Obrázek
Mládež

Junioři dvakrát padli, dorost zdolal Hvězdu. Kladenské derby sedmáků jasně ovládli Rytíři!

22. 11. 2022 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Je za námi další týden plný výsledků kladenské mládeže a souhrn hovoří takto: junioři ani v jednom ze svých dvou utkání neurvali ani bod, dorost porazil pražskou Hvězdu, ale padl v Plzni. Osmička vyhrála v Rakovníku, sedmička dominovala v derby s PZ. Šesťáci si vyšlápli na Klatovy, ale nestačili na Příbram.

JUNIOŘI, Vsetín vs. Rytíři 3:1, Rytíři vs. Havířov 2:4

Junioři ve čtvrtek v den státního svátku doplatili na plno nemocných a zraněných hráčů. Dvě lajny a dva hráči navíc nedokázali i přes bojovný výkon „Na Lapači“ zvítězit. Vsetín vedl po první třetině rozdílem dvou branek, po brance Kulicha Rytíři byli na dostřel po zbytek utkání. V 60. minutě dostali branku až ve hře bez brankáře a ve Vsetíně junioři prohrávají 1:3.

V neděli je doma čekal další moravský soupeř a to Havířov. Když ve 40. minutě svou premiérovou brankou dorostenec Daníček vyrovnával na 1:1, vypadalo to, že Rytíři mají na to získat body. Ve třetí části byli šťastnější ale hosté. Gólem do prázdné branky stanovili výsledek na 2:4 a nic na tom nezměnila ani závěrečná bitka.

Vsetín vs. Rytíři 3:1

Branky: 21. Kulich (Hurta)

Sestava: Hykel (Gabriška) — Čarda, Novák, Sýkora (C), Nácovský, Šátek, Šeba, Marcinek — Iljuk, Kulich, Vosyka, Hurta (A), Typolt, Halfar

Rytíři vs. Havířov 2:4 (fotogalerie na konci článku)

Branky: 40. Daníček (Hurta, Kulich), 59. Sýkora (Šeba, Halfar)

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — M. Čarda, J. Trojna, M. Novák, L. Sýkora, D. Šeba, A. Nácovský, M. Šátek, V. Marcinek — P. Šíma, L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, T. Typolt, L. Novák, M. Daníček, E. Iljuk, J. Halfar

Dorost, Rytíři vs. Hvězda Praha 5:4 pp., Plzeň vs. Rytíři 6:2

Špatný vstup do utkání s pražskou Hvězdou, když dorostenci i přes dvě vstřelené branky prohrávali už v 8. minutě 2:4, znamenal tuhý boj do posledních minut. Kdy Rytíři v 59. minutě srovnali z hole Blažka. V prodloužení to vzal na sebe nejproduktivnější hráč mužstva Daníček a zařídil plusový bod.

V sobotu v Plzni už dorostenci bodovat nedokázali, vše podstatné se odehrálo v prvních 40. minutách. Po první třetině se odcházelo do šaten za stavu 2:3 z pohledu Kladna, kdy se o branky postarali Pytlík a Svoboda. Druhá třetina a konečný výsledek vyzněl nakonec lépe pro domácí, kteří po dalších třech brankách zvítězili nad Rytíři 6:2.

Rytíři vs. Hvězda Praha 5:4pp

Branky: 2. Šíma (Šátek), 7. Beran (Šíma), 25. Přibyl (Šíma), 58. Blažek (Šíma), 63. Daníček

Sestava: Šefčík (Voráček) – Trojna (A), Šátek, Háž, Krása, Pražák (C), Svoboda, Kupčo, Pytlík, Haváček, Šíma (A), Blažek, Beran, Přibyl, Petřík, Sóm Daníček, Valuš

Plzeň vs. Rytíři 6:2

Branky: 2. Pytlík, 6. Svoboda (Šíma)

Sestava: Voráček (Ševčík) – Šátek, Trojna (A), Krása, Pražák (C), Dörfl, Svoboda – Blažek, Přibyl, Šíma (A), Beran, Pytlík, Petřík, Hlaváček, Daníček, Valuš, Kupčo, Vančura.

9. TŘÍDA, Rytíři vs. Liberec 0:5

Deváťáci si zahráli odvetu s Libercem, kde prohráli až v nastaveném čase. V sobotu to nebyl ale den Rytířů, kteří nedokázali vstřelil hostujícímu Charvátovi. Hosté zvládli vsítit během 60 minut pět branek a odvezli si z Kladna všechny tři body.

Branky:

Sestava: D. Šrámek (P. Zralý) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

8. TŘÍDA, Rakovník vs. Kladno 2:6

Osmáci odehráli s Rakovníkem již třetí utkání v sezóně a opět nezaváhali. Opět dokázali vsítit přes pět branek a třemi body dirigoval výhru útočník Melančin. Rytíře může mrzet pouze rozmezí 43. a 44. minuty, ve kterém si dostali dvě branky a tím pádem neudrželi nulu.

Branky: 16. Melančin (Irlbek), 31. Matějka (Melančin), 37. Jirátko (Petera), 42. Melančin (Křesťan), 55. Kováč (Koudelka), 55. Irlbek (Tvrdík)

Sestava: M. Damašek — M. Havelka, D. Křesťan, J. Matějka, Š. Linhart, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, M. Irlbek, R. Jirátko, T. Tvrdík, J. Kováč

7. TŘÍDA, PZ Kladno vs. Rytíři 2:8

Sedmáci nezaváhali a nedali PZ Kladnu šanci. V kladenském derby zvládnuli nasázet 8 branek, a i přes ne úplně skvělý výkon zvítězili 8:2. Hattrickem se prezentoval Klempíř v závěsu s dvougólovým Kosem.

Branky: 8. Kováč (Křivánek), 13. Klempíř, 25. Polák (Kos), 35. Kos (Polák), 44. Krásný, 53. Klempíř (Procházka), 54. Klempíř (Pollák, Kos), 58. Kos

Sestava: M. Pospíšil (T. Chudoba) — T. Neiss, A. Petrs, E. Křivánek, F. Polák, D. Kos, T. Procházka, Š. Vrbovec, M. Procházka — D. Pollák, J. Chaloupka, J. Kováč, J. Klempíř, A. Krásný, M. Kozák, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Rytíři vs. Klatovy 6:3, Rytíři vs. Příbram 6:8

Šesťáci doma s Klatovy odehráli skvělé utkání a dokázali zvítězit. Po minulé prohře si utkání lépe pohlídali a na domácím ledě dominoval hlavně Viktor Vycpálek, který dokázal vsítit hattrick.

V neděli už ale bohužel nestačili na Příbram, kdy se jako hlavní a rozhodujícím úsekem utkání stala druhá třetina. Rytíři v ní prohráli 1:5 a ve zbytku utkání bohužel nedokázali náskok soupeře dohnat. Konečný výsledek 6:8.

Rytíři vs. Klatovy 6:3

Branky: 1. Bejček (Teinitzer), 11. Vycpálek (Dočekal), 12. Bejček (Kučera), 35. Vycpálek (Malý), 42. Vycpálek (TS), 44. Klement (TS)

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — M. Malý, F. Homolka, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, M. Teinitzer, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal, V. Vycpálek

Rytíři vs. Příbram 6:8

Branky: 6. Klement (Bejček), 8. Bejček, 38. Halamka, 45. Bejček (Halamka), 50. Mejtský (TS), 59. Dočekal

Sestava: O. Hanzlík (D. Andrejsek) — M. Sirotěnko, A. Zajíček, K. Zajíček, M. Malý, F. Homolka, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, M. Herink, D. Čuřík, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal