čtvrtek 5.8.2021
Kladno
Jihlava
17:30
 úterý 10.8.2021
Jihlava
Kladno
18:00
 čtvrtek 12.8.2021
Litvínov
Kladno
17:30
 úterý 17.8.2021
Kladno
Karlovy Vary
17:30
 čtvrtek 19.8.2021
Budějovice
Kladno
17:30

Permanentky 2020/21

Permanentky na novou sezonu byly spuštěny do prodeje v úterý 8. září v 16:00. V tento čas si je budou moci fanoušci zakoupit online i na pokladnách ČEZ stadionu.

Na pokladnách neakceptujeme platební karty!

CENY PERMANENTEK:

Předkupní právo a rezervace míst pro držitele permic z loňského ročníku platí do čtvrtka 10. září do 16:00. Poté budou permanentky volně v prodeji i pro všechny ostatní.

Kategorie
Nové permanentky
Dobití permanentek
I. 4 500 Kč 4 300 Kč
II. 4 000 Kč 3 800 Kč
III. 2 900 Kč 2 700 Kč
IV. 2 300 Kč 2 100 Kč

Kup teď za tisíc, zbytek doplať do konce září

 • Při koupi na pokladně můžete využít tzv. možnosti "Kup teď za tisíc, zbytek doplať později". To znamená, že kupující zaplatí za svou permanentku na místě tisíc korun a zbytek doplatí do konce měsíce září. V případě, že klub doplatek do 30. září neobdrží, permanentka se automaticky stornuje.

Informace k prodeji permanentních vstupenek:

 • Držitelé permic z loňska mohou platnost jednoduše prodloužit (dobít) bez nutnosti opětovného vystavení kartičky. Info pro sběratele: Při dobití permice včetně vystavení nové karty v základním designu 2020-2021 režijní poplatek 100 Kč.
 • Kladenská permice platí na všech 26 domácích zápasů základní části, neplatí pro utkání play off. Držiteli zaručuje předkupní právo na vstupenky pro play off.
 • Do prodeje půjdou dva typy karet: Základní karta (100 Kč) nebo permanentka s vizuálem Jaromíra Jágra (300 Kč).
 • Fanshop na ochozu je do odvolání uzavřen. Klubové předměty lze zakoupit jen v pobočce OK sportu na zimním stadionu, kde však nelze uplatnit jednorázovou slevu 200 Kč pro držitele permanentek. Tu tak lze využít až po otevření fanshopu na ochozu. Fanoušky o znovuotevření budeme informovat.
 • Sektor stání je aktuálně otevřen jen pro držitele loňských permanentních vstupenek. O případných změnách budeme s předstihem informovat.
 • Do prodeje bude spuštěno 1000 permanentních vstupenek. To znamená, že klub může vyhovět všem držitelům permic ze sezony 2020/21. Systém sedadel je i přes stále omezenou kapacitu vytvořen tak, aby žádný držitel permanentky nepřišel o své místo.
 • Novinkou od letošní sezony je, že na každé nové permanentní vstupence je i jméno nebo přezdívka jejího držitele.

Design letošních karet:

Slevy pro důchodce a studenty

Důchodci nad 70 let, děti ve věku 13 až 18 let, studenti a držitelé průkazu ZTP mají na všechny typy permic slevu 200 korun - prodej zlevněných permic pouze na pokladnách po předložení osobního dokladu!

Vstup zdarma mají...

...držitelé průkazu ZTP/P (+ doprovod 1 osoba - pro doprovod vyhrazena místa sektor JIH 01, 3. řada, sedadla 1 až 6. Doprovod bude vpuštěn bez vstupenky.) a děti do 12 let nebo do výšky 120 cm (děti bez nároku na sedadlo). Vozíčkářům je určen vchod č. 2.

Jak permanentku zakoupit?

On-line od úterý 8.9. od 16:00: Na této internetové stránce, vyberete sektor a případně své místo k sezení, zaplatíte a obdržíte informační e-mail spolu s voucherem na vyzvednutí nové permanentky - nebo pouze dobijete svou stávající permici. Pro dotazy a pro řešení případných problémů s online prodejem INFOLINKA: 461 049 232 / e-mail: info@enigoo.cz.

Výhody pro držitele permanentek:

 • Finanční úspora: Držitelé permic oproti nákupu jednotlivých vstupenek za všech okolností ušetří.
 • Slevy a akce: Také letos jsou připraveny slevy a akce u partnerů, už samozřejmostí je dvousetkorunová sleva na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno. Po domácích ligových utkáních doprava autobusem od ČEZ STADIONU (zastávka " Zimní stadion"). Autobus odjíždí 15 min. po skončení zápasu. Majitelé permanentních vstupenek mají jízdné zdarma s přednostním nástupem, ostatní cestující dle platného tarifu městské dopravy v Kladně (zastávky na trase směr Oaza: Zimní stadion, J. Kociána, U Hvězdy, Vodárenská, Pražská křižovatka, U tržnice, Zdravotní středisko, Růžové pole, Okrsek 4, Oaza).
 • Při nákupu vozu v pobočce Kia Kladno do 350 000 Kč bude permanentkáři vrácena polovina z ceny permice, při nákupu vozu nad 350 000 Kč bude vrácena celá částka permice.
 • Hodinu před utkáním až do úvodní buly mají držitelé permanentek pivo v stánku Coca Cola u vchodu 01 vedle vrátnice pivo za 29 Kč.
 • Pojistka proti ztrátě: Při ztrátě plastové karty s vlastním čárovým nebo QR kódem lze za režijní poplatek 100 korun aktivovat permici novou.
 • Jistota svého stálého místa.
 • On-line vychytávky: Permice je v prodeji tradičně na pokladnách ale i on-line, stejně tak jde jednoduše přes internet prodloužit její platnost na následující sezonu.
 • Plakát A-mužstva zdarma. (bude distribuován v průběhu sezony).
 • V případě kapacitních omezení kvůli pandemii koronaviru budou mít držitelé permanentních vstupenek jistotu prioritního vpuštění na stadion.

Další výhody, akce a slevy od partnerů klubu pro permanentkáře připravujeme.

Slevy se nevztahují na držitele volných permic.

O prodeji jednorázových vstupenek na domácí zápasy vás budeme s předstihem informovat.

Aktuální plánek stadionu:

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU