neděle 21.4.2024
Vsetín
Kladno
2:3
 neděle 21.4.2024
Vsetín
Kladno
2:3
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 čtvrtek 25.4.2024
Kladno
Vsetín
18:00
 sobota 27.4.2024
Vsetín
Kladno
17:00
 pondělí 29.4.2024
Kladno
Vsetín
18:00
Obrázek
A tým

Předvánoční utkání s Vítkovicemi na podporu dětských domovů. Zapojte se i vy

21. 12. 2023 od Klub
Před blížícími se Vánoci připravili Rytíři k utkání s Vítkovicemi, které se uskuteční v pátek 22. prosince, doprovodný program s charitativním rozměrem. Podpoří při něm děti z pěti dětských domovů v nejbližším okolí. Přispět můžete i vy, a to jak finančním darem na konto nadace Knights Foundation, tak zapojením se do materiální sbírky před stadionem, kde pro vás navíc chystáme fanzónu v duchu vánočních trhů.

V letošním roce se Rytíři prostřednictvím svého nadačního fondu rozhodli podpořit pětici dětských domovů a center pro děti a mládež. Na utkání proti Vítkovicím proto pozvali děti z Kladna, Ledců, Slaného, Unhoště a Nového Strašecí. Krom hokejového zážitku jim, respektive domovům, nabídnou finanční pomoc z konta klubové nadace. Každý z pozvaných subjektů obdrží šek na 10 tisíc korun, celková částka ale může být výrazně vyšší, protože přispět budete moci i vy. Od úterý 19. prosince Rytíři vyhlašují takzvaný „štědrý týden“. Všechny příspěvky, které od tohoto dne až do úterý 26. prosince odešlete na transparentní účet nadace Knights Foundation, budou po sečtení rovným dílem přerozděleny mezi jednotlivé domovy. Krom manuálního vyplnění potřebných dat můžete přispět také oskenováním QR kódu na níže přiloženém obrázku. Pozor, aby kód fungoval, je nutné skenovat ho přímo v otevřené aplikaci internetového bankovnictví! Stejnou možnost budete mít i během pátečního utkání na stadionu, kdy se během zápasového programu QR kód opakovaně promítne na kostce nad ledem. Mějte proto telefony s internetovým bankovnictvím v pohotovosti. Mezi dětské domovy bude také rozdělen výtěžek z Tipsport Hokejové tomboly 50:50, jejíž vítěz bude mít možnost vzdát se svého podílu ve prospěch dětí.

Podílet se ale můžete i jinak než finančním příspěvkem. Po vzájemné dohodě s dětskými domovy klub na pátek 22. prosince vyhlašuje materiální sbírku, která bude rovněž mezi dětské domovy přerozdělena na základě jejich potřeb. Máte doma věci, které Vám už neslouží, ale dětem v domovech mohou udělat dobrou službu? Donést na sběrné místo můžete následující:

Turistické vybavení: stany, spacáky, karimatky, batohy, krosny, cestovní brašny a další…

Sportovní potřeby: boby, sáňky, florbalové hole, míče na fotbal, házenou, basketbal, venkovní skládací branky, potřeby na vodní sporty, míčky a rakety na líný a stolní tenis, koloběžky, chrániče, kolečkové brusle, helmy a další sportovní náčiní…

Elektrospotřebiče: tablety, mobilní telefony, herní konzole, varná konvice, elektrický gril, fritéza, televize…

Papírenské zboží: papíry, nůžky, obyčejné tužky, propisky, fixy, lepicí páska, vodovky, tempery, štětce, bloky, deníky, diáře, sešity, fixy na sklo, plátna na malování…

Hygienické pomůcky: osušky, ručníky, utěrky, jednorázové utěrky, toaletní papír, sprchový gel, šampon…

A další položky praktického využití...

Naopak plyšáky či oblečení, prosíme, nechte doma. S donesenými věcmi můžete dorazit ke stadionu s předstihem. Nudit se určitě nebudete. Ve spolupráci s generálním partnerem klubu – společností Kaufland – jsme totiž připravili fanouškovskou zónu v duchu vánočních trhů. Dopřejte si svařák nebo nealkoholický punč za zvuku koled a vánočních písniček! Stánky s teplým pitím a vánočkou budou před stadionem připraveny od 16:30, tedy už hodinu a půl před utkáním! Od stejného času můžete také přinášet dary do materiální sbírky a odevzdávat je na označeném sběrném místě před stadionem.

Využijte slevy na vstupném pro děti

Vstupenky na utkání s Vítkovicemi, jakož i na poslední letošní domácí utkání (sobota 30. prosince od 16:00 proti Kometě Brno) jsou k dostání v on-line předprodeji. Využijte slevy na vstupném a vezměte děti na hokej! Mladší dvanácti let zaplatí na vstupném poloviční cenu.

Ceny vstupenek pro utkání utkání s Vítkovicemi (22. 12.) a Kometou Brno (30. 12):

Kategorie / Sektor Cena Zlevněné vstupné Dětské vstupné
I. kategorie 360 Kč 300 Kč 180 Kč
II. kategorie 240 Kč 200 Kč 120 Kč
III. kategorie 200 Kč 160 Kč 100 Kč
IV. kategorie (stání) 160 Kč 130 Kč 80 Kč
Sektor hosté 200 Kč 160 Kč 100 Kč

*Nárok na zvýhodněné vstupné (viz tabulka) mají studenti, senioři (nad 70 let) a držitelé průkazu ZTP. Každý divák, který zakoupí zlevněnou vstupenku, se musí u vchodu prokázat příslušným dokladem, jinak nebude na stadion se zlevněnou vstupenkou vpuštěn. Dětské vstupné platí pro děti do 12 let. Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU