18:00
Mládež

Dorostenci přidali další dvě výhry, juniorům vysokou výhru pokazil debakl

3. 10. 2022 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Kladenští dorostenci potvrdili roli favorita v obou svých zápasech uplynulého týdne. Nejprve deklasovali Chomutov, poté vyloupili pražskou Hvězdu. Také junioři oslavili jasnou výhru nad trápícím se Pískem, ale s rozjetým Přerovem utkání nezvládli. Deváťáci pak vyhráli dvakrát ze tří zápasů, radost Rytířům udělali také osmáci a jejich o dva roky mladší kolegové.

JUNIOŘI - Rytíři vs Písek 6:1, Rytíři vs. Přerov 1:8

V pátečním domácím utkání junioři nastoupili proti Písku a vlétli do utkání jako uragán, když po brankách Křišťana a Čardy vedli ve 3. minutě o dva góly. Rytíři nepolevili a v polovině utkání vedli již 5:0. Ve zbytku zápasu se skóre už jen kosmeticky upravilo na celkových 6:1, což byla pro juniory první tříbodová výhra v sezóně.

Fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout na konci článku.

Nedělní duel byl přesným opakem pátku. Rytíři vysoce podlehli Přerovu na domácím ledě a po čestné brance Sýkory svítil na kostce výsledek 1:8.

Brankář Ondřej Gabriška víkend okomentoval: „Písek jsme přejeli. Pak jsme bohužel pouze přestříleli Přerov, který nám dal lekci z produktivity, která pramenila z našich chyb“.

Rytíři vs. Písek 6:1

Branky: 2. Křišťan (Odehnal, Šeba), 3. Čarda (Hanousek, Vimmer), 15. Kočka (Hanousek), 20. Hanousek (Vimmer, Kulich), 27. Vimmer (Hurta), 59. Kočka (Sýkora, Hurta) –

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — M. Čarda, L. Sýkora, J. Burger, D. Šeba, A. Nácovský, M. Šátek — Š. Šilhavý, R. Spilka, L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, M. Odehnal, M. Hanousek, T. Typolt, Š. Vimmer, D. Kočka, A. Hvězda, P. Křišťan, J. Halfar

Rytíři vs. Přerov 1:8

Branky: 41. Sýkora (Hurta)

Sestava: O. Gabriška (M. Šefčík) — M. Čarda, L. Sýkora, J. Burger, D. Šeba, M. Šátek, V. Marcinek — B. Stepanchuk, R. Spilka, L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, M. Odehnal, M. Hanousek, T. Typolt, Š. Vimmer, D. Kočka, A. Hvězda, P. Křišťan, J. Halfar

Dorost - Chomutov vs. Rytíři 2:8, Hvězda vs. Rytíři 5:6 sn.

Ve čtvrtek dorost odehrál utkání v Chomutově, ve kterém zvládnul nasázet 8 branek. Rozhodující byla druhá třetina, dorostenci v neoblíbené části hry, kde ztratili už dvě utkání, naopak dominovali. Dokonce v ní vsítili 5 branek a připisují si 3 body do tabulky.

V sobotu na Hvězdě museli rozhodnout utkání až nájezdy. Rytíři dlouho vyrovnané utkání skoro ztratili, ale naštěstí se v 60. minutě trefil Petřík, který poslal zápas do prodloužení. V nájezdové loterii uspěli hned tři Rytíři – Kupčo, Blažek a Daníček, z nichž poslední jmenovaný proměnil ten rozhodující.

Chomutov vs. Rytíři 2:8

Branky: 16. Blažek (Sém, Šíma), 30. Šíma (Šátek), 30. Kupčo (Hlaváček, Sém), 38. Hlaváček (Šátek, Sém), 40. Přibyl (Daníček, Kupčo), 40. Šíma (Sém), 55. Hlaváček (Šíma, Valuš), 56. Daníček (Trojna)

Sestava: Jordan (Šefčík) – Šátek, Háž, Krása, Dörfl, Trojna (A), Svoboda – Pytlík, Hlaváček, Šíma (C) – Blažek, Beran, Přibyl – Petřík (A), Sém, Daníček – Valuš, Kupčo

Hvězda vs. Rytíři 5:6 sn.

Branky: 17. Valuš (Šíma, Trojna), 34. Blažek (Pražák), 37. Trojna (Daníček), 51. Kupčo (Přibyl, Daníček), 60. Petřík (Kupčo), rozh. náj. Daníček

Sestava: Jordan (Ševčík) – Trojna (A), Šátek, Háž, Krása, Dörfl, Svoboda, Pražák (C) – Blažek, Šíma, Kupčo, Přibyl, Pytlík, Beran, Sém, Daníšek, Valuš, Petřík

9. TŘÍDA - Rytíři vs. Beroun 23:2, Rytíři vs. Hvězda 9:1, Plzeň vs. Rytíři 7:1

Deváťáci načali hrací týden již ve středu, kdy si na domácím ledě hladce poradili s Berounem a o utkání rozhodnuli devíti góly již v první třetině. Celkově jich stihli za 60 minut nasázet 23. Nejvíce zásahů zaznamenal z domácích Kozák, který jich obstaral hned 5.

V sobotu na domácím ledě hostili Hvězdu Prahu a navázali na výkon z předešlého utkání, chyběla jediná branka do kulaté desítky. Sice byl rozjezd do utkání pomalejší, ale 4 branky v závěrečné části o utkání rozhodly.

V neděli v Plzni však Rytíři ochutnali svojí „medicínu“. Po brance Borkovce z úvodní minuty už stříleli přesně pouze domácí, a to hlavně Fodor, který zaznamenal 4 branky. Konečný výsledek 1:7.

V příštím týdnu narazí deváťáci na Třemošnou.

Rytíři vs. Beroun 23:2

Branky: 2. Kozák (Novák), 5. Novák (Špacír), 5. Špacír (Musil), 6. Špacír (Novák), 7. Kozák (Borkovec), 11. Klempíř (Hausner), 14. Rambousek (Klempíř), 15. Novák (Kozák), 18. Kozák (Hausner, Tureček), 27. Musil, 32. Kozák, 34. Novák (Kozák), 36. Borkovec (Kozák), 36. Musil (Pokorný), 42. Hausner, 44. Honisch (Rambousek, Špacír), 48. Honisch (Rambousek), 48. Kozák, 49. Kalla (Novák), 49. Musil (Špacír), 51. Mahovský (Hausner), 59. Pokorný (Kozák), 60. Pokorný (Hausner)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

Rytíři vs. Hvězda 9:1

Branky: 4. Kozák (Novák), 6. Rambousek (Hlavsa), 26. Mahovský (Šíma), 31. Borkovec (Hlavsa, Müller), 31. Špacír (Kozák, Kalla), 42. Kozák (Novák), 44. Hausner (Špacír), 47. Hlavsa (Müller), 53. Rambousek (Müller)

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

Plzeň vs. Rytíři 7:1

Branky: 1. Borkovec (Hlavsa)

8. TŘÍDA - Rytíři vs. Hvězda 10:3

Osmáci si poradili s Hvězdou Praha. Rytíři stříleli branky v každé části a výraznou měrou se na vítězství podíleli Kováč a Holoubek, kteří zaznamenali hattrick.

Branky: 4. Melančin (Šubin), 6. Holoubek (Kováč), 17. Šubin (Melančin, Křivánek), 17. Holoubek, 22. Holoubek (Koudelka), 31. Křivánek (Holoubek, Křesťan), 43. Kováč (Holoubek), 50. Kováč (Šubin), 55. Irlbek, 58. Kováč

Sestava: M. Damašek (P. Zralý) — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, Š. Linhart, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, J. Kováč

7. TŘÍDA - Rytíři vs. Kralupy 4:8

Sedmáci nestačili na Kralupy, kterým stačilo v každé třetině být minimálně lepší než Rytíři a odváží si z Kladna tři body.

Branky: 9. Procházka, 12. Csabo (Polák), 39. Polák, 58. Mariaš

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — T. Neiss, A. Petrs, F. Polák, Š. Mariaš, M. Procházka, Š. Vrbovec, T. Procházka — R. Jirátko, J. Chaloupka, J. Klempíř, A. Krásný, J. Petera, F. Csabo, V. Vycpálek

6. TŘÍDA - Kobra vs. Rytíři 8:14, Rytíři vs. Pilsen Wolves 10:8

Šesťáci prožili velmi dobrý víkend, když zvládnuli svá utkání s Kobrou i Plzní. Cenná byla výhra s Plzní, o které se rozhodnulo až v posledních minutách. Nutno vyzdvihnout výkony Halamky (8 branek) a Bejčka (6 branek).

Kobra Praha vs. Rytíři 8:14

Branky: 1. Bernhard, 3. Bejček (Beránek), 3. Halamka (Klement), 8. Klement (TS), 25. Klement (Bejček), 25. Tureček (Klement), 32. Halamka, 43. Tureček (Bejček, Bernhard), 48. Bejček (Halamka), 49. Tureček, 50. Tureček (Klement), 54. Čuřík (TS), 58. Bejček (Klement), 60. Halamka

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — P. Beránek — A. Zajíček, K. Zajíček, M. Malý, F. Homolka, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, M. Teinitzer, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement

Rytíři vs. Pilsen Wolves

Branky: 11. Halamka (Klement), 21. Halamka (TS), 28. Halamka (Bejček, Klement), 40. Bejček (TS), 42. Kučera, 52. Bejček (Klement), 54. Halamka (Bejček, Bernhard), 55. Klement (TS), 55. Bejček, 58. Halamka

Sestava: O. Hanzlík (D. Andrejsek) — P. Beránek — A. Zajíček, K. Zajíček, M. Malý, F. Homolka, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, M. Teinitzer