neděle 17.4.2022
Kladno
Jihlava
6:4
 pondělí 18.4.2022
Kladno
Jihlava
4:1
 čtvrtek 21.4.2022
Jihlava
Kladno
5:3
 pátek 22.4.2022
Jihlava
Kladno
2:7
 pondělí 25.4.2022
Kladno
Jihlava
6:3
Obrázek
A tým

Rytíři skládají harmonogram přípravy: V srpnu pojede Kladno na turnaj do Popradu!

2. 6. 2022 od Lukáš Jůdl
Sportovní vedení Rytířů Kladno skládá harmonogram přípravných zápasů před další extraligovou sezonou. Přátelská utkání začnou na začátku srpna a v těchto dnech se dolaďují konkrétní časy a data. Už nyní je však jasné, že Kladno pojede v polovině srpna do Popradu, kde odehraje Tatranský pohár.

75. ročník Tatranského poháru se odehraje 20. a 21. srpna v Popradu. Vedle kladenských Rytířů se ho zúčastní také domácí Poprad, Banská Bystrica (oba celky působí ve slovenské extralize) a finský Vaasan Sport (nejvyšší finská soutěž). 

„Letos jsme se rozhodli přinést ještě více kvalitní mužstva, aby si i naši diváci užili velká jména a skvělý hokej. Na složení účastníků jsme pracovali od ledna, bylo to velmi obtížné, protože některé oslovené kluby se dostaly do Ligy mistrů a tím pádem nemohly dorazit. Velmi mě těší dohoda s Kladnem, zdrží se u nás déle a odehrají s námi i přípravný zápas před Tatranským pohárem. Druhým účastníkem je finský Vaasan Sport, který pochází ze země, která momentálně všechno na mezinárodní scéně vyhrává. Posledním účastníkem je Banská Bystrica, která skládá velmi talentované mužstvo. Formát turnaje zveřejníme později, bude vycházet i z požadavků soupeřů. Musím poděkovat i našim partnerům, protože bez nich bychom nedokázali přinést na turnaj takto kvalitní mužstva,“ řekl o 75. ročníku ředitel popradského klubu Ľudovít Jurinyi.

Kladno využije výjezd na Slovensko i ke své letní přípravě, která potrvá i s účastí na turnaji téměř celý týden.

Rytíři chystají na červenec předsezonní tiskovou konferenci, kde chtějí představit celý hamornogram přípravy i složení kádru. Už dříve však avizovali, že se v rámci přátelských utkání střetnou například s Karlovými Vary či Libercem.

Oficiální grafika turnaje:

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU