18:00
Mládež

Junioři s Ticháčkem přejeli Chomutov, oslabená osmá třída uspěla na Spartě!

18. 10. 2021 od Pavel Husarik / Foto: Ronald Hansel (Juniorský hokej)
Kladenští junioři hráli v uplynulém týdnu hned třikrát. Na úvod i s obráncem A-týmu Jiřím Ticháčkem vyhráli vysoko 8:1 v Chomutově, následující dvě utkání však nezvládli. Osmáci v pouze jedenáctičlenné sestavě přehráli pražskou Spartu a vyhráli 6:2. Ostatním kategoriím se bohužel příliš nedařilo.

JUNIOŘI, Chomutov vs. Rytíři 1:8, Rytíři vs. Pardubice 1:4, Rytíři vs. Hradec Králové 0:6

Junioři odehráli v týdnu hned tři utkání. Ve středu se hrála dohrávka 2. kola s Chomutovem, ve které Rytíři dominovali a zvítězili 8:1. Poprvé v sezóně nastoupil obránce extraligového A-týmu Jiří Ticháček a hned si připsal pět kanadských bodů (1+4).

Branky: 5. Vimmer (Ticháček), 9. Ticháček (Hrabík), 25. Funk (Perný), 32. Koštoval (Kouba, Ticháček), 38. Hrabík (Vimmer), 40. Sachr (Ticháček), 50. Sachr (Vimmer, Funk), 55. Koštoval (Ticháček, Hrabík)

V pátek junioři vstoupili do utkání s Pardubicemi rychlou brankou v úvodních minutách, bohužel po sérii vyloučení a individuálních chyb dokázali Pardubice otočit na konečných 4:1.

Branky: 5. Šimek (Kočka)

V sobotu na juniory čekalo utkání s druhým týmem z východních Čech. V něm bohužel dominoval Hradec Králové a vyhrál 6:0.

DOROST, Rytíři vs. Plzeň 2:4, Karlovy Vary vs. Rytíři 6:2

Dorost se ve čtvrtek utkal s Plzní na domácím ledě. První třetina vyzněla lépe pro naše dorostence, kteří se ujali vedení 2:1. Zápas však rozhodla druhá třetina, kdy Rytíři obdrželi dvě branky v oslabení a na konečných 4:2 zvyšovala Plzeň ze samostatného nájezdu.

Branky: Daníček (Šátek, Rájek), 17. V. Aschenbrenner (Černý, Daníček)

V sobotu na ledě Karlových Varů hráli dorostenci velice podobně jako ve čtvrtek. Rozhodla druhá třetina, ve které domácí Vary v rozmezí od 32. do 36. minuty zapsali čtyři branky. Nakonec z toho byla prohra 2:6.

Branky: 36. Šíma (Lev, Holeček), 49. Váňa (Mejtský)

9. TŘÍDA, Kobra Praha vs. Rytíři 6:0

Deváťáci bohužel nepotvrdili formu z předešlých utkání a na ledě pražské Kobry prohráli 0:6.

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Sparta 6:2

Osmáci v dokázali na domácím ledě v pouhých jedenácti lidech v sestavě porazit Spartu. Pod skvělý výkon celého týmu se zapsal zejména útočník Tomáš Kozák, který si připsal hattrick.

Branky: 3x Kozák, Pavelák, Muller, Borkovec