18:00
18:00
18:00
Mládež

Během uplynulého týdne se dařilo osmé třídě. Ta dala v zápase 23 gólů, 7 z nich zařídil Kozák!

3. 11. 2021 od Pavel Husarik / Foto: Ronald Hansel (Juniorský hokej)
Uplynulý týden se vydařil kladenské 8. třídě, která bodovala v obou svých zápasech. Nejprve deklasovala Beroun vysoko 23:1, kdy útočník Kozák zaznamenal hned 7 branek a jeho dva spoluhráči Špacír a Klempíř hattrick, poté remizovala s Příbramí 4:4. Junioři v utkání s Olomoucí vedli, ale soupeř nakonec otočil a na kladenském stadionu vyhrál 4:2.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Olomouc 2:4

Rytíři v pátek na domácím ledě přivítali Olomouc. Po druhém třetině dokonce vedli 2:1. Bohužel ve třetí třetině hosté zlomili utkání na svoji stranu. Rytíři nakonec prohráli 2:4. „Na začátku třetí třetiny jsme mohli rozhodnout, nedůrazem jsme šance neproměnili. Poté jsme udělali zbytečné fauly, které Olomouc potrestala“ řekl obránce Michael Koštoval.

Branky: 6. Koštoval, 37. Hrabík (Sachr, Kohlíček)

DOROST, Kladno vs. Ml. Boleslav 1:4

Na dorost čekalo utkání s Mladé Boleslavi. O vývoji rozhodnula druhá třetina, ve které Mladá Boleslav zvládnula vsítit 3 branky. Rytířům už po několikáté v sezóně nevyšla tato část utkání, a nakonec si z přiváží prohru 1:4. „Za stavu 0:2 jsme se vrátili k naší hře, hráli jsme náš hokej a povedlo se nám snížit na 1:2, místo vyrovnání jsme polevili a nechali soupeře utéct na 1:4. Třetí třetina se odehrála bohužel bez branky“ uvedl útočník Marek Daníček.

Branky: 33. V. Aschenbrenner (Daníček, Šíma)

9. TŘÍDA, Wolves vs. Rytíři 7:1, Plzeň vs. Rytíři 10:2

Deváťáci na ledě Wolves v oslabené sestavě bohužel podlehli 1:7. Jedinou branku si připsal Kamas.

Branky: Kamas

Ani v neděli se nedařilo a na ledě „škodovky“. Čestné zásahy do branky Plzně zaznamenal Šilhavý a Beran.v

Branky: Beran, Šilhavý

8. TŘÍDA, Beroun vs. Rytíři 1:23, Rytíři vs. Příbram 4:4

Ve čtvrtek osmáci dominovali na ledě Berouna, domácím nedali ani nejmenší šanci a nakonec nasázeli 23 branek. V utkání zazářil Kozák, která vsítil 7 branek

Branky: 7x Kozák, 3x Špacír, 3x Klempíř, 2x Muller, 2x Novák, 2x Hlavsa, Honisch, Hauser, Tureček, Pavelák

V neděli sehráli a domácím ledě utkání s Příbramí, domácí přehrávali svého soupeře, ale na tři body to nestačilo. Konečný výsledek 4:4 okořenila hromadná bitka v závěru.

Branky: Pavelák, Kozák, Honisch, Klempíř

7. TŘÍDA, Wolves vs. Rytíři 12:2, Plzeň vs. Rytíři 9:1

Bohužel ani sedmákům se nedařilo v Plzni. V sobotu na ledě Wolves prohráli 2:12.

Branky: Malík, Holoubek

V neděli se nezadařilo ani na ledě známějšího klubu z Plzně a se „škodovkou“ prohráli 1:9.

Branky: Ilrbek