18:00
18:00
18:00
Mládež

Junioři se zvedli a vyhráli dvakrát v řadě. Dařilo se i osmákům, dorost ale dvakrát prohrál

24. 10. 2022 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Junioři vyhráli dva zápasy v řadě a získali šest cenných bodů do tabulky, které je vrací na kontakt týmů v polovině soutěže. Dorostencům se naopak nepovedl ani jeden ze dvou duelů uplynulého týdne.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Havlíčkův Brod 4:1, Šumperk vs. Rytíři 2:4

V pátečním utkání na domácím ledě Rytíři dokázali přehrát Havlíčkův Brod. Utkání v podstatě rozhodli v 18. minutě, kdy domácí zaznamenali dvě slepené branky Sýkora a Nedvěd. Ve 30. minutě zvyšoval Typolt už na 4:0. V druhé půlce zápasu se už nic zásadního nestalo, jedinou chybou byla obdržená branka ve třetí třetině, která stála Gabrišku v bráně nulu.

V neděli podstatně těžší utkání na ledě Šumperku. I přes obdrženou branku ze začátku utkání byli vždy Rytíři o branku blíže vítězství, která v 60. minutě stvrdil do prázdné branky Stepanchuk.

Pro juniory to byl zatím nejpovedenější víkend a do tabulky si připisují 6 bodů. Podpořit juniory můžete již tento pátek na domácím ledě s Technikou Brno od 18:00.

Rytíři vs. Havlíčkův Brod 4:1

Branky: 18. Sýkora (Hurta), 18. Nedvěd (Hanousek, Kulich), 21. Hanousek (Hvězda), 30. Typolt (Spilka)

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — D. Šeba, M. Čarda, L. Sýkora, M. Šátek, V. Marcinek, M. Novák — R. Spilka, L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, M. Hanousek, O. Kouba, T. Typolt, A. Hvězda, Z. Nedvěd, J. Halfar, J. Kut

Šumperk vs. Rytíři 2:4

Branky: 11. Hanousek (Kulich, Stepanchuk), 32. Kulich, 39. Spilka (Sýkora), 60. Stepanchuk

Sestava: Gabriška (Hykel) Sýkora (C), Hvězda (A), Čarda, Šátek, Marcinek, Šeba – Typolt, Kut, Hanousek, Hurta (A), Vosyka, Kouba, Spilka, Stepanchuk, Kulich, Halfar.

Dorost, Slavia Praha vs. Rytíři 4:2, Rytíři vs Karlovy Vary 3:5

Ve čtvrtek po bezgólové první třetině v pražském Edenu obdrželi dorostenci ze začátku druhé části dvě slepené branky. Rytíři ale nepřestali hrát a ve zbytku třetiny dokázali dorovnat. Ze samostatného nájezdu se prosadil Kupčo, který následně asistoval i u branky Daníčka. Bohužel v třetí třetině se už trefila pouze domácí Slavia. Konečný výsledek 2:4.

Na domácím ledě během sobotního poledne odehráli dorostenci podobné utkání jako na Slavii, vždy byli ale o krok za soupeřem, kterého táhnul třígólový Wardas. I přes vyrovnání z kraje třetí části na 3:3 nedokázali dorostenci udělat body. Za bojovné výkony nutno naše kluky pochválit.

Nápravu mohou obstarat v Litvínově ve čtvrtek od 17:30.

Jan Valuš k víkendu dodal: „Proti Plzni jsme odehráli dobrou první třetinu, bohužel jsme se nekoncentrovali na zbytek utkání, a to se nám vymstilo, nutno podotknout Plzeň dobře bruslila. Se Spartou jsme hrabali celé utkání, vyhrávali jsme souboje, bruslili a byli jsme lepší, takový výkon vždy zvedne náladu.“

Slavia Praha vs. Rytíři 4:2

Branky: 27. Kupčo (TS), 33. Daníček (Kupčo)

Sestava: Jordan (Šefčík) – Krása, Dorfl, Trojna (A), Šátek, Pražák (C), Svoboda – Kupčo, Pytlík, Sém, Valuš, Blažek, Beran, Přibyl, Petřík, Šíma (A), Daníček, Hlaváček

Rytíři vs. Karlovy Vary 3:5

Branky: 4. Šíma (Pytlík, Kupčo), 29. Hlaváček (Dörfl), 41. Hlaváček (Blažek)

Sestava: Jordan (Šefčík) – Svoboda, Trojna, Krása, Šátek, Dörfl, Pražák – Beran, Petřík, Daníček, Kupčo, Blažek, Pytlík, Přibyl, Hlaváček, Sém, Šíma, Valuš

9. TŘÍDA, Liberec vs. Rytíři 5:4 pp., Rytíři vs. Hradec Králové 2:5

Deváťáci ve čtvrtek odehráli vyrovnané utkání na ledě Liberce. Rytíři sice ve 22. minutě prohrávali již 0:3. Po gólech, které zaznamenali Tureček, Borkovec a Kalla se ve třetí části hrálo od nuly. Liberec dokázal opět Rytířům odskočit, ale bleskově odpověděl Kozák. Rozhodnout se muselo až v nastaveném čase, kdy půl minuty před koncem rozhodl domácí Chroma.

V sobotu doma s Hradcem vedli po 40 minutách deváťáci 2:1, po brankách Kozáka a Klempíře měli utkání ve svých rukách. Třetí třetinu měl v režii Hradec, který během 20 minut nasázel 4 branky, na které domácí nenašli odpověď. Konečný výsledek 2:5.

Jakub Borkovec k utkání s Hradcem dodal: „Utkání jsme si prohráli oslabením, nic víc – nic míň.“

Liberec vs. Rytíři 5:4 pp.

Branky: 35. Tureček (Hlavsa, Novák), 40. Borkovec (Kalla), 49. Kalla (Klempíř), 55. Kozák (Kalla)

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

Rytíři vs Hradec Králové 2:5

Branky: 21. Kozák (Klempíř), 25. Klempíř (Kozák)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — A. Honisch, K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Rakovník 8:2

Osmáci přivítali v sobotu na domácím ledě Rakovník, v každé třetině zvládnuli soupeře porazit o dvě branky a vítězství dirigoval hattrickem Holoubek.

V sobotu mohou navázat na dobrou formu na ledě Plzně.

Branky: 4. Holoubek (Kováč), 4. Šubin (Melančin), 21. Holoubek (Matějka), 34. Matějka, 40. Irlbek (Kučera), 41. Holoubek (Kováč, Šubin), 43. Křesťan (Haruda), 45. Irlbek (Havelka, Melančin)

Sestava: P. Zralý (M. Damašek) — M. Havelka, D. Křesťan, J. Matějka, Š. Kučera, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, M. Melančin, S. Haruda, M. Irlbek, R. Jirátko, R. Křesťan, J. Kováč

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Sparta Praha

Sedmáci nestačili na ledě na domácím ledě Spartě, která dokázala kontrolovat hru po celý průběh utkání. Branky Rytířů zaznamenal Kos a Polák.

Branky: 10. Kos, 56. Polák (Chaloupka)

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — A. Petrs, E. Křivánek, F. Polák, D. Kos, M. Procházka, Š. Vrbovec, T. Procházka — J. Petera, J. Chaloupka, J. Klempíř, A. Krásný, V. Vycpálek, F. Csabo, D. Pollák

6. TŘÍDA, Rytíři vs. Plzeň 4:8

Šesťáci si domácí utkání s Plzní prohráli v první třetině, která skončila poměrem 1:6. Ve zbytku utkání to nezabalili a byli více než vyrovnaným soupeřem, na výhru to nestačilo. Konečný výsledek 4:8.

Branky: 5. Grasser (Dočekal), 25. Bernhard, 36. Ričl, 44. Klement

Sestava: O. Hanzlík (Š. Šopík) — E. Grasser, M. Malý, F. Homolka, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, M. Sirotěnko, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal