45. kolo,  pátek 16.2.2024
Kometa Brno
Kladno
2:3p
46. kolo,  neděle 18.2.2024
Kladno
Plzeň
3:4p
48. kolo,  pátek 23.2.2024
Kladno
Mladá Boleslav
0:5
49. kolo,  neděle 25.2.2024
Kladno
Třinec
5:2
50. kolo,  úterý 27.2.2024
Kladno
Litvínov
2:0
51. kolo,  pátek 1.3.2024
Budějovice
Kladno
17:30
52. kolo,  neděle 3.3.2024
Kladno
Karlovy Vary
16:30
Obrázek
Klub

Partnerství, které má zvuk. Společnost GZ Media pokračuje ve spolupráci s Rytíři

30. 11. 2023 od Tisková zpráva
Největší výrobce vinylových nosičů na světě – rodinná firma GZ Media – zůstává i pro letošní sezónu hrdým zlatým partnerem kladenských Rytířů. „Chceme přispět k tomu, že se postavení áčka v extralize stabilizuje a k lepším zítřkům se odrazí i juniorské týmy,“ říká člen představenstva společnosti Zdeněk Pelc.

Největší výrobce vinylových desek na světě s osmi výrobními závody a více než třemi tisíci zaměstnanci v Česku i v zahraničí s kladenským hokejem spolupracuje dlouhodobě a v říjnu s Rytíři prodloužila partnerství o další rok.

Rodinná firma s kladenskými kořeny má k hokeji i městu velmi vřelý vztah. „Naše rodina se na Kladně narodila a Kladeňáky zůstane. V kladenském hokeji je část identity a pýchy tohoto specifického města. Umět hrát Lóru a fandit hokejovému Kladnu je tak trochu definice toho, co je to být Kladeňák. Naše společnost působí na dvou kontinentech a ve čtyřech zemích – v USA máme tři výrobní závody, jeden v Kanadě, jeden ve Francii, čtyři v Česku. Jsme druhý největší výrobce v polygrafii v zemi a největší výrobce vinylů na světě. Srdce však máme už navždy kladenská, takže na partnerství s kladenským klubem jsme normálně lidsky pyšní,“ říká člen představenstva Zdeněk Pelc. Prodloužení partnerství je podle něj přirozeným krokem.

„Naše spojení s klubem trvá více než dvacet let, přesně už ani nevím. Trvalo v dobách dobrých, i v dobách horších, kterých bohužel nebylo málo. Nejsme naivní, abychom si mysleli, že v budoucnu nás čekají jen slavné zítřky, to by snad už ani nebylo Kladno. Ale chceme přispět k tomu, že se postavení Áčka v extralize stabilizuje a že se k lepším zítřkům odrazí juniorské týmy. A jako každý skalní Kladeňák bych samozřejmě chtěl ještě mnohokrát v životě zažít ten pocit, kdy Sparta odjíždí z našeho zimáku vypráskaná jak Peruán po Velké pardubické,“ dodává Pelc.

Více o společnosti GZ Media najdete ZDE.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
Banes Motor České Budějovice
Rytíři Kladno