18:00
18:00
18:00
Mládež

Dorost si vyšlápl na pražskou Spartu. Všechny kategorie od šesté do deváté třídy bodovaly!

10. 10. 2022 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Junioři prohráli podruhé v řadě, když nestačili na Chomutov. Dorostencům se sice nepovedlo utkání s Plzní, za to si však spravili chuť v derby se Spartou, kterou přejeli 7:2. Dařilo se i všem mladším kategoriím Rytířů.

JUNIOŘI, Chomutov vs. Rytíři 7:4

V pátečním utkání na ledě Chomutova junioři odcházeli po 40. minutách do šaten za přívětivého stavu 4:3. Po brankách Kulicha, Sýkory a dvougólového Hanouska to vypadlo na cenný zisk bodů. Piráti bohužel ve třetí třetině vsítili 4 branky (z toho dvě v početní výhodě) a junioři opět doplatili na nedisciplinovanost.

Branky: 17. Kulich (Nedvěd), 30. Hanousek (Kulich, Sýkora), 34. Hanousek (Křišťan), 37. Sýkora (Hurta)

Sestava: O. Gabriška (M. Šefčík) — D. Šeba, M. Čarda, L. Sýkora, M. Šátek, V. Marcinek — R. Spilka, L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, M. Odehnal, M. Hanousek, O. Kouba, T. Typolt, P. Křišťan, D. Kočka, A. Hvězda, Z. Nedvěd, J. Halfar

Dorost, Rytíři vs. Plzeň 2:5, Rytíři vs. Sparta 7:2

Ve čtvrtek dorost nestačil na domácím ledě na Plzeň. Čestné dva zásahy zaznamenali Daníček s Valušem.

V sobotu to byla úplně jiná písnička. Rytíři rozhodnuli o utkání už ve druhé třetině, kdy vsítili 4 branky a oplatili Spartě první vzájemné utkání z Holešovic. Do tabulky si připisují tři cenné body po vítězství 7:2. Skvělý výkon podal opět Daníček (1+4) a dva góly zaznamenal Petřík.

Jan Valuš k víkendu dodal: „Proti Plzni jsme odehráli dobrou první třetinu, bohužel jsme se nekoncentrovali na zbytek utkání, a to se nám vymstilo. Nutno podotknout, že Plzeň dobře bruslila. Se Spartou jsme hrabali celé utkání, vyhrávali jsme souboje, bruslili jsme a byli lepší, takový výkon vždy zvedne náladu.“

Rytíři vs. Plzeň 2:5

Branky: 31. Daníček (Pytlík, Valuš), 58. Valuš (Trojna)

Sestava: Jordan (Šefčík) – Krása, Háž, Dörfl, Trojna, Šátek, Pražák (C), Svoboda – Přibyl, Šíma (A), Blažek, Kupčo, Daníček, Pytlík, D. Beran, Sém, Petřík (A), Valuš

Rytíři vs. Sparta Praha 7:2

Branky: 3. Přibyl (Daníček), 14. Petřík (Trojna), 23. Daníček, 28. Dörfl (Trojna, Daníček), 34. Šíma (Daníček, Šátek), 39. Beran (Blažek, Daníček), 48. Petřík (Beran, Daníček)

Sestava: Jordan (Šefčík) – Krása, Háž, Dörfl, Trojna (A), Šátek, Pražák (C), Svoboda – Přibyl, Šíma (A), Blažek, Kupčo, Daníček, Pytlík, Beran, Sém, Petřík, Valuš

9. TŘÍDA, Rytíři vs. Třemošná 13:4

Deváťáci sice nevstoupili do utkání pravou nohou, ale po horší první třetině zvládli vsítit během následujících 40 minut dvanáct přesných ran. Rozhodující byla hlavně druhá třetina, která skončila poměrem 7:1. Díky výhře postupují deváťáci ze třetího místa do nadstavby a splnili tak cíl pro začátek sezóny.

Branky: 4. Müller (Borkovec), 23. Hlavsa (Klempíř), 24. Kozák (Novák, Kalla), 25. Musil (Honisch, Mahovský), 28. Špacír (Tureček, Hlavsa), 30. Kozák (Novák), 37. Rambousek (Hlavsa), 39. Novák (Kozák, Kalla), 41. Klempíř (Hlavsa, Rambousek), 44. Hlavsa (Müller), 45. Klempíř (Honisch), 52. Šíma, 58. Rambousek (Borkovec)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

8. TŘÍDA, Kobra vs. Rytíři 4:5

Osmáci dokázali zvítězit ve vyrovnaném utkání s Kobrou Prahou. Po 40. minutách vyrovnané utkání rozhodnul ve třetí třetině Štěpán Holoubek. Osmáci si připisují další vítězství na startu sezóny a příští týden se pokusí prodloužit sérii v Plzni s Wolves.

Branky: 6. Kováč (Holoubek), 26. Melančin, 30. Kováč (Holoubek), 34. Holoubek (Koudelka), 49. Holoubek (Šubin)

Sestava: P. Zralý (M. Damašek) — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, R. Jirátko, J. Kováč

7. TŘÍDA, Žebrák vs. Rytíři 4:16

Sedmáci po nezdaru z minulého týdne s Kralupy zabrali. Na ledě v Hořovicích, kde nastupuje tým Spartak Žebrák, dominovalo Kladno. Za 60 minut nastřílelo 16 branek a připisují si 3 body do tabulky.

Branky: 2. Chaloupka, 9. Kos (Krásný), 9. Chaloupka (Krásný), 10. Procházka, 11. Polák, 14. Procházka (Kos), 16. Csabo, 26. Krásný (Procházka), 32. Procházka, 41. Procházka (Polák), 45. Kos (Procházka), 48. Krásný (Procházka), 49. Procházka (Kos), 55. Mariaš (Kos), 58. Procházka (Polák), 59. Procházka

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — T. Neiss, A. Petrs, F. Polák, D. Kos, Š. Mariaš, M. Procházka, Š. Vrbovec, T. Procházka — J. Brabec, V. Juklíček, D. Lunga, J. Chaloupka, A. Krásný, F. Csabo

6. TŘÍDA, Příbram vs Rytíři 11:11

Šesťáci v Příbrami sehráli divokou přestřelku, která nakonec nenašla vítěze. Výkon Rytířů dirigoval Vycpálek s Klementem, kteří se podíleli na 9 brankách, ale byla z toho jen remíza.

Branky: 3. Klement (Bejček), 13. Klement (TS), 17. Tureček (Halamka), 17. Mejtský (Bejček), 17. Vycpálek, 29. Klement (Bejček), 38. Vycpálek (Klement), 42. Bejček (Vycpálek), 48. Vycpálek (Bejček), 53. Vycpálek (Klement), 56. Bejček (Vycpálek)

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — P. Beránek — A. Zajíček, K. Zajíček, M. Malý, F. Homolka, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, V. Vycpálek