4. kolo,  středa 23.9.2020
Kladno
Havířov
5:1
5. kolo,  sobota 26.9.2020
Litoměřice
Kladno
3:2p
7. kolo,  středa 30.9.2020
Poruba
Kladno
4:3sn
2. kolo,  středa 7.10.2020
Kladno
Přerov
3:2
10. kolo,  sobota 10.10.2020
Frýdek-Místek
Kladno
3:5
 úterý 1.12.2020
Prostějov
Kladno
17:00
 čtvrtek 3.12.2020
Kladno
Kadaň
18:00
 sobota 5.12.2020
Sokolov
Kladno
17:00
 středa 9.12.2020
Kladno
Šumperk
18:00
 sobota 12.12.2020
Třebíč
Kladno
 
Obrázek
A tým

Vstupenky na Ústí v prodeji, omezení pro diváky i novináře, zápas s německým Landshutem zrušen

21. 7. 2020 od Tisková zpráva
Od pondělí 20. července jsou v online prodeji vstupenky na první přátelský zápas s Ústím nad Labem. Od úterý 21.7. od 20:00 si je budou moci zakoupit i ti, kteří nevlastnili v sezoně 2019/20 permanentku. Zároveň klub opět upozorňuje na pravidla, která musí dodržovat všichni návštěvníci ČEZ stadionu a pravidla platí i pro novináře a fotografy. Zápas s německým Landshutem se kvůli epidemii koronaviru hrát nebude.

Kupte si vstupenky na zápas s Ústím

Od pondělí si mohou držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2019/20 zakoupit vstupenku na páteční utkání s ústeckým Slovanem. Od úterý 21. července (od 20:00) bude online prodej umožněn i všem ostatním. Vstupenka do všech upravených sektorů stojí 50 Kč a zakoupit si ji zájemci mohou i v kanceláři sekretariátu na ČEZ stadionu, a to od 8:00 do 15:00.

Pokud se vstupenky nevyprodají přes online platební bránu, budou v pátek od 15:30 otevřeny i pokladny před stadionem.

Pravidla pro diváky na ČEZ stadionu, děti mohou sedět na klíně

Klub Rytíři Kladno žádá všechny fanoušky, kteří dorazí během přípravných zápasů na ČEZ stadion, aby dodržovali pravidla, na kterých se dohodl Český svaz ledního hokeje s hlavním hygienikem ČR Doc. Rastislavem Maďarem.

  • Na ČEZ stadionu budou vytvořeny pouze 4 sektory (A, B, C, D), které budou od sebe oddělené
  • Sektory nebudou označeny tak, jako je tomu na oficiálním plánku stadionu, proto se návštěvník musí řídit novými označeními sektorů
  • Každý ze čtyř nově vytvořených sektorů má své toalety a místa na občerstvení
  • Návštěvníci se nesmí pohybovat mezi jednotlivými sektory, mohou tak využívat jen prostor sektoru, do kterého si zakoupili vstupenku
  • Každý sektor bude mít svůj vyznačený vchod a východ
  • Diváci musí striktně dodržovat sezení na sedadlech, která si zakoupí
  • Sedadla budou upravena tak, jak je to vymezeno v nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR – to znamená, že k sezení bude k dispozici jen každá druhá řada a mezi diváky bude vždy jedno volné sedadlo (i v případě, že na zápas dorazí např. čtyřčlenná rodina – ani tak není možné sedět vedle sebe), sektor stání bude uzavřen
  • Roušky nejsou povinné, ale jejich užití doporučujeme
  • NOVÁ INFORMACE: Pokud máte dítě do 12 let, které si nemusí kupovat vstupenku, může sedět na klíně.

Klub Rytíři Kladno se řídí pravidly Ministerstva zdravotnictví, která si můžete pročíst ZDE.

Na dodržování pravidel bude dohlížet bezpečnostní služba, která všechny neukázněné návštěvníky může ze stadionu vykázat. „Věříme, že všichni chápou, jaká je situace. Rádi bychom naším fanouškům umožnili větší komfort a více míst na stadionu, ale bohužel to není možné. Pokud bychom nerespektovali nastavená pravidla, vystavujeme se riziku postihu velmi vysokou finanční pokutou a dalším nepříjemnostem. Předem tak děkujeme za ukázněnost a trpělivost během přípravných zápasů. Na ligový ročník už mají být tato omezení značně rozvolněna,“ říká tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

UPOZORNĚNÍ PRO VOZÍČKÁŘE: V případě, že na přátelské utkání bude chtít dorazit vozíčkář s doprovodem, kontaktuje nás, prosím, na emailové adrese info@rytirikladno.cz alespoň 24 hodin před utkáním. Kapacita je omezena na 6 míst, proto musíme vstup na stadion nejdříve potvrdit.

Rozhovory po zápase s Ústím nebudou, novináři ani fotografové nemohou mezi střídačky, zákaz platí i pro tréninky

Sportovní kluby mají kvůli aktuální situaci co nejvíce eliminovat kontakt svých svěřenců a realizačního týmu s veřejností. To platí i pro pracovníky médií, kteří ani přes udělení akreditace nemohou během přátelských zápasů a Generali Česká Cupu mezi střídačky. "V tomto případě může mezi střídačky jen klubový fotograf. Ten navíc musí mít po celou dobu utkání roušku. Po utkání s Ústím navíc nebude možné dělat rozhovory. Klub vydá ohlasy svých hráčů prostřednictvím webu a sociálních sítích, z čehož bude možné čerpat. Další domácí utkání je na programu 6. srpna, kdy v rámci Generali Česká Cupu hostíme Spartu. To už bychom měli mít vytvořený prostor pro novináře, který bude odpovídat regulím, které nastavuje hokejový svaz. Prostor mezi hráčem a novináři by měl být oddělený ideálně plexisklem. Toto řešení však nestihneme do pátku realizovat," vysvětluje Lukáš Jůdl, mluvčí klubu.

AKREDITACE: Pokud se bude chtít novinář na zápas s Ústím, ale i na další přípravné zápasy včetně Generali Česká Cupu akreditovat, stačí jen napsat žádost o akreditaci na lukas.judl@rytirikladno.cz. "Novináři mohou využít míst pod tiskovým centrem, ale musí dodržovat pravidla, která jsou stejná pro diváky. Musí sedět vždy ob sedadlo. Na těchto označených místech jsou i zásuvky, takže je bez problému možné pracovat po celou dobu utkání s počítačem či jinou elektronikou. Fotografové si před utkáním vyzvednou vestu, jako tomu je běžně v sezoně. Mohou však fotit jen z prostor okolo hrací plochy. Jak už ale bylo zmíněno, mezi střídačky je všem zástupcům médií vstup zakázán, a to i během tréninků," zdůrazňuje Jůdl.

Akreditace budou k vyzvednutí hodinu před zápasem, a to před vstupem do novinářského centra po telefonické domluvě s tiskovým mluvčím Lukášem Jůdlem (tel.: 732 793 539).

S Landshutem se hrát nebude

Kvůli pandemii koronaviru ruší hokejový klub EV Landshut své soustředění, které se mělo v létě konat na Kladně. Jeho vrcholem měl být přátelský zápas s Rytíři, který se ale nakonec hrát nebude. Utkání, jenž bylo v plánu 7. srpna na ČEZ stadionu, se zrušilo.

Přenosy z přípravných zápasů a Generali Česká Cupu

Přípravné zápasy kladenských Rytířů nebudou vysílány živě. Fanoušci, kteří se tak nedostanou na ČEZ stadion, mohou sledovat pouze psané online přenosy na portálu Onlajny.com. Zápasy Generali Česká Cupu pak budou vysílány na portálu Hokejka TV (ZDE). Utkání v Českých Budějovicích 11. srpna bude vysílat ČT Sport, venkovní souboj se Spartou 20. srpna pak mohou diváci sledovat na O2 TV.

Rytíři mají za sebou první trénink na ledě

Kladenští hokejisté vyrazili v pondělí 20. července poprvé na led. Na prvním tréninku nechyběl ani brankář Andrej Košarišťan, který tak poprvé zavítal mezi své nové spoluhráče. S Rytíři trénovali také kladenští odchovanci, kteří působí v zahraničí - David Růžička a Michal Gutwald. Na zkoušce je v kádru ruský obránce Vsevolod Sorokin.

Podívejte se na video z prvního tréninku (rozhovory se Štěpánem Bláhou a Jakubem Hajným):