středa 5.4.2023
Kladno
Pardubice "B"
8:4
1. kolo,  neděle 16.4.2023
Kladno
Zlín
1:0
2. kolo,  pondělí 17.4.2023
Kladno
Zlín
3:1
3. kolo,  čtvrtek 20.4.2023
Zlín
Kladno
1:7
4. kolo,  pátek 21.4.2023
Zlín
Kladno
0:1
Obrázek
A tým

Na Boleslav už jen tisíc diváků, vstupenky v prodeji. Permanentkáři mají místa jistá!

26. 11. 2021 od Klub
Vládní omezení hovoří jasně – na sportovní akce maximálně tisícovka diváků a pouze ti, kteří jsou plně očkováni vakcínou proti onemocnění COVID-19, případně ti, kteří už podstoupili první dávku a prokáží se negativním PCR testem, případně ti, kteří nemoc prodělali v kratší lhůtě 180 dní. S ohledem na vydaný počet permanentek mají všichni kladenští permanentkáři vstup jistý. Počet jednorázových vstupenek však bude limitovaný.

Vstupenky na utkání s Mladou Boleslaví, které se koná v úterý 30. listopadu od 18:00 v chomutovské ROCKNET Areně, jsou v prodeji za jednotlivou cenu v předprodeji za 240 Kč (v den utkání za 260 Kč) – ke koupi ZDE.

Otevřeny budou jen sektory: B, C, D, L, K, J. Fanouškům hostí doporučujeme zakoupit vstupenky do sektoru D.

Platí, že:

 • Kladenští permanentkáři se i po zavedení dalších restrikcí na zápasy Rytířů dostanou. Jejich sedadla jsou stále platná.
 • Každý divák, který navštíví extraligové utkání, se musí prokázat certifikátem o dokončeném očkování vakcínou proti onemocnění COVID-19, případně dokladem o prodělání nemoci (ne déle než 180 dní), nebo certifikátem o první dávce očkování a doložením negativního PCR testu ne staršího 72 hodin.
 • Návštěvníci ve věku 12 až 18 let se mohou rovněž prokázat jen negativním PCR testem ne starším 72 hodin.
 • Návštěvníci ve věku do 12 let se nemusí prokazovat žádným dokumentem.
 • Všechny osoby v aréně musí po celou dobu pobytu v aréně striktně dodržovat nošení respirátoru na nose a ústech. Každý neukázněný divák bude z arény vykázán.
 • Stání je uzavřeno - každý divák musí na svém místě sedět.
 • Je přísný zákaz konzumace jídla a pití v hledišti a na místech, která nebudou označena jako místa pro konzumaci (např. schodiště, chodby, toalety).
 • S ohledem na regulaci počtu návštěvníků na stadionu musí mít i dítě do 12 let svou vstupenku (není již možné, aby sedělo na klíně doprovodu bez vstupenky).
 • Vozíčkáři musí svou návštěvu na utkání předem nahlásit na email martin.spacek@rytirikladno.cz, abychom mohli regulovat počet návštěvníku na stadionu.

Informace ke vstupenkám:

 • Vstupenky zakoupené online je nutné mít vytištěné (turnikety neumožňují čtení kódů z telefonů).
 • Pokud vám nedorazily vstupenky do emailu, zkontrolujte si nevyžádanou poštu a spam, případně kontaktujte zákaznickou linku ENIGOO tel.: 461 049 232, email: info@enigoo.cz.
 • Vstupenky lze také rezervovat online a poté zaplatit u terminálu Sazky (fanoušek tedy získá na místě vytištěnou vstupenku, nemusí se zatěžovat tiskem lísku zaplaceného online).
 • Rezervovat vstupenky na webu je možné nejpozději do dvou dnů před zápasem, v den utkání je prodej v síti Sazky ukončen - lístek lze zakoupit online (do 2 hodin před zápasem) nebo u pokladen.

Ceny vstupenek, Kladno vs. Mladá Boleslav (úterý 30. listopadu od 18:00 v Chomutově):

Kategorie / Sektor

Cena v předprodeji

Cena v den utkání

B, C, D, L, K, J

240 Kč

260 Kč

 

VSTUPENKY V PRODEJI - ZDE.

Pokladny v ROCKNET Areně budou otevřeny od 17:00. 

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU