1. kolo,  pátek 10.9.2021
Kladno
Vítkovice
1:2
2. kolo,  neděle 12.9.2021
Budějovice
Kladno
7:5
3. kolo,  úterý 14.9.2021
Kladno
Mountfield HK
0:3
4. kolo,  pátek 17.9.2021
Liberec
Kladno
3:2
5. kolo,  neděle 19.9.2021
Kladno
Litvínov
3:2
6. kolo,  úterý 21.9.2021
Karlovy Vary
Kladno
17:30
7. kolo,  pátek 24.9.2021
Kladno
Třinec
18:00
8. kolo,  neděle 26.9.2021
Kladno
Zlín
16:00
10. kolo,  čtvrtek 30.9.2021
Kladno
Olomouc
18:00
11. kolo,  neděle 3.10.2021
Pardubice
Kladno
17:00

Rytířské autokino


Rytířské autokino je projekt, který je realizován od prvního semifinálového utkání proti Porubě, tedy od pátku 2. dubna. Projekce probíhá na místě, kde už měly být promítány čtvrtfinálové souboje se Slavií, tedy na parkovišti u Sletiště, bohužel kvůli různým jednáním s hygienou a ministerstvem zdravotnictví nemohla být akce během čtvrtfinále realizována.

Autokino je technicky i organizačně připraveno a kladenští fanoušci si mohou vychutnávat play off bitvy zase za trochu jiné atmosféry než jsou zvyklý. Vjezd zájemcům o projekci je umožněn vždy hodinu před začátkem zápasu.

"Chtěl bych moc poděkovat za spolupráci státní, ale i Městské policii Kladno za kooperaci. Obrovské poděkování také patří samotnému městu Kladnu za možnost realizaci na parkovišti u Sletiště. Jestliže budou všichni přítomní ukáznění, budeme vysílat všechny zápasy. " říká marketingový manažer klubu Adam Soukup.


Musíme dodržovat striktní pravidla!

  • Posádka vozidla musí být složena pouze z členů jedné domácnosti.
  • Vystupovat z auta je možné pouze v nutných případech a je povinné mít zakrytá ústa i nos respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.
  • Na místě vysílání je přísný zákaz konzumace alkoholických nápojů a platí i zákaz kouření.
  • Na místo můžete dorazit pouze ve vozidle a s platnou vstupenkou.
  • Okolo areálu projekce se s ohledem na aktuální opatření nesmí srocovat lidé/kolemjdoucí. Na dodržování tohoto bodu bude dohlížet policie.
  • Při nedodržování jakýchkoliv pravidel bude neukázněná osoba vykázána z prostoru projekce.

Cena vstupenky za vozidlo, nikoliv za osobu

Vstupenky do Rytířského autokina mohou zájemci kupovat přes oficiální klubový web ve spolupráci se společností Enigoo – stejným způsobem jako při koupi vstupenek na zápas. Cena vstupenky za jedno vozidlo je 300 Kč (neodvíjí se od počtu osob ve vozidle). Dle aktuálních nařízení je však možné, aby v dopravním prostředku byli pouze členové jedné domácnosti. Držitelé permanentních vstupenek na letošní sezonu 2020/2021 mají slevu a vstupenka na jedno promítaní je tak vyjde na 250 Kč (sleva se projeví až v košíku – při koupi vstupenky zadejte do políčka se slevovým kódem číslo vaší permanentky).

Kdo dříve přijede, ten budemít lepší parkovací místo. Všechny větší vozidla budou ale automaticky řazeny do posledních řad. Pokud však chcete mít ten nejlepší výhled, zakupte si VIP vstupenky, a to za 500 Kč/vozidlo. Díky tomu totiž získáváte právě ta nejlepší parkovací místa v těsné blízkosti obrazovky, takže vám žádný detail ze hry neuteče a navíc můžete dorazit třeba 10 minut před začátkem. Pokud přijedete větším autem (jeep, transit apod. - nezaručujeme Vám místo přímo na středu, ale spíše po stranách)

Velká LED obrazovka, nevšední zážitek a také něco na chuť od Kauflandu

Zápasy kladenských Rytířů v play off jsou v Rytířském autokině promítány na LED obrazovce o rozměrech 7x4 metry. Sledovat mohou fanoušci nejen domácí utkání, ale i ta venkovní.

Každého návštěvníka odměňujeme taškami s drobnostmi na chuť v podobě produktů K-Classic, které poskytl pro organizaci Rytířského autokina generální partner klubu obchodní řetězec Kaufland. "Velice rád bych za to zástupcům Kauflandu poděkoval. Je to aktivita nad rámec naší spolupráce, takže nás to moc těší," děkuje marketingový manažer klubu Adam Soukup.

A na co se můžete těšit? Na jedinečnou atmosféru – tento zážitek vám ani klasické kino nenabídne. Dále máte zajištěno pohodlí a soukromí, jelikož zápasy sledujete ze svého vozu. Zaručujeme vám i kvalitní výhled na obrazovku, a co se zvuku týče, stačí si zapnout jen rádio (v autě či mobilním telefonu). Naladíte si správnou frekvenci a pak už si upravujete zvuk podle vašeho uvážení. Frekvenci se dozvíte na místě.

Kde se nachází Rytířské autokino?

PARTNEŘI AUTOKINA

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Energie Karlovy Vary
Rytíři Kladno