1:4
Mládež

Dorost si poradil s Chomutovem, ostatním týmům se nedařilo

25. 10. 2021 od Pavel Husarik
O uplynulém víkendu hrály pouze tři kategorie. Dorostenci porazili 8:2 Chomutov, ale nestačili na Liberec. Junioři bohužel prohráli dvakrát, deváťáci nestačili na pražskou Slavii.

JUNIOŘI, Karlovy Vary vs. Rytíři 6:1, Plzeň vs. Rytíři 7:0

Junioři se představili na ledě Karlových Varů. Silný soupeř, který se nachází na třetím místě tabulky. Karlovy Vary vlétli do zápasu a po první třetině byl stav 0:3 z pohledu Rytířů. Vývoj utkání svou střelou zdramatizoval Perný. Bohužel v závěru mužstvo ze západních Čech přidalo ještě další branky. Rytíři prohráli 1:6.

Branky: 47. Perný (Staněk, Vimmer)

V sobotu na juniory čekalo utkání v Plzni. Nejlepší mužstvo soutěže nedalo bohužel Rytířům šanci a zvítězilo 7:0. „Plzeň nás v prvních minutách zasypala velkým počtem střel, poté se její hra změnila. Šlo o těžké zákroky, které většinou vyplývali z přihrávek přes osu nebo do prázdné branky. Plzeň ukázala, jak hraje první mužstvo tabulky“ dodal brankář Max Burda.

DOROST, Chomutov vs. Rytíři 2:8, Liberec vs. Rytíři 5:2

Dorost se utkal již v úterý na ledě Chomutova. Rytíři dokázali zlomit prokletí druhých třetin, ve které naopak rozhodli čtyřmi góly utkání. Dorostenci si připsali výhru 8:2 a cenné tři body do tabulky. „Měli jsme dobrý pohyb, využívali jsme šance a zaslouženě zvítězili“ řekl obránce Jakub Aschenbrenner

Branky: 2. J. Aschenbrenner (Váňa), 8. Pražák (Lev, V. Aschenbrenner), 18. V. Aschenbrenner (Šíma), 27. Holub, 31. Holub (V. Aschenbrenner, Daníček), 34. Lev, 36. Holeček (Rájek, Holub), 48. Daníček

V sobotu dorostenci odehráli utkání na ledě Liberce. Dorostenci zaspali v první třetině a Liberec se dokázal dostat do tří gólového vedení. Rytíři utkání nevypustili a po zbytek byli vyrovnaným soupeřem. S Libercem nakonec prohráli 2:5.

Branky: 31. Lev (Daníček, Aschenbrenner), 59. Šíma (Pražák, Hlaváček)

9. TŘÍDA, Slavia vs. Rytíři 10:1

Deváťáci narazili na Slávii, která patří k nejlepším mužstvům v ročníku 2007, podle toho se odvíjelo i utkání v pražském Edenu. Jediným střelcem rytířů se stal Beran.

Branky: Beran