1:4
Mládež

Oslabení dorostenci přejeli Třemošnou, ale nestačili na Hvězdu. Junioři padli dvakrát!

6. 12. 2021 od Pavel Husarik
"Dvanáct statečných". Tak se dá charakterizovat situace v týmu dorostu, který kvůli zraněním absolvoval značně oslaben dvě utkání v uplynulém týdnu. To první Rytíři jasně vyhráli, s Hvězdou jim k bodovému zisku scházel jeden gól. Juniorům se nepovedlo ani jedno ze dvou svých klání.

JUNIOŘI, Brno vs. Rytíři 4:2, Zlín vs. Rytíři 5:2

Během pátečního odpoledne čekal zápas na juniory, kteří se představili před A-týmem v brněnském Rondu. Po dvou odehraných třetinách byl stav 1:1 - za Kladno se prosadil Sachr. Třetí třetina byla však v režii Brna, které využilo přesilovou hru i trestné střílení, proto junioři nebrali ani bod. „Zas a zas, jako v minulých utkáních, bohužel jsme neproměňovali šance,“ smutnil obránce Michael Koštoval.

Branky: 10.Sachr (Šíma), 56. Šimek (Sachr, Sýkora)

Rytíři vydrželi ve Zlíně polovinu utkání. Do 30. minuty svítil stav 2:2 po brankách Hurty a Vimmera. Bohužel poté přišli už jen góly domácích, kteří upravili závěrečný výsledek 2:5 z pohledu rytířů.

Branky: 16. Hurta (Sachr), 22. Vimmer (Koštoval, Hrabík)

Dorost, Rytíři vs. Třemošná 8:1, Hvězda Praha vs. Rytíři 4:3

Třemošná v Kladně vydržela pouze jednu třetinu. V druhé to byl kolotoč od kladenských dorostenců. Nejlepší třetina v sezóně a výsledek byl rázem 6:0. Ve třetí třetině se už výsledek jen upravoval na konečných 8:1. Utkání bylo v režii Tomáše Holečka (4+1) a Marka Daníčka (0+5).

Branky: 23. Holeček (Petřík), 29. Holub (Mejtský, Rájek), 31. Holeček (Daníček), 32. Holub (Daníček, Kupčo), 36. Kupčo (Holeček, Daníček), 39. Holeček (Daníček), 51. Holeček (Mejtský, Rájek), 58. Holub (Kupčo, Daníček)

Dorostenci se ve 12 lidech pokoušeli obrat o body pražskou Hvězdu, do utkání vstoupili lépe a po brance Daníčka dokonce vedli. Nakonec si však dorostenci neodváží ani bod. Ve vyrovnaném utkání jim scházela pouze jediná branka a vítězství slavila Hvězda.

Branky: 10. Daníček (Holeček), 30. Kupčo (Pražák, Rájek), 53. Holeček (Kupčo)