pátek 26.3.2021
Kladno
Slavia
6:4
 pátek 2.4.2021
Kladno
Poruba
5:3
 sobota 3.4.2021
Kladno
Poruba
6:2
 úterý 6.4.2021
Poruba
Kladno
1:4
 středa 7.4.2021
Poruba
Kladno
3:4p
 sobota 17.4.2021
Kladno
Jihlava
18:00
 neděle 18.4.2021
Kladno
Jihlava
18:00
 středa 21.4.2021
Jihlava
Kladno
17:30
 čtvrtek 22.4.2021
Jihlava
Kladno
17:30
 neděle 25.4.2021
Kladno
Jihlava
18:00
Obrázek
A tým

Autokino bude vysílat od semifinále: Dorazte už na první zápas s Porubou!

1. 4. 2021 od Tisková zpráva
Rytířské autokino bude od pátku 2. dubna vysílat semifinálové zápasy Kladna. Projekce bude probíhat na místě, kde už měly být promítány čtvrtfinálové souboje se Slavií, tedy na parkovišti u Sletiště.

Autokino je technicky i organizačně připraveno a kladenští fanoušci si mohou vychutnávat semifinálovou bitvu s Porubou už od pátku 2. dubna. Vjezd bude zájemcům o projekci umožněn vždy hodinu před začátkem zápasu - v pátek tedy od 17:00 (úvodní buly je v 18:00).

"Chtěl bych moc poděkovat za spolupráci státní, ale i Městské policii Kladno za kooperaci. Jestliže budou všichni přítomní ukáznění, budeme vysílat i po víkendu venkovní zápasy. Zároveň bych rád zmínil, že i vstupenky do autokina jsou v prodeji zatím jen na pátek a sobotu, a že na další dny je případně vydáme s dostatečným předstihem," říká marketingový manažer klubu Adam Soukup. V Ostravě se semifinálové odvety odehrají v úterý a ve středu.

Prosíme o striktní dodržování těchto pravidel:

  • Posádka vozidla musí být složena pouze z členů jedné domácnosti.
  • Vystupovat z auta je možné pouze v nutných případech a je povinné mít zakrytá ústa i nos respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.
  • Na místě vysílání je přísný zákaz konzumace alkoholických nápojů a platí i zákaz kouření.
  • Na místo můžete dorazit pouze ve vozidle a s platnou vstupenkou.
  • Okolo areálu projekce se s ohledem na aktuální opatření nesmí srocovat lidé/kolemjdoucí. Na dodržování tohoto bodu bude dohlížet policie.
  • Při nedodržování jakýchkoliv pravidel bude neukázněná osoba vykázána z prostoru projekce.

Velice si vážíme vašeho zájmu o tuto formu podpory Rytířů a věříme, že se budete chovat v souladu s nastavenými pravidly.

Cena vstupenky za vozidlo, nikoliv za osobu

Vstupenky do Rytířského autokina budou moci zájemci kupovat přes oficiální klubový web ve spolupráci se společností Enigoo – stejným způsobem jako při koupi vstupenek na zápas. Cena vstupenky za jedno vozidlo je 300 Kč (neodvíjí se od počtu osob ve vozidle). Dle aktuálních nařízení je však možné, aby v dopravním prostředku byli pouze členové jedné domácnosti. Držitelé permanentních vstupenek na letošní sezonu mají slevu a vstupenka na jedno promítaní je tak vyjde na 250 Kč (sleva se projeví až v košíku – při koupi vstupenky zadejte do políčka se slevovým kódem číslo vaší permanentky). Aktuálně jsou v prodeji vstupenky na páteční a sobotní duel, vstupenky na další zápasy půjdou do prodeje s dostatečným předstihem.

Kdo dříve přijede, ten bude mít lepší parkovací místo. Pokud však chcete mít ten nejlepší výhled, zakupte si VIP vstupenky, a to za 500 Kč/vozidlo. Díky tomu totiž získáváte právě ta nejlepší parkovací místa v těsné blízkosti obrazovky, takže vám žádný detail ze hry neuteče!

Velká LED obrazovka, nevšední zážitek a také něco na chuť od Kauflandu

Zápasy kladenských Rytířů v play off budou v Rytířském autokině promítány na LED obrazovce o rozměrech 7x4 metry. Sledovat budete moci nejen domácí utkání, ale i ta venkovní.

Každého návštěvníka odměníme taškami s drobnostmi na chuť v podobě produktů K-Classic, které poskytl pro organizaci Rytířského autokina generální partner klubu obchodní řetězec Kaufland. "Velice rád bych za to zástupcům Kauflandu poděkoval. Je to aktivita nad rámec naší spolupráce, takže nás to moc těší," děkuje marketingový manažer klubu Adam Soukup.

A na co se můžete těšit? Na jedinečnou atmosféru – tento zážitek vám ani klasické kino nenabídne. Dále máte zajištěno pohodlí a soukromí, jelikož zápasy i filmy sledujete ze svého vozu. Zaručujeme vám i kvalitní výhled na obrazovku, a co se zvuku týče, stačí si zapnout jen rádio (v autě či mobilním telefonu). Naladíte si správnou frekvenci a pak už si upravujete zvuk podle vašeho uvážení. Frekvenci se dozvíte na místě.

Kudy do Rytířského autokina?

📍 Místo autokina - Google.com

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU