Jakub Strnad se těšil na zápas, že ani dospat nemohl
Rytíři si po tuhém boji s Frýdkem-Místkem připsali dva body za výhru v prodloužení
Dorostenci opět vsítili čtyři branky ve třetí třetině a tabulkou stoupají vzhůru
Juniorka ukončila moravskou štaci vítězně. Ve Zlíně úřadoval Vildumetz s Patykem
Starší dorostenci ve třetí třetině naprosto rozebrali Pardubice a zaslouženě zvítězili
Junioři neudrželi třígólové vedení a z Olomouce si odváží jeden bod
Jurij Repe jede se slovinským týmem na olympijské hry!
Na ČEZ stadion v sobotu zavítá Frýdek-Místek
Jágrův gól Slavii nepomohl! O výhře dorostu rozhodl setinu před sirénou Staněk
Na střídavé starty přichází z Pardubic talentovaný gólman Klouček
WSM liga
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Č.Budějovice 41 25 4 9 3 116:69 86
2 K. Vary 41 22 5 8 6 136:70 82
3 Rytíři Kladno 41 21 5 11 4 136:94 77
4 Přerov 41 22 4 14 1 117:99 75
5 Slavia 41 21 3 14 3 111:90 72
6 Prostějov 41 19 6 14 2 133:107 71
7 Třebíč 41 18 5 16 2 102:99 66
8 Vsetín 41 15 7 17 2 127:114 61
9 Havířov 41 16 3 17 5 103:110 59
10 Litoměřice 41 15 3 18 5 99:119 56
11 Frýdek-Místek 41 13 4 17 7 99:114 54
12 Ústí n.L. 41 14 1 18 8 115:144 52
13 Benátky 41 7 1 29 4 96:177 27
14 Kadaň 41 6 2 32 1 82:166 23
Extraliga juniorů
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Plzeň 32 21 0 9 2 127:88 65
2 Kometa Brno 31 18 4 8 1 109:97 63
3 Pardubice 31 16 5 8 2 106:84 60
4 Rytíři Kladno 32 16 4 9 3 139:116 59
5 Hradec 31 14 4 8 5 87:74 55
6 Liberec 33 13 6 12 2 100:87 53
7 Slavia 32 14 5 13 0 108:107 52
8 Sparta 32 14 2 11 5 110:98 51
9 Č. Budějovice 32 16 1 14 1 97:96 51
10 Ml.Boleslav 33 11 4 9 9 107:99 50
11 Chomutov 32 11 3 12 6 92:96 45
12 Vítkovice 32 14 1 16 1 111:119 45
13 Zlín 32 12 0 15 5 96:111 41
14 Jihlava 29 10 3 13 3 91:101 39
15 Třinec 32 11 0 18 3 92:113 36
16 Olomouc 32 8 4 18 2 92:119 34
17 K.Vary 32 6 6 17 3 93:107 33
18 Litvínov 32 5 4 20 3 87:132 26
Extraliga st. dorostu
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Plzeň 16 11 1 4 0 72:36 35
2 Karlovy Vary 16 11 0 4 1 48:33 34
3 Rytíři Kladno 16 7 3 6 0 51:60 27
4 Chomutov 16 5 0 10 1 43:53 16
5 Litvínov 16 2 0 12 2 37:69 8
Liga st. dorostu
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Ústí n.L. 11 10 1 0 0 88:30 32
2 K.Vary 12 8 2 1 1 63:27 29
3 Kadaň 12 8 0 3 1 64:36 25
4 PZ Kladno 11 6 0 3 2 84:26 20
5 Chomutov B 11 4 2 5 0 39:63 16
6 Litoměřice 10 3 1 5 1 39:29 12
7 Most 10 3 0 7 0 43:55 9
8 Děčín 12 1 0 10 1 50:91 4
9 Louny 11 1 0 10 0 26:139 3
Extraliga ml. dorostu
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Rytíři Kladno 26 14 3 9 0 106:84 48
2 K.Vary 26 11 2 11 2 80:74 39
3 Slavia 26 7 1 12 6 66:104 29
4 PZ Kladno 27 6 3 16 2 58:133 26
5 Třemošná 26 6 1 16 3 58:113 23
6 Ústí n.L. 27 3 2 20 2 58:137 15
Inzerce
Partneři a sponzoři