úterý 6.8.2024
Chomutov
Kladno
 
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
 úterý 20.8.2024
Kladno
McGill
 
 čtvrtek 22.8.2024
Kladno
Kassel
 
 úterý 27.8.2024
Plzeň
Kladno
 
Obrázek
Klub

Tomáš Kobera je novým tiskovým mluvčím kladenských Rytířů

12. 6. 2024 od Klub
Po konci předešlé sezóny se rozhodl odejít z funkce tiskového mluvčího Rytířů Jaroslav Keimar, kterému klub za jeho odvedené služby děkuje. Na jeho pozici na Kladně nově nastupuje od června hokejový redaktor Tomáš Kobera.

Kobera dlouhodobě působil jako redaktor hokejové extraligy. Věnoval se psaní článků a on-line textových přenosů, stejně jako tvorbě rozhovorů s hráči, komentování zápasů či moderování sportovních akcí. Dva roky strávil v hokejové akademii, kde zastával několik různých funkcí. Kromě pozice hlavního organizátora největšího hokejového turnaje pro mládež v Česku, vystupoval také jako manažer mládežnického hokejového klubu. Zajišťoval správný interní chod firmy, komunikaci či správu webových stránek a mimo jiné se podílel také na publikaci do několika regionálních tisků nebo spoluorganizaci sportovních událostí.

„Kladno je klub s obrovskou historií a moc mě těší, že budu součástí takové organizace. V hokejovém prostředí se pohybuji celý život, sám jsem hokej hrál, takže jsem se ani ničemu jinému věnovat nikdy nechtěl. Vím, co mě zde čeká, moji předchůdci zde odváděli špičkovou práci a mým úkolem bude na ni navázat,“ říká Kobera. „Do startu sezóny nás čeká spousta práce, ale členové vedení klubu již usilovně pracují na přípravách jubilejního ročníku. S obrovskou pokorou přijímám tuto velkou výzvu, na kterou se ale zároveň moc těším.“

Kontaktní údaje

Tomáš Kobera

Tiskový mluvčí & PR manažer

 Tel. +420 775 151 800

Email tomas.kobera@rytirikladno.cz  

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU