středa 5.4.2023
Kladno
Pardubice "B"
8:4
1. kolo,  neděle 16.4.2023
Kladno
Zlín
1:0
2. kolo,  pondělí 17.4.2023
Kladno
Zlín
3:1
3. kolo,  čtvrtek 20.4.2023
Zlín
Kladno
1:7
4. kolo,  pátek 21.4.2023
Zlín
Kladno
0:1
Obrázek
Klub

Cíl splněn: Vážíme si vaší podpory, děkujeme!

26. 4. 2022 od Lukáš Jůdl
Rytíři mají za sebou enormně náročný ročník, ale s úspěšným koncem. Celý kladenský klub děkuje za projevenou podporu v sezoně 2021/22 – díky fanouškům, partnerům a sponzorům i Chomutovu!

Když v létě přišla zpráva o tom, že se ČEZ stadion nestihne opravit, hledal se azyl. Ten se našel v hodinu cesty vzdáleném Chomutově, kde se hrálo v moderní ROCKNET Aréně. Pouze hrálo. Tréninky absolvovali Rytíři na druhé ploše kladenského zimáku.

Za 56 utkání v základní části získali Rytíři 62 bodů, díky čemuž se vyhnuli poslední (sestupové) příčce. Na té se umístil Zlín a s nejvyšší českou soutěží se nejméně na rok rozloučil. Kladno pomýšlelo díky skvělým výkonům v roce 2022 i na třináctou pozici, která zaručovala přímou záchranu. Nepovedlo se.

V baráži narazili Rytíři na Jihlavu, tedy na soupeře, se kterým se v loňském finále Chance ligy už potkali. Nepříjemný fakt čtyřiceti dnů volna si Kladno zkrátilo týdnem připrav v Liptovském Mikuláši. Mimochodem i tento slovenský tým musel extraligu hájit v baráži a uhájil.

Stejně jako Kladno, které v těžké sérii s Duklou vyhrálo nakonec 4:1 na zápasy. Rytíři tak budou hrát v extralize i v nadcházející sezoně 2022/23 a pokud se nestane nic mimořádného, vrátí se do výrazně zmodernizovaného a zrekonstruovaného kladenského stadionu!

#Věříme, že pozitivní emoce z baráže ve vás ještě dlouho zůstanou, věříme, že nás budete v září chodit na Kladno podporovat v co největším počtu.

Děkujeme

Děkujeme za vaši projevenou podporu. Vážíme si toho, že jste častokrát po práci strávili čas dojížděním do Chomutova (a přitom často jezdili i na skutečné venkovní zápasy).

Děkujeme všem fanouškům za přízeň, kterou jsme se vám snažili co nejvíce vracet. Děkujeme, že jste při nás byli, i když se výsledkově nedařilo.

Děkujeme, že vás na baráž jezdilo na pět tisíc. Děkujeme, že jste klubu nezpůsobovali problémy nevhodným chováním na tribunách.

A děkujeme moc všem sponzorům a partnerům, bez kterých by hokej na Kladně neexistoval.

#Věříme, že po návratu na Kladno vám všem připravíme maximální komfort na stadionu, i když jsme dělali i v Chomutově maximum pro to, aby vás naše zápasy bavili.

Děkujeme vedením měst Kladna a Chomutova za to, jak jsme spolupracovali v rámci azylového stadionu, který nám poskytl vše, co jsme potřebovali.

Děkujeme, že si mnozí fanoušci Chomutova našli cestu k Rytířům a děkujeme Pirátům Chomutov a celému personálu ROCKNET Areny pod vedením pana Štelcicha za vše!

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU