48. kolo,  pátek 23.2.2024
Kladno
Mladá Boleslav
0:5
49. kolo,  neděle 25.2.2024
Kladno
Třinec
5:2
50. kolo,  úterý 27.2.2024
Kladno
Litvínov
2:0
51. kolo,  pátek 1.3.2024
Budějovice
Kladno
5:3
52. kolo,  neděle 3.3.2024
Kladno
Karlovy Vary
1:4
Obrázek
Klub

Vrcholí aukce předmětů z edice O kapku lepší hokej, do dražby jdou nově další puky

20. 2. 2024 od Tisková zpráva
V úterý 20. února končí aukce originálních artefaktů z edice O kapku lepší hokej na stránce sportovniaukce.cz. V dražbě můžete získat dresy Radka Smoleňáka a Jiřího Ticháčka či podepsanou hůl Eduardse Tralmakse. Přihazovat můžete do dnešních 18 hodin. Naopak dnešním dnem startuje na portálu gotauthentic.com dražba puků podepsaných Jiřím Ticháčkem. Také z této aukce bude výtěžek věnován nadačnímu fondu Kapka naděje.

Aukce dresů a hokejek vrcholí

Dnešní den je posledním, kdy se můžete zapojit do aukce originálních artefaktů na webu na webu sportovniaukce.cz.Stačí se registrovat a poté dražit jeden z vybraných předmětů. Ke všem dresům a hokejkám bude připraven certifikát pravosti, který obdrží úspěšný dražitel s vydraženým předmětem. Rytíři letos do oranžové oblékli nejprve v utkání ve Vítkovicích kapitána Radka Smoleňáka, posléze pro utkání na Spartě obránce Jiřího Ticháčka. Také jejich hrané dresy můžete v aukci získat stejně jako podepsanou hokejku nejlepšího střelce Rytířů Eduardse Tralmakse. Ale pozor, přihazovat můžete pouze do dnešních 18 hodin!

Puky s podpisem nejproduktivnějšího obránce extraligy

Na portálu gotauthentic.com jsou nově k vydražení tři puky podepsané nejproduktivnějším obráncem extraligy Jiřím Ticháčkem. Se dvěma vstřelil branku, jeden byl stažen u příležitosti jeho vyhlášení nejlepším hráčem utkání. Dražit můžete také podepsaný puk, s nímž v utkání na Spartě skóroval Chris Martenet. Výtěžek z aukce bude věnován nadačnímu fondu Kapka naděje.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU