3:4
Mládež

Třetí prohra v řadě. Dorostenci prohráli s Brnem

11. 1. 2020 od Vodičková Daniela

Ani v desátém kole ELIOD Extraligy - o pořadí v play-off kladenský dorost neuspěl. Na domácím ledě podlehl Kometě Brno 2:4. O oba góly se postaral Petr Ullrych.

10. kolo ELIOD Extraligy dorostu – o pořadí v play-off – 11. 01. 2020 ČEZ Stadion, Kladno

2

Brno
4

Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Danda, Malý, Hvězda, Burger, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Holeček, Hurta, Hrabík, Kouba, Bareš, Nedvěd, Ullrych, Adam. Trenéři: Procházka, Burger, Nedvěd.
HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Fajmon, Ulbricht, Eich, Němec, Svoboda, Pelikán – Nesvadba, Nekvapil, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Pigl, Harmim, Boltvan. Trenéři: Brabenec, Pazourek.

Branky a nahrávky: 33. Ullrych (Hrabík, Koštoval), 60. Ullrych (TS) – 28. Sedláček (Svoboda), 40. Šalé (Sedláček), 44. Sedláček (Nekvapil), 45. Pigl (Němec) Třetiny: 0:0, 1:2, 1:2. Vyloučení: 9:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 43:28. Rozhodčí: Zeliska – Kovář, Nekvapil. Diváci: 70.

První třetina se odehrála bez branky. Domácí čelili třem oslabením, ale všechna ustáli. Gabriška pochytal všech čtrnáct střel, které na něj šly.

V druhé třetině se chyb dopustili hosté, ale ani jednu přesilovou hru kladenští nevyužili. Kometa otrevřela stav utkání po střele Iva Sedláčka, kterému asistoval Denis Svoboda - 0:1. Rytíři brzy vyrovnali síly. Ondřej Hrabík si našel volného Petra Ullrycha, který proměnil svou střelu ve vyrovnání - 1:1. Čtyři vteřiny před koncem druhého dějství prostřelil Gabrišku Eduard Šalé - 1:2.

Třetí třetina začala z ostra. Dvě branky za sebou vstřelila Kometa. Svůj druhý gól v utkání vsítil Ivo Sedláček - 1:3. Dalším autorem branky byl Martin Pigl, který dostal kotouč od Františka Němce - 1:4. Ke konci utkání čelil Bizoň dvěma trestým střílením. První zvládl a stav se nezměnil. Tři vteřiny před koncem se ale dostal k puku Petr Ullrych a z nájezdu dovedl kotouč až za Bizoňovy záda - 2:4.