čtvrtek 1.8.2024
Chomutov
Kladno
17:30
 úterý 6.8.2024
Kladno
Chomutov
 
 čtvrtek 8.8.2024
Kladno
Kolín
 
 úterý 13.8.2024
Kladno
Litoměřice
17:30
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
Obrázek
A tým

KUP SI PERMICI! Prodej permanentek na sezónu 2023/2024 od 12. července

10. 7. 2023 od Klub
Ve středu 12. července v 16:00 hodin bude zahájen prodej permanentek na další extraligovou sezónu Rytířů Kladno. Máte tak možnost zajistit si své stálé místo na ČEZ stadionu a ve zbytku hokejového roku už nic víc neřešit. Klub si pro všechny, kdo si zakoupí permanentku, připravil řadu bonusů a tím největším je bezpochyby slevová knížka od generálního partnera Kaufland.

Ať už jste stálý nebo nový permanentkář, nenechte si ujít možná poslední sezónu Jaromíra Jágra. Příprava kladenských hokejistů na nový extraligový ročník je v plném proudu, stejně tak již tradičně během letního období startuje prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu. Prodej permanentek bude probíhat on-line i na pokladně ČEZ stadionu. Ta bude otevřena během prázdnin každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 18:00.

 

Permice 2023/2024 v prodeji zde

 

STEJNÁ CENA JAKO LONI PRO VĚRNÉ PERMANENTKÁŘE

Měli jste permanentku v loňské sezóně? Pak pro vás máme dobrou zprávu, protože cena permanentky zůstává stejná. "Chtěl bych touto cestou za klub moc poděkovat všem fanouškům, kteří nás podporovali v loňské sezóně. Vážíme si toho, jakou jsme měli v domácích utkání skvělou kulisu a divákům za to patří velký dík. Proto jsme se rozhodli, i přes složitou celospolečenskou ekonomickou situaci a nárůst nákladů, udržet ceny permanentek na stejné hladině. Věříme, že tento krok naši fanoušci ocení a zůstanou kladenskému hokeji věrní. Je to signál i pro ty, kteří o permanentce váhají – být věrným fanouškem Rytířů se vyplatí," říká ticketingový manažer Rytířů Kladno Martin Špaček. Fanoušci klubu, kteří měli v předešlé sezóně 2022-23 permanentní vstupenku, mají svá místa rezervována do 12. srpna, tedy celý jeden měsíc. Po zadání šestimístného čísla staré permanentky se navíc automaticky načte sleva (viz ceník níže).

Slevu na permanentku získávájí také senioři (nad 70 let) a studenti do 26 let, kteří se prokážou občanským průkazem respektive potvrzením o studiu/studentskou kartou při nákupu permanentky či výměny voucheru na pokladně. Tyto slevy však platí jen do kategorie III. a IV. (stání).

Vstup zdarma mají ZTP/P + jeho doprovod (jedna osoba) a děti do 6 let, ovšem bez nároku na sedadlo.

Permanentky jsou opět rozděleny do čtyř cenových kategorií podle atraktivity jednotlivých sektorů. Pro sezónu 2023-24 došlo v sektorech 9, 10 a 11 k úpravě kategorií z důvodu změněné atraktivity míst kvůli povinným vyvýšeným plexisklům.

Kategorie ČEZ stadionu 2023/2024

 

VÝHODY PRO DRŽITELE PERMANENTEK

Jako každý rok si klub připravil pro permanentkáře řadu výhod a bonusů. Ve spolupráci s generálním partnerem Kaufland dostane každý majitel permanentky slevovou knížku do obchodního řetězce ve výši 1 200 Kč. Další novinkou je návrat svozové dopravy ve spolupráci s partnerem klubu společností ČSAD Kladno.

- Slevová knížka v celkové hodnotě 1 200 Kč na nákup v obchodním řetězci Kaufland (výdej slevových knížek od 8. srpna na pokladně ČEZ stadionu)

- Svozové autobusy po utkání zdarma

- Všechny domácí přípravné zápasy zdarma

- Výrazná úspora oproti nákupu vstupenek na jednotlivá utkání a pohodlí – koupíte si permanentku a pak celou sezónu nemusíte nic řešit

- Předkupní právo na vaše místo pro play-off

- Sleva 10 % v kamenném fanshopu na ČEZ stadionu (sleva je jednorázová a nelze uplatnit opakovaně)

- Plakát A týmu zdarma

- Automatická rezervace vašeho sedadla pro další sezónu

- Sleva na výjezdy s fanklubem

 

NA KTERÁ UTKÁNÍ SE PERMANENTKA VZTAHUJE?

Permanentní vstupenka na sezónu 2023-24 se vztahuje na všechna domácí utkání Rytířů Kladno v základní části (26 utkání) hraná na ČEZ stadionu a dále na všechny domácí přípravné zápasy A-týmu před sezónou.

BÝT VĚRNÝM FANOUŠKEM SE VYPLATÍ

Nákupem permanentky podpoříte svůj oblíbený klub, získáte různé benefity, ale také ušetříte čas a především peníze.

Úspora s kladenskou permicí

 

PRODEJ PERMANENTEK OD 12. ČERVENCE

Pro nadcházející sezónu 2023-24 jsou připraveny plastové karty s novým designem, proto loňské nebude možné znovu aktivovat (nabít).

1. On-line prodej na prodejním kanále Rytířů Kladno: Zde od středy 12. července od 16:00.

a. Vyzvednutí permanentky na pokladně ČEZ stadionu, kde předložíte elektronický voucher (vytisknutý/v telefonu), který byl po zakoupení permanentky zaslán na váš e-mail. Plastová permanentní kartička vám bude vytištěna a předána.

b. Zaslání poštou – Vytištěná permanentka vám bude klubem zaslána v obálce na vámi zvolenou adresu. Poplatek za poslání 120 Kč vám bude připočten k finální ceně již při platbě permanentky. Klub si vyhrazuje na doručení zásilky 14 dní od přijetí platby.

2. Prodej na pokladně ČEZ stadionu bude probíhat každé úterý a čtvrtek do konce srpna od 15:00 do 18:00. Na pokladně lze platit hotově i kartou. Prodej na pokladně bude bude zahájen ve čtvrtek 13. července.

INFO: V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte ticketingového manažera klubu Martina Špačka (martin.spacek@rytirikladno.cz).

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU