3:4
18:00
17:00
18:00

Rytíři se po dlouhé době představili zase na Kladně. Na 2. ploše vrátili Kolínu úvodní porážku

31. 3. 2022 od Lukáš Jůdl / Foto: Roman Mareš
Rytíři mají za sebou druhý přátelský zápas před blížící se baráží. Na 2. ploše kladenského stadionu (kde se hrálo kvůli stále probíhající rekonstrukci hlavního stadionu) porazili Kolín. Necelých dvě stě diváků sledovalo zápas, který skončil 4:3 pro Kladno až po samostatných nájezdech, ve kterých rozhodl Antonín Melka. Další dva přátelské zápasy teď čekají na kladenské mužstvo 5. a 7. dubna v Liptovském Mikuláši.
2021/2022, Tipsport extraliga,  čtvrtek 31.3.2022, ČEZ Stadion Kladno (2. plocha)
Kolín
4:3sn
1:0, 1:1, 1:2, 1:0

Branky a nahrávky: 2. Matěj Beran (Jaromír Jágr), 36. Adam Kubík (Kyle Wood, Tomáš Plekanec), 53. Ladislav Zikmund (Jaromír Pytlík), rozh. nájezd Antonín Melka – 34. Vojtěch Síla (Zdeněk Král), 45. Zdeněk Král (Jakub Sklenář), 59. Zdeněk Král.