48. kolo,  pátek 23.2.2024
Kladno
Mladá Boleslav
0:5
49. kolo,  neděle 25.2.2024
Kladno
Třinec
5:2
50. kolo,  úterý 27.2.2024
Kladno
Litvínov
2:0
51. kolo,  pátek 1.3.2024
Budějovice
Kladno
5:3
52. kolo,  neděle 3.3.2024
Kladno
Karlovy Vary
1:4
Obrázek
Mládež

Devátý ročník mládežnického kempu Hokejová škola se neuskuteční

25. 3. 2021 od Lukáš Jůdl
Oblíbená a tradiční Hokejová škola poprvé po 8 letech své existence neproběhne. Kemp pro hráče mládežnických kategorií byl pro léto 2021 zrušen z důvodu aktuálních opatření v souvislosti s pandemií koronaviru i rekonstrukce stadionu.

Kemp, kterého se každý rok účastní přes sto zájemců z celého Česka, ale i ze zahraničí, neoslaví svůj devátý ročník. Alespoň ne v plánovaném termínu. Hokejová škola totiž z důvodu celorepublikových, ale i celosvětových restrikcí, nebude poprvé od svého vzniku uskutečněna.

Do její nerealizace se promítne i rekonstrukce ČEZ Stadionu Kladno. "Velice nás mrzí, že tento tradiční a zažitý kemp letos vynecháme, ale pokud to situace dovolí, zkusíme ho nahradit alespoň krátkými víkendovými kempy. O tom však budeme teprve informovat, a to operativně," říká generální manažer mládeže kladenských Rytířů Jan Kregl.

Hokejová škola však nekončí. Rytíři Kladno věří, že se situace zlepší, a že se v létě 2022 devátý ročník přeci jen uskuteční. "Dáme si rok pauzu, ale po ní se na vás budeme na kladenském zimáku opět těšit," dodává Kregl.

Hokejová škola

Hokejová škola je týdenní kemp, v rámci kterého mají všichni účastníci zajištěnou kompletní péči na sportovištích i mimo ně. Trenéři se na kempech zaměřují na techniku hole, střelby či individuální přípravu brankářů. Vedle přípravy na ledě jsou tréninkové jednotky doplněny i o tréninky mimo led s komplexním pohybovým zaměřením.

Na kemp každoročně dorazí i významní čeští hokejisté, kteří hráčům předávají své zkušenosti na památku se s nimi fotí a podepisují se.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU