úterý 6.8.2024
Chomutov
Kladno
 
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
 úterý 20.8.2024
Kladno
McGill
 
 čtvrtek 22.8.2024
Kladno
Kassel
 
 úterý 27.8.2024
Plzeň
Kladno
 
Obrázek
Mládež

Hokejová třída na dvanáctce? Parta na celý život! Přijďte se přesvědčit

6. 2. 2024 od Klub
Jak funguje hokejová třída na 12. základní škole Brjanská? Přijďte se v pátek 9. února podívat. Rytíři si pro rodiče a jejich děti v předškolním věku připravili ukázkový den hokejového prvňáčka. Po ranním tréninku následuje prohlídka školy, kterou navštěvoval nejeden slavný hokejista. Krom vzdělání a ideální koordinace se sportovní přípravou nabízí „dvanáctka“ zážitky, které utváří partu na celý život.

Den hokejového prvňáčka už tento pátek

Cílem Dne hokejového prvňáčka je přiblížit rodičům, jaké benefity jim a jejich dětem nabízí hokejová třída na Základní škole Brjanská. Budoucí prvňáčci si v pátek 9. února mohou přijít vyzkoušet, jak bude vypadat jejich běžný školní den, pokud si zvolí právě dvanáctku.

 

Program startuje v 7:40 srazem na zimním stadionu. Děti čeká od 8:15 hodinový trénink, po němž je autobus odveze na do školy, kde navštíví výuku třídy 1. H. Zatímco se děti od půl jedenácté budou bavit pohybovými hrami v tělocvičně, rodiče budou mít možnost položit dotazy zástupcům klubu i školy, kterou si budou moci prohlédnout. Po půl dvanácté program končí rozchodem před školou.

Více informací k pátečnímu programu sdělí koordinátorka náboru Petra Kvasilová, u níž se zájemci musí předem ohlásit na emailové adrese petra.kvasilova@rytirikladno.cz nebo na telefonním čísle 607 068 084. Více informací o fungování hokejových tříd najdete ZDE.

Škola, kam se žáci rádi vrací

Že na dvanáctce vznikají vazby přetrvávající i po skončení povinné školní docházky, dokazuje i to, jak rádi se hokejisté na školu vrací. Naposledy se do Brjanské přišli podívat loňští deváťáci, z nichž hned osm od letošního školního roku navštěvuje sportovní gymnázium, další pak zamířili na střední zdravotnickou školu, technické lyceum, strojní průmyslovou školu, soukromou střední školu či na odborná učiliště.

 

Chcete i vy pro svého malého hokejistu tu nejlepší kombinaci školy a sportu? Přijďte si to v pátek vyzkoušet nanečisto a třeba se v dubnu potkáme u zápisu do první třídy. Základní škola Brjanská vypsala termíny zápisu na pátek 19. dubna od 14 do 18 hodin a sobotu 20. dubna od 9 do 12 hodin. Více informací najdete přímo na webu školy.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU