48. kolo,  pátek 23.2.2024
Kladno
Mladá Boleslav
0:5
49. kolo,  neděle 25.2.2024
Kladno
Třinec
5:2
50. kolo,  úterý 27.2.2024
Kladno
Litvínov
2:0
51. kolo,  pátek 1.3.2024
Budějovice
Kladno
5:3
52. kolo,  neděle 3.3.2024
Kladno
Karlovy Vary
1:4
Obrázek
A tým

Hvězdná posila před sezonou! Vrací se Tomáš Plekanec a permanentky míří do prodeje

8. 9. 2020 od Tisková zpráva
Dnešek, tedy úterý 8. září, je pro fanoušky kladenského hokeje velice očekávaným dnem. V 16:00 bude totiž spuštěn prodej permanentních vstupenek. Skvělou zprávou navíc je, že se do kádru Rytířů vrací po roce bývalý reprezentační kapitán, hráč s tisícovkou startů v NHL Tomáš Plekanec!

Rytíři to s postupem do extraligy myslí vážně. "To chci naším fanouškům zdůraznit. Uděláme všechno proto, abychom postoupili. Věřím, že se nám to díky podpoře partnerů, města Kladna i fanoušků povede. Do klubu navíc přichází Tomáš Plekanec, který u nás bude působit dva roky. Jsme moc rádi, že jsme se domluvili, je to výborný a zkušený útočník," uvedl majitel klubu Jaromír Jágr.

Rok v Brně a teď zase doma

Tomáš Plekanec výrazně pomohl Kladnu k postupu do extraligy v roce 2019. Následující sezonu však strávil v Brně, kde se chtěl pokusit o zisk extraligového titulu. Pandemie koronaviru i rodinné důvody mu však plány zkomplikovaly. Teď je znovu Rytířem. "A znovu jsem ve stejné pozici, kdy chci pomoci Kladnu k návratu. Kvůli té aktuální situaci spojené s koronavirem však není jednoduché nic plánovat. Já jsem však rád, že jsem zpátky a uděláme všechno proto, abychom si postup zase zopakovali," uvedla hvězdná posila.

Slavná čtrnáctka by se měla představit fanouškům už během sobotního utkání s Kolínem. "Já bych řekl, že to je nejen náš první ligový zápas, ale že tím možná začíná i play off. Pokud by sezona zase skončila předčasně, bude důležité urvat každý bod. Musíme se za každou cenu držet v tabulce na prvním místě," uvědomuje si Plekanec.

Sedmatřicetiletý centr si ještě 1. března zahrál proti Kladnu, a to v dresu brněnské Komety. "Rytíři hráli v extralize výborně. Pak měli bohužel tu šňůru jedenácti proher v řadě a sestoupili. Já je ale vnímal velmi pozitivně, hráli přesně to, co v baráži," pochválil výkony kladenského mužstva Plekanec.

Bývalý tahoun Montrealu Canadiens a Toronta Maple Leafs debutoval v kladenském A-týmu 6. října 1998. Bylo mu tehdy necelých 16 let, což z něj dodnes dělá nejmladšího hráče, který kdy za Kladno v ligovém utkání nastoupil. Naposledy hrál Plekanec za Kladno 21. dubna 2019, a to v baráži s Chomutovem.

Permanentky na sezonu 2020/21

Permanentky na novou sezonu budou spuštěny do prodeje dnes, tedy v úterý 8. září v 16:00. V tento čas si je budou moci fanoušci zakoupit online i na pokladnách ČEZ stadionu.

Na pokladnách neakceptujeme platební karty!

CENY PERMANENTEK:

Předkupní právo a rezervace míst pro držitele permic z loňského ročníku platí do čtvrtka 10. září do 16:00. Poté budou permanentky volně v prodeji i pro všechny ostatní.

Kategorie
Nové permanentky
Dobití permanentek
I. 4 500 Kč 4 300 Kč
II. 4 000 Kč 3 800 Kč
III. 2 900 Kč 2 700 Kč
IV. 2 300 Kč 2 100 Kč

Kup teď za tisíc, zbytek doplať do konce září

 • Při koupi na pokladně můžete využít tzv. možnosti "Kup teď za tisíc, zbytek doplať později". To znamená, že kupující zaplatí za svou permanentku na místě tisíc korun a zbytek doplatí do konce měsíce září. V případě, že klub doplatek do 30. září neobdrží, permanentka se automaticky stornuje.

Informace k prodeji permanentních vstupenek:

 • Držitelé permic z loňska mohou platnost jednoduše prodloužit (dobít) bez nutnosti opětovného vystavení kartičky. Info pro sběratele: Při dobití permice včetně vystavení nové karty v základním designu 2020-2021 režijní poplatek 100 Kč.
 • Kladenská permice platí na všech 26 domácích zápasů základní části, neplatí pro utkání play off. Držiteli zaručuje předkupní právo na vstupenky pro play off.
 • Do prodeje půjdou dva typy karet: Základní karta (100 Kč) nebo permanentka s vizuálem Jaromíra Jágra (300 Kč).
 • Fanshop na ochozu je do odvolání uzavřen. Klubové předměty lze zakoupit jen v pobočce OK sportu na zimním stadionu, kde však nelze uplatnit jednorázovou slevu 200 Kč pro držitele permanentek. Tu tak lze využít až po otevření fanshopu na ochozu. Fanoušky o znovuotevření budeme informovat.
 • Sektor stání je aktuálně otevřen jen pro držitele loňských permanentních vstupenek. O případných změnách budeme s předstihem informovat.
 • Do prodeje bude spuštěno 1000 permanentních vstupenek. To znamená, že klub může vyhovět všem držitelům permic ze sezony 2020/21. Systém sedadel je i přes stále omezenou kapacitu vytvořen tak, aby žádný držitel permanentky nepřišel o své místo.
 • Novinkou od letošní sezony je, že na každé nové permanentní vstupence je i jméno nebo přezdívka jejího držitele.

Design letošních karet:

Slevy pro důchodce a studenty

Důchodci nad 70 let, děti ve věku 13 až 18 let, studenti a držitelé průkazu ZTP mají na všechny typy permic slevu 200 korun - prodej zlevněných permic pouze na pokladnách po předložení osobního dokladu!

Vstup zdarma mají...

...držitelé průkazu ZTP/P (+ doprovod 1 osoba - pro doprovod vyhrazena místa sektor JIH 01, 3. řada, sedadla 1 až 6. Doprovod bude vpuštěn bez vstupenky.) a děti do 12 let nebo do výšky 120 cm (děti bez nároku na sedadlo). Vozíčkářům je určen vchod č. 2.

Jak permanentku zakoupit?

On-line od úterý 8.9. od 16:00: Na této internetové stránce, vyberete sektor a případně své místo k sezení, zaplatíte a obdržíte informační e-mail spolu s voucherem na vyzvednutí nové permanentky - nebo pouze dobijete svou stávající permici. Pro dotazy a pro řešení případných problémů s online prodejem INFOLINKA: 461 049 232 / e-mail: info@enigoo.cz.

Výhody pro držitele permanentek:

 • Finanční úspora: Držitelé permic oproti nákupu jednotlivých vstupenek za všech okolností ušetří.
 • Slevy a akce: Také letos jsou připraveny slevy a akce u partnerů, už samozřejmostí je dvousetkorunová sleva na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno. Po domácích ligových utkáních doprava autobusem od ČEZ STADIONU (zastávka " Zimní stadion"). Autobus odjíždí 15 min. po skončení zápasu. Majitelé permanentních vstupenek mají jízdné zdarma s přednostním nástupem, ostatní cestující dle platného tarifu městské dopravy v Kladně (zastávky na trase směr Oaza: Zimní stadion, J. Kociána, U Hvězdy, Vodárenská, Pražská křižovatka, U tržnice, Zdravotní středisko, Růžové pole, Okrsek 4, Oaza).
 • Při nákupu vozu v pobočce Kia Kladno do 350 000 Kč bude permanentkáři vrácena polovina z ceny permice, při nákupu vozu nad 350 000 Kč bude vrácena celá částka permice.
 • Hodinu před utkáním až do úvodní buly mají držitelé permanentek pivo v stánku Coca Cola u vchodu 01 vedle vrátnice pivo za 29 Kč.
 • Pojistka proti ztrátě: Při ztrátě plastové karty s vlastním čárovým nebo QR kódem lze za režijní poplatek 100 korun aktivovat permici novou.
 • Jistota svého stálého místa.
 • On-line vychytávky: Permice je v prodeji tradičně na pokladnách ale i on-line, stejně tak jde jednoduše přes internet prodloužit její platnost na následující sezonu.
 • Plakát A-mužstva zdarma. (bude distribuován v průběhu sezony).
 • V případě kapacitních omezení kvůli pandemii koronaviru budou mít držitelé permanentních vstupenek jistotu prioritního vpuštění na stadion.

Další výhody, akce a slevy od partnerů klubu pro permanentkáře připravujeme.

Slevy se nevztahují na držitele volných permic.

O prodeji jednorázových vstupenek na domácí zápasy vás budeme s předstihem informovat.

Aktuální plánek stadionu:

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU