Obrázek
Mládež

Junioři přivezli ze Salcburku dva body. Osmáci na úvod sezony dominovali!

19. 9. 2022 od Klub / Foto: Daniela Vodičková
Mládežnické soutěže odstartovaly. Kladnu se v nich ale příliš nedařilo. Junioři z první třech zápasů urvali jen dva body, dorost schytal dvakrát devět branek. Dominovali však osmáci, kteří dali Rakovníku gólů devět!

JUNIOŘI, Salcburk vs. Rytíři 2:3 sn., Salcburk vs. Rytíři 5:2, Rytíři vs. Chrudim 1:2

Junioři odehráli první dvě utkání v cizině. První kolo a předehru 23. kola podstoupili na ledě rakouského Salcburku.

Ve čtvrteční předehrávce Rytíři zvládli utkání, které se rozhodovalo až v poslední části a v nastaveném čase. Rytíři rozhodnuli vyrovnané utkání až v samostatných nájezdech. Vítězný nájezd proměnil šikula Vimmer.

Branky: 42. Sýkora (Kočka, Hanousek), 51. Odehnal (Křišťan, Halfar), 65. Vimmer (TS)

Odvetné utkání, které bylo zároveň 1. kolem sezóny, už nebylo ze strany juniorů tak šťastné. Salcburk v odvetě předvedl lepší výkon a porazil naše juniory 2:5. O branky se postaral Kulich a minutu před koncem upravil výsledek Sýkora. Z tripu vezou junioři 2 body.

Branky: 37. Kulich (Novák, Šátek), 60. Sýkora

V neděli Rytíři přivítali v prvním domácím utkání Chrudim. Vyrovnaný duel bohužel Rytíři nedokázali uhrát ve svůj prospěch. Po náročném týdnu a hodně cestování Rytíři přenechali body Chrudimi, která si tedy odváží ze zrekonstruovaného ČEZ stadionu cenný skalp. Konečný výsledek 1:2.

Branky: 16. Vimmer (Kulich)

Dorost, Sparta vs. Rytíři 9:5, Rytíři vs. Slavia Praha 2:9

Dorost vstoupil do sezóny venkovním utkáním na Spartě. Rytíři opakovaně vedli až do poloviny utkání, kdy po brance z hole Dominika Pytlíka padla poslední branka našich dorostenců. Rozhodla pasáž mezi 35. až 37. minutou, Sparta dokázala vsítit 4 branky a utkání zlomila na svoji stranu. Konečný výsledek 5:9.

Branky: 7. Kupčo (Šíma, Trojna), 17. Trojna (Šátek, Sén), 18. Blažek (Beran), 30. Přibyl (Daníček, Petřík), 34. Pytlík (Blažek)

V sobotu bohužel dorost vysoce podlehnul druhému pražskému „S“. Na domácí ledě obdrželi dorostenci opět devět branek. Rytíři nezvládli druhou třetinu, ve které shodně jako v Holešovicích obdrželi 6 branek. Symbolické zásahy zaznamenal Petřík a Šíma. Konečný výsledek 2:9.

Branky: 35. Petřík (Daníček), 57. Šíma

8. TŘÍDA, Rakovník vs. Rytíři 0:9

Osmáci nedostali ani jednu branku od Rakovníka. Skvělou obranou hru podpořili i směrem dopředu. Hattrickem táhnul k zisku tří bodů Irlbek v závěsu s dvougólovým Koudelkou.

Branky: 18. Irlbek (Melančin), 19. Křesťan (Kováč), 35. Neiss (Kováč, Holoubek), 36. Koudelka (Malík), 36. Irlbek (Melančin, Šubin), 37. Irlbek (Šubin), 40. Holoubek (Kováč, Koudelka), 55. Koudelka (Holoubek), 55. Šubin (Irlbek)

7. TŘÍDA, Sparta vs. Rytíři 9:5

Ani sedmáci neodehráli špatné utkání na Spartě. Nezvládli pouze druhou třetinu, ve které Sparta strhnula zápas na svoji stranu. Rytíři ale třetí třetinu nevypustili a dokázali odehrát se Spartou obstojný výsledek. Konečný stav 5:9.

Branky: 3. Procházka (Polák), 19. Vycpálek (Procházka), 19. Krásný (Vycpálek), 31. Klempíř (Petrs), 44. Mariaš (Chaloupka)