Obrázek
Klub

Informace pro držitele permanentek pro sezonu 2020/21. Správnej Kladeňák věrnej zůstane!

12. 4. 2021 od Klub
Držitelé permanentních vstupenek mohou získat kompenzaci za neúčast na letošních zápasech z důvodu opatření kvůli pandemii koronaviru. Každý fanoušek však má možnost i ponechat prostředky Rytířům, za což bude odměněn. Klub v této těžké době však můžete podpořit i jinak!

100% podpora klubu

Rytíři zažívají těžkou sezonu. Musí se obejít bez diváků, kteří v ochozech ČEZ stadionu vždy vytvořili jedinečnou atmosféru. Klub navíc musí fungovat bez finančních prostředků ze vstupného a permanentek, které tvoří významnou část rozpočtu. Je zcela pochopitelné, že i vy se musíte vypořádávat s dopady pandemie, ale pokud chcete kladenskému klubu pomoci, velice to oceníme a odměníme vás! Vzdejte se 100% částky za permanentní vstupenku pro sezonu 2020/21 ve prospěch klubu, který i díky tomu bude moci existenčně pokračovat a s heslem #Věříme bude bojovat o návrat mezi elitu české extraligy. Připojte se tak po bok našich partnerů, kteří také nekrátili svá finanční plnění, a to proto, abychom mohli pomýšlet na vytoužený úspěch. Při ponechání 100% částky klubu získáváte limitovanou edici balíčku "Správnej Kladeňák věrnej zůstane"!

Balíček obsahuje speciální šálu s vlastní přezdívkou, samolepku, nový silikonový náramek #Věříme, virtuální realitu Jaromíra Jágra pro prvních 200 permanentkářů a vlastnoručně podepsaný certifikát od majitele klubu, který dokládá vaši věrnost k našemu klubu. Samozřejmostí je, že všem těmto permanentkářům se zachovává možnost předkupního práva a možnost prodloužení permice na příští sezonu. Držíme Vám místo!

Balíčky bude klub rozesílat až poté, co obdrží potřebný sortiment. O době dodání budeme s předstihem informovat.

Co mám pro to udělat? Stačí udělat jediné - ve formuláři zaškrtnout možnost "věnuji částku za permanentku klubu". Vyplníte vše potřebné a zejména políčko "Přezdívka na šálu", kam napíšete jméno či přezdívku, kterou budete chtít mít vyšitou ve speciální šále (viz. foto níže). Hlavním zájmem je samozřejmě udržet klub v dostatečné finanční kondici, což při ztrátách ze vstupného v řádech milionů není jednoduché.

Speciální šála s vlastní přezdívkou

Tenhle speciální kousek do své sbírky dostane pouze fanoušek, který prokáže, že je věrný Kladeňák. Šála nikdy nepůjde do prodeje, nikdy nebude možné si ji dovyrobit! Získat ji můžete jen teď! Ukažte během příští sezony, že patříte mezi ty nejvěrnější fanoušky Kladna a zamávejte s touhle šálou po každém rytířském gólu. Každý vám ji bude závidět a bude ji chtít také. 

Další podpora klubu - pamětní rytířská mince

V průměru tři centimetry velkou pamětní minci s logem klubu v designové krabičce můžete získat ZDE za minimálně 500 korun, které klubu pomohou v této těžké době. Věřte, že každý takový příspěvek je pro nás obrovskou vzpruhou. Za nákup prozatím obdržíte voucher na minci a jakmile to epidemiologická situace dovolí, budeme je fanouškům na základě voucheru vydávat, či posílat. Tuhle minci budou od nové sezony dostávat např. jako ocenění nejlepší hráči #MladíRytíři a bude sloužit především jako cenná věc jen pro ty, kteří si to opravdu zaslouží nebo zaznamenají velký úspěch. Teď ji můžete mít i Vy!

Kompenzace v libovolné výši

Je naprosto jasné, že tak velké gesto jakým je věnovat 100% částky z permice nemůže udělat každý, ale možná můžete udělat aspoň menší. Už třeba proto, že se nám pro všechny naše permanentkáře podařilo vyjednat možnost sledovat všechna naše utkání v rámci přenosů na platformě HokejkaTV zdarma, které byly následně prodlouženy i na play off (Hokejka TV je služba, která od prosince stála 250 Kč na měsíc a předtím 99 Kč na týden. Úspora při sledování zápasů tak může pro permanentkáře činit až 2188 Kč vč. Play off) jsou zde také režijní náklady v oblasti ticketingu a další. Permanentkáři se navíc dostali do slosování soutěže s našimi partnery a pokud měli štěstí, mohli sledovat některé zápasy z VIP prostor.

V tabulce je přehled jednotlivých kompenzačních možností. Nárok máte pochopitelně na 100 % níže uvedené kompenzace, pokud byste ale chtěli klub v této velmi složité situaci podpořit alespoň částečně, můžete si vybrat kompenzaci ve výši 10, 25, 50, 75 nebo 100 %. Úplně každého, kdo si nenechá vrátit celou částku, odměníme!

Důležité je vyplnit číslo účtu, na které se peníze budou vracet, ale ještě důležitější je, kdo permanentku platil. Upozorňujeme, že noví permanentkáři ze sezony 2020-21, kteří si nechají plně kompenzovat částky za své permanentky, nebudou mít nárok na své místo, které jim tak propadá. Všichni, kteří měli permanentky v sezoně 2019-20 i 2020-21 (tedy prodlouženou), nárok na slevu pro sezonu 2021-22 mají, a to i v případě požádání o kompenzaci za sezonu právě skončenou (vyjma 100%).

O kompenzaci za permanentku je třeba požádat do 30. dubna 2021, pokud se tak nestane, je brána jako permanentka, za níž nebyla žádána kompenzace. (Bez nároku na balíček "Spravnej Kladeňák věrnej zůstane")

Tabulka kompenzačních možností

Fanoušci měli možnost vidět 3 domácí utkání z 17 celkově odehraných. Nárok na kompenzaci je počítán s odečtením 3 zápasů a 10% odečtením za režijní, ticketingové a další náklady...

KATEGORIE NOVÁ PERMICE PRODLOUŽENÁ PERMICE DŮCHODCE / STUDENT
I. 4 500 Kč 4 300 Kč 4 100 Kč
Nárok na kompenzaci 100% 3 335 Kč 3 187 Kč 3 038 Kč
II. 4 000 Kč 3 800 Kč 3 600 Kč
Nárok na kompenzaci 100% 2 965 Kč 2 816 Kč 2 668 Kč
III. 2 900 Kč 2 700 Kč 2 500 Kč
Nárok na kompenzaci 100% 2 149 Kč 2 002 Kč 1 853 Kč
IV. 2 300 Kč 2 100 Kč 1 900 Kč
Nárok na kompenzaci 100% 1 705 Kč 1 556 Kč 1 408 Kč

 

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU