1:4
Mládež

Junioři získali první letošní body. Devátá třída podlehla Spartě až v prodloužení!

27. 9. 2021 od Pavel Husarik
Kladenští junioři vyhráli na ledě pražské Slavie po samostatných nájezdech a získali tak první letošní body, o kterých rozhodl Michal Koštoval. Velice slušný zápas odehráli i deváťáci, kteří si z ledu pražské Sparty odvezli alespoň bod.

JUNIOŘI, Jihlava vs. Rytíři 5:1 a Slavia vs. Rytíři 0:1 sn

Junioři v pátek odpoledne odehráli první utkání na ledě soupeře. V Jihlavě rozhodla až třetí třetina, ve které se domácí trefili hned třikrát. O jedinou branku Rytířů se postaral dorostenec Tomáš Holeček, pro kterého to byl debut v extralize juniorů. „Hokej v juniorech je daleko silovější, ale užil jsem si ho. Za gól jsem rád, táta byl pyšný, akorát výsledek mohl být naopak,“ uvedl střelec Holeček.

Branky: 34. Holeček (Kohlíček, Kočka)

V sobotu se junioři utkali se Slavií. V utkání dominovali hlavně brankáři. Po základní hrací době a prodloužení bez branky musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Ten rozhodující proměnil Michal Koštoval. Junioři si tak připsali první body do tabulky.

Branky: Koštoval

DOROST, Mladá Boleslav vs. Rytíři 5:0

Dorostu se ve čtvrtek odložilo utkání s Chomutovem. V sobotu odehráli zápas na ledě Mladé Boleslavi. Utkání rozhodla prostřední část, ve které domácí nasázeli Kladnu čtyři branky. „Dělali jsme chyby ve druhé třetině, která nám absolutně nevyšla. Doufám, že jsme se poučili a využijeme toho ve čtvrtek,“ řekl dorostenec Jakub Aschenbrenner. Právě ve čtvrtek přivítají Rytíři na svém ledě pražskou Hvězdu.

9. TŘÍDA, Sparta vs. Rytíři 3:2 pp

Deváťáci odehráli na ledě Sparty vyrovnané utkání, které muselo rozhodnout až prodloužení. Štěstí se přiklonilo na stranu domácích. „Prodlužení bylo nahoru dolu. Mohli jsme rozhodnout stejně jako soupeř. Prohra nás mrzí,“ dodal útočník Ernest Znamenáček.

Branky: Znamenáček, Krása

8. TŘÍDA - nehrálo se

8.třída neodehrála své utkání s Berounem, který se momentálně nachází v karanténě.

7. TŘÍDA, Sparta vs. Rytíři 18:4

Sedmáci na ledě Sparty nedokázali navázat na výkon deváťáků a z pražských Holešovic odjeli s porážkou 4:18.

Branky: Holoubek, Melančin, Koudelka, Křesťan

6. TŘÍDA, Rytíři vs. Beroun 2:8

Šesťáci přivítali Beroun, po slibně vypadajícím průběhu utkání nakonec prohráli 2:8.

Branky: Kos, Procházka M