Obrázek
A tým

Finále s fanoušky v ochozech: Rytíři mohou hrát za podpory 250 příznivců, vstupenka je za 1 Kč!

28. 4. 2021 od Lukáš Jůdl
Na základě jednání Českého svazu ledního hokeje, Ministerstva zdravotnictví České republiky a Národní sportovní agentury bylo odsouhlaseno, že rozhodující sedmé finále Chance ligy se odehraje s omezeným počtem diváků v hledišti. Jedná se konkrétně o 250 diváků, kteří se před vstupem na stadion musí podrobit PCR testům na covid-19. Vstupenky za symbolickou 1 Kč byly uvolněny do prodeje a zakoupit si je mohou pouze držitelé permanentek z letošní sezony.

Podmínkou pro vstup na stadion je výsledek negativního PCR testu na covid-19. Ten je možné podstoupit pouze dnes, ve středu 28. dubna, v prostorách restaurace na zimním stadionu od 15:10 do 17:30. Klub zajistil zvýhodněnou cenu za test, který vyjde zájemce o vstupenky na 1100 Kč. I proto jedna vstupenka stojí symbolickou 1 Kč. "Pokud máte možnost vlastního PCR testu, zajistit si ho tímto způsobem můžete. Je však nutné, abyste si donesli výsledek testu s sebou. Pokud někdo přijde s platnou vstupenkou, ale bez výsledku testu, nebude na stadion puštěn," upozorňuje diváky Adam Soukup, marketingový manažer Rytířů.

Diváci, kteří se na stadion dostanou, musí sledovat utkání výhradně z vyznačených míst (ke vstupence není přiděleno konkrétní sedadlo), které podléhají pravidlům sezení ob řadu a ob sedadlo. Každý divák, i když bude otestovaný, musí po celou dobu utkání mít nasazený respirátor třídy FFP2 nebo vyšší. Na stadionu budou otevřeny toalety s vlastním vchodem pro každý sektor, ale na stadionu není možné konzumovat nápoje a občerstvení.

"Vážíme si všech našich příznivců a moc děkujeme za možnost, díky které se dostane alespoň 250 diváků na rozhodující finále. Děkuji také těm, kteří budou zápas sledovat v autokině, ale i těm, kteří s námi budou u televizních obrazovek," vzkazuje hrající majitel Jaromír Jágr. "O možnosti omezeného počtu diváků jsme se dozvěděli po šestém zápase v Jihlavě v pozdních večerních hodinách a ihned jsme začali jednat o organizačních věcech. Nebylo to vůbec jednoduché a omlouváme se za to, že se testování i prodej vstupenek řeší takto narychlo, ale v daném časovém horizontu to bohužel nešlo jinak," vysvětluje Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí klubu.

Informace k PCR testování na zimním stadionu!

Na zimním stadionu je zřízeno odběrové místo v prostorách restaurace, a to pouze dnes (ve středu 28. dubna) od 15:10 do 17:30.

Pokud má fanoušek vlastní PCR test, nesmí být v starší 48 hodin do startu utkání a je nezbytné prokázat se negativním potvrzením při vstupu na stadion.

Všichni fanoušci jsou před vstupem do hlediště povinni vyplnit self-reporting formulář, který bude k dispozici na všech otevřených vchodech.

PCR test je nutné předložit i v případě, že je fanoušek očkován. Pokud jste prodělali onemocnění covid-19 v posledních 90 dnech, testovat se nemusíte, ale je nutné předložit potvrzení o prodělání onemocnění.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU