Vsetín
18:00
Obrázek
Mládež

Junioři zakončili sezonu výhrou v Havlíčkově Brodu. Deváťák Voráček vynuloval Chomutov

13. 3. 2023 od Redakce / Ilustrační foto: Daniela Vodičková
Junioři si i bez Jiřího Ticháčka poradili na úplný závěr sezony s Havlíčkovým Brodem. Brankář deváté třídy Adam Voráček vynuloval Chomutov, sedmáci a osmáci oslavili gólové hody. Na uplynulý týden budou chtít naopak rychle zapomenout hráči 6. třídy kvůli vysoké porážce od Příbrami.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Chomutov 4:7, Havlíčkův Brod vs. Rytíři 3:4

Junioři ve čtvrtek odehráli předposlední utkání letošní sezóny. Na domácím ledě přivítali tým Chomutova, který do vstoupil do utkání lépe a ve 32. minutě zvýšil své vedení již na 5:0. Rytíři však nesložili zbraně a ve 46. minutě kapitán Sýkora snižoval na 4:6. V poslední minutě však Chomutov stvrdil své vítězství a odvezl si všechny tři body. Konečný výsledek 4:7.

V posledním utkání ročníku 2022/23 zvládli Rytíři na ledě Havlíčkova Brodu ukončit sezónu s vítěznou sladkou tečkou. Vyrovnaný zápas rozhodl v 50. minutě druhou brankou dorostenec Daníček a ani obdržený gól v závěru výhru nezhatil. Konečný výsledek 4:3. Kladno skončilo v tabulce předposlední a tím pro něj sezona skončila.

Rytíři vs. Chomutov 4:7

Branky: 35. Nedvěd, 43. Hvězda (Novák, Spilka), 45. Kouba (Kulich, Sýkora), 47. Sýkora (Hvězda, Nedvěd)

Sestava: O. Gabriška (M. Jordan) — M. Čarda, M. Novák, L. Sýkora, A. Nácovský, D. Šeba, A. Hvězda, V. Marcinek — J. Kupčo, R. Spilka, L. Kulich, V. Hurta, P. Ullrych, M. Daníček, O. Kouba, T. Typolt, P. Šíma, Z. Nedvěd, J. Halfar

Havlíčkův Brod vs. Rytíři 3:4

Branky: 4. Halfar (Kouba, Kulic), 42. Hvězda (Spilka, Čarda), 43. Daníček (Sýkora), 50. Daníček

Sestava: Gabriška (Jordan) – Novák, Hvězda, Marcinek, Šeba, Šátek, Nácovský, Trojna, Sýkora (C), Čarda – Daníček, Typolt, Kouba (A), Hanousek (A), Petřík, Kulich, Nedvěd, Halfar, Spilka

9.Třída, Rytíři vs. Liberec 1:7, Rytíři vs. Chomutov 2:0

Deváťáci ve čtvrtek nestačili na domácím ledě na Liberec. V závěru první třetiny snižoval Jakub Borkovec na 1:3, bohužel v závěru utkání už stříleli branky pouze hosté, konečný výsledek se zastavil na skóre 1:7.

V sobotu si devítka spravila chuť doma nad Chomutovem. Ve vyrovnaném utkání vstřelil první a rozhodující branku ve 33.minutě Klempíř, který následně i připsal druhý gól v závěru do prázdné branky. Skvělý výkon a nulu si připsal Adam Voráček.

Rytíři vs. Liberec 1:7

Branky: 18. Borkovec (Hlavsa)

Sestava: A. Voráček (P. Zralý) — K. Müller, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír — M. Rambousek, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, F. Hlavsa, Š. Holoubek, A. Tureček, J. Kalla

Rytíři vs. Chomutov 0:2

Branky: 33. Klempíř, 60. Klempíř

Sestava: A. Voráček (P. Zralý) — K. Müller, D. Mahovský, A. Smatana, E. Hausner, J. Borkovec — M. Rambousek, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, F. Hlavsa, A. Tureček, J. Kalla

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Ústí nad Labem 12:1

Osmáci porazili doma Ústí nad Labem vysokým rozdílem a pokračují v dlouhodobé vítězné sérii. Rytíři v každé třetině zvládli nastřílet 4 branky a může je mrzet pouze branka ze 12. minuty. Hattrickem zazářil obránce Kučera. 6 bodů za (2+4) měl na kontě Jan Šubin.

Branky: 5. Havelka (Kučera), 11. Šubin (Irlbek), 15. Kučera (Šubin, Suchan), 20. Tvrdík (Matějka), 24. Kučera (Tvrdík), 33. Irlbek (Kučera, Holoubek), 34. Irlbek, 40. Kováč (Holoubek, Šubin), 42. Šubin (Holoubek, Kováč), 51. Holoubek (Matějka, Šubin), 60. Kováč (Křivánek, Šubin), 60. Kučera

Sestava: M. Damašek — M. Havelka, J. Matějka, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, M. Suchan — J. Šubin, J. Klempíř, M. Irlbek, R. Jirátko, T. Tvrdík, J. Kováč, Š. Holoubek

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Benešov 10:7

Sedmáci si v neděli připsali výhru nad Benešovem. V přetahované celou dobu tahali za kratší konec domácí Rytíři, a nakonec zvládli zvítězit. Hattrick zaznamenali Šubin a Klempíř.

Branky: 5. Klempíř (Šubin), 8. Šubin, 12. Klempíř (Petrs), 27. Petrs (Vycpálek), 32. Šubin (Kováč, Procházka), 40. Kováč, 42. Klempíř (Šubin, Mariaš), 49. Šubin (Kováč, Klempíř), 59. Krásný, 60. Kováč

Sestava: M. Pospíšil — A. Petrs, E. Křivánek, Š. Mariaš, T. Procházka, Š. Vrbovec, M. Procházka — J. Chaloupka, J. Kováč, J. Klempíř, F. Polák, A. Krásný, J. Šubin, D. Kos, F. Csabo, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Příbram vs. Rytíři 10:5

Šesťáci nezvládli utkání v Příbrami, kde rozhodla první třetina, ve které se domácím podařilo odskočit o 3 branky, hattrick dokázal za Rytíře vsítit Bejček.

Branky: 5. Bejček (Halamka), 28. Klement (Halamka), 40. Bejček, 40. Bejček, 58. Halamka (Dočekal)

Sestava: D. Andrejsek — P. Beránek — M. Malý, M. Sirotěnko, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, M. Teinitzer, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal