pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 čtvrtek 25.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
 sobota 27.4.2024
Vsetín
Kladno
Zrušeno
 pondělí 29.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
Obrázek
Klub

V neděli přijede Sparta, vstupenky v prodeji!

19. 9. 2023 od Klub
Druhé domácí utkání Rytířů v extraligové sezóně slibuje parádní hokejovou podívanou s puncem odvěké rivality. V neděli 24. září totiž na Kladno přijede pražská Sparta! Prodej vstupenek spuštěn!

Utkání 4. kola Tipsport extraligy mezi Rytíři Kladno a Spartou Praha v neděli 24. září startuje v 16 hodin a vstupenky na něj uvádíme do on-line prodeje v úterý 19. září od 15 hodin!

Nadále je také možné zakoupit permanentní vstupenku, která nabízí výraznou finanční úsporu a další příjemné fanouškovské benefity!

Informace ke vstupenkám:

  • Vstupenky není nutné tisknout, můžete předložit i v mobilním telefonu.
  • Pokud vám nedorazily vstupenky do emailu, zkontrolujte si nevyžádanou poštu a spam, případně kontaktujte zákaznickou linku ENIGOO tel.: 461 049 232, email: info@enigoo.cz.
  • Vstupenky lze také rezervovat online a poté zaplatit u terminálu Sazky (fanoušek tedy získá na místě vytištěnou vstupenku, nemusí se zatěžovat tiskem lísku zaplaceného online).
  • Rezervovat vstupenky na webu je možné nejpozději do dvou dnů před zápasem, v den utkání je prodej v síti Sazky ukončen - lístek lze zakoupit online (do 2 hodin před zápasem) nebo u pokladen.
  • Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

Ceny vstupenek pro 4. kolo Tipsport Extraligy, Rytíři Kladno vs. HC Sparta Praha (24. 9. od 16:00, ČEZ stadion Kladno):

Kategorie / Sektor Cena Zlevněné vstupné
I. kategorie 350 Kč -
II. kategorie 290 Kč -
III. kategorie 240 Kč 200 Kč
IV. kategorie (stání) 180 Kč 150 Kč
Sektor hosté 240 Kč -

 

*Studenti, senioři (nad 70 let) a držitelé průkazu ZTP mají slevy od kategorie III., kdy do této kategorie mohou zakoupit vstupenku za 200 Kč, v kategorii IV. jsou vstupenky pro tyto kategorie za 150 Kč. Každý divák, který zakoupí zlevněnou vstupenku, se musí u vchodu prokázat příslušným dokladem, jinak nebude na stadion se slevněnou vstupenkou vpuštěn. Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

Pokladny ČEZ zimního stadionu budou otevřeny dvě hodiny před začátkem utkání.

Soutěž se Škoda Auto

Utkání proti Spartě si můžete užít ve velkém stylu! Zapojte se na www.soutez-skoda.cz do soutěže se @ŠKODAAUTO a vyhrajte skvělý hokejový zážitek! Odpovězte správně na soutěžní otázku a zařaďte se do slosování o VIP vstupenky, klubové reklamní předměty či dokonce limousine service z domova na utkání a zpět! Více informací ZDE.

 

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

A tým - zápasy
Martin Kolačkovský / Úvodní foto: Roman Mareš, fotogalerie: Josef Poláček | 24. 9. 2023

Tradiční souboj ovládla Sparta, jedinou branku Kladna vsítil Jiří Ticháček

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU