18:00
Mládež

Junioři odehráli přátelák s dorostem. Gólové hody si užili sedmáci i osmáci!

14. 11. 2022 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Během reprezentační pauzy se utkali v rámci přátelského klání kladenští junioři s dorostenci a tento zápas skončil remízou 4:4. Soutěžní utkání hráli jen mladší kategorie. Osmička porazila Kobru vysoko 8:1, sedmička přejela Žebrák dokonce 13:1. Odstartoval také tradiční Sev.en Hockey Cup šestých tříd, a to turnajem v Litvínově. Rytíři ze severu přivezli třetí místo.

9. TŘÍDA, Litvínov vs. Rytíři 4:3

Deváťáci v sobotu nestačili na Litvínov. Rytíři opět neodehráli špatné utkání a měli skvěle nakročeno k první výhře v nadstavbě. Ve 29. minutě Tomáš Kozák poslal Rytíře do vedení 3:1, Verva se ale rychlou brankou dostala do závěsu. Utkání se rozhodlo ve třetí třetině, kdy v 58. minutě rozhodl domácí Žák. Všechny body zůstali v Litvínově.

Branky: 16. Borkovec (Kalla), 23. Kozák (Hausner), 29. Kozák (Klempíř)

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Kobra Praha 8:1

Osmáci v sobotu přeji na domácím ledě Kobru Prahu. Po vydařené první a poslední třetině se skóre zastavilo na konečných 8:1. Hattrick zaznamenal Holoubek, hned v závěsu byl Šubin se třemi body (2+1).

Branky: 7. Irlbek (Koudelka), 18. Kučera (Jirátko), 20. Šubin (Holoubek), 31. Šubin (Kováč), 47. Holoubek, 48. Kováč (Holoubek), 51. Holoubek (Šubin, Křivánek), 58. Holoubek (Havelka)

Sestava: P. Zralý — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, R. Jirátko, J. Kováč

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Žebrák 13:1

Sedmáci si poradili na domácím ledě snadno s Žebrákem, výhru režírovali Polák, který se trefil hned čtyřikrát a Krásný se třemi góly. Konečný výsledek 13:1.

Branky: 2. Krásný, 8. Klempíř (Krásný), 17. Polák, 18. Kozák, 26. Polák (Klempíř), 29. Vycpálek (Kos), 32. Kos, 32. Vycpálek (Kos), 42. Procházka (Mariaš), 46. Krásný (Polák, Mariaš), 47. Polák, 57. Polák (Procházka, Mariaš), 58. Krásný (Polák)

Sestava: M. Pospíšil (T. Chudoba) — A. Petrs, F. Polák, D. Kos, Š. Mariaš, T. Procházka, Š. Vrbovec, M. Procházka — D. Pollák, V. Juklíček, D. Lunga, J. Chaloupka, J. Klempíř, A. Krásný, M. Kozák, F. Csabo, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Sev.en Hockey Cup

Šesťáci, tedy ročník 2011 si vyzkoušel úvodní turnaj v Litvínově. Sev.en Hockey Cup po covidové pauze pokračuje druhým rokem a po výborných výsledcích ročníků 2012 a 2013 odehráli dobrý turnaj i 2011. Po vyrovnaných utkáních Rytíři obsadili konečné třetí místo, kdy za sebou nechali domácí Vervu a nestačili na druhý Zlín a první Pardubice. Do příště mají šanci výsledek vylepšit. My samozřejmě gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.