pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 čtvrtek 25.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
 sobota 27.4.2024
Vsetín
Kladno
Zrušeno
 pondělí 29.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
Obrázek
A tým

Další dvě jména na soupisce Rytířů: pokračují Melka a Jarůšek

23. 5. 2024 od Klub
Na soupisce Rytířů pro nadcházející extraligový ročník přibyla další dvě jména. Nové kontrakty podepsali útočníci Antonín Melka a Richard Jarůšek. Oba se s týmem zapojili do společné přípravy.

Antonín Melka

Antonína Melku čeká už 12. sezóna v kladenském dresu. Za mateřský klub dosud odehrál 425 soutěžních utkání – z hráčů současného týmu jich více odehrál jen Jakub Strnad. Poprvé Melka nakoukl do A-týmu 22. března 2009, kdy naskočil v extraligovém play out do zápasu 12. kola proti Českým Budějovicím. První ligovou branku za Kladno vstřelil 5. února 2010 v utkání proti Zlínu. Od té doby jich v součtu extraligy a první ligy za Rytíře nastřílel celkem 59. V uplynulé sezóně odehrál v základní části 50 utkání s bilancí tří branek a 10 asistencí, v baráži ve čtyřech zápasech přidal dva góly a jednu asistenci.

Richard Jarůšek

Zejména závěr sezóny se vydařil Richardu Jarůškovi. Ve čtyřech zápasech nastřílel tři branky a zapsal stejný počet asistencí. V základní části v 52 zápasech skóroval čtyřikrát a přidal devět gólových nahrávek. Dvaatřicetiletý forvard přidá v kladenském dresu druhou sezónu.

Oba hráči se zapojili do společné přípravy pod vedením kondičního trenéra Tomáše Horny.

Aktuální složení týmu

Brankáři: Adam Brízgala, Štěpán Lukeš

Obránci: Jiří Ticháček, Tadeáš Hejda, Martin Nemčík, Tomáš Hanousek, Radek Jeřábek, Josef Trojna

Útočníci: Radek Smoleňák, Martin Procházka, Denis Kusý, Matyáš Filip, Jaromír Pytlík, Jakub Strnad, Ondřej Bláha, Antonín Melka, Richard Jarůšek

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU