3:4
3:4
Mládež

Mladí Rytíři odehráli během uplynulého týdne jen tři zápasy. Bodově se Kladnu nedařilo

17. 10. 2022 od Redakce / Ilustrační foto: Daniela Vodičková
Během uplynulého týdne byly odehrány v mládežnických kategoriích pouze tři utkání. Šesťáci, sedmáci a osmáci zajeli na ledy svých soupeřů, ale domů se vždy vrátili bez bodů.

8. TŘÍDA, Pilsen Wolves vs. Rytíři 4:2

Osmáci na ledě plzeňských Wolves bojovali až do posledních chvíle, kdy bohužel 10 vteřin před koncem obdrželi gól do prázdné brány. Branky zaznamenali Kučera s Holoubkem, další gólový úspěch ani v šesti hráčích se Rytířům nevydařil.

Branky: 34. Kučera (Kováč), 51. Holoubek (Šubin, Suchan)

Sestava: M. Damašek (P. Zralý) — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, Š. Linhart, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, J. Kováč

7. TŘÍDA, Říčany vs. Rytíři 6:3

Sedmáci nestačili v odvetě na Říčany. Po výhře na domácím ledě nezvládli vstup do první třetiny. Po první dvacetiminutovce odcházeli do kabin za stavu 2:4 a podobným tempem se utkání dohrálo. Výsledek nebyl špatný, ani vývoj utkání, ale bohužel k bodům žádná cesta nevedla.

Branky: 10. Procházka (Klempíř), 13. Polák (Vycpálek), 53. Chaloupka (Kos)

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — A. Petrs, E. Křivánek, F. Polák, D. Kos, Š. Mariaš, M. Procházka, Š. Vrbovec, T. Procházka — J. Petera, J. Chaloupka, J. Kováč, J. Klempíř, A. Krásný, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Klatovy vs. Rytíři 12:4

Šesťáci v Klatovech dostali ve všech třetinách 4 branky a konkurovat zvládnuli domácím pouze v první třetině. Hattrickem se připomněl Kliment, který navázal na dobrou formu z předešlého víkendu.

Branky: 1. Bejček (Klement), 10. Klement, 15. Klement (Mejtský), 58. Klement

Sestava: O. Hanzlík — P. Beránek — A. Zajíček, K. Zajíček, M. Malý, F. Homolka, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, J. Tureček, D. Čuřík, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, K. Hurin, M. Teinitzer