středa 5.4.2023
Kladno
Pardubice "B"
8:4
1. kolo,  neděle 16.4.2023
Kladno
Zlín
1:0
2. kolo,  pondělí 17.4.2023
Kladno
Zlín
3:1
3. kolo,  čtvrtek 20.4.2023
Zlín
Kladno
1:7
4. kolo,  pátek 21.4.2023
Zlín
Kladno
0:1
Obrázek
A tým

Víkend plný fotbalu: Rytíři hráli pro Křepu, pak i s Plekancem k výročí 110 let libušínského klubu!

27. 6. 2022 od Lukáš Jůdl / Foto: Roman Mareš
Během uplynulého víkendu se Rytíři zapojili do dvou fotbalových exhibic. V pátek se v Tuchlovicích konal pátý ročník akce "Hokejky na pažitu," kde se tradičně pomáhá Petrovi Křepelkovi, bývalému mládežníkovi Kladna, jehož kariéru zastavilo před lety vážné zranění. V neděli se pak v Libušíně slavilo 110 let od založení tamního klubu, kde libušínský Baník vyzval Rytíře i s Tomášem Plekancem v sestavě.

Hokejky na pažitu

Do Tuchlovic dorazily na pátý ročník Hokejek na pažitu desítky diváků a nechyběl ani Petr Křepelka, bojovník, pro kterého se akce vždy koná. Petrův příběh už asi každý zná, vážné zranění z hokejového zápasu mu ukončilo sportovní kariéru, nikoliv však chuť do života.

Křépa na sobě každý den tvrdě pracuje a má za sebou ohromnou oporou v podobě rodiny, kamarádů a hokejových fanoušků. Ti mu v Tuchlovicích pomohli i finančně, kdy se podařilo vybrat 54 tisíc korun na jeho další pomoc.

Na zeleném pažitu se proháněl třeba někdejší útočník NHL Jiří Sekáč, extraligový finalista Tomáš Šmerha či řada Kladeňáků současných i bývalých - Jiří Ticháček, Ondřej Bláha, Václav Veber, Daniel Kružík, David Stahl, Šimon Jelínek nebo Vojtěch Šilhavý.

110 let libušínského fotbalu

Fotbalové hřiště v Libušíně hostilo své příznivce k příležitosti 110 let od založení tamního klubu. Hlavní součástí oslav byla exhibice libušínského Baníku s Rytíři. V barvách hokejového klubu se představil i Tomáš Plekanec, ale také mladíci Matyáš Filip, Jaromír Pytlík nebo Jiří Ticháček. Na fotky se můžete podívat v galerii níže.

FOTOGALERIE

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU