Otázky fanoušků jsou časově řazeny a ponechány v původním znění bez korektur. Opakující se dotazy nejsou uvedeny.

3.12.2018 9:18:51 – Freway » Dobrý den, chtěl bych se zeptat na par věci. Z jakého důvodu jste před sezonou nechtěli v týmu Matěje pekra a Honzu klozeho nepochopim proč po povedené sezóně kde chyběl kousek a byli jsme v extralize odejdou hrací kteří mají body jsou šikovný a mají týmu co dat. Odchod Davida sticha a Davida Tůmy chápu tam není o čem... dal bych se rad zeptal jestli vám tento tým v současné době přijde konkurence schopny týmu z extraligy. Přece i lajk musí vidět ze tým který je složený z 70% z juniorů nebude mít v play off šanci a nejde ani o výsledky ale o celkový herní projev vám se herní projev týmu libi ? Nasazení hracu v Zápasech s Ústím s Kadani ? Myslíte si ze se v lednu jako mávnutím proutku něco změní ? A to ze v týmu byli zraněny hrací a byli a budou zranění se týmu ani v play off vyhýbát nebude. Kladensky fanoušek hráčům rad zatleska i po prohrané baráži protože tam kluci nechali všechno a žrali led, ale letos je to doopravdy nekoukatelne.planujete přivézt rozdilove hráče, tvořivé hráče !? Rad bych vám popřál hezké Vánoce a nový rok. Ať se Kladnu daří :)

David Čermák: Honzu Kloze jsme chtěli, on ale nad nabídkou váhal. Potom už bylo pozdě.

Jindřich Lidický: O výsledky jde vždycky. Je jasné, že se pokaždé najdou věci, které nejsou hezké. Jde o to, co je lepší. Jestli hrát krásný hokej a prohrávat nebo hrát tak, jak hrajeme, a vyhrávat. Pro nás je teď důležité sbírat body, jestli to pak bude krásnější, uvidíme. Zatím jsme rádi, že se nám daří sbírat body.

David Čermák: Výkon proti Kadani se nám samozřejmě nelíbil. Rozdílové a tvořivé hráče by chtěl každý trenér. Je ale problém je sehnat. Jestli o nějakém volném víte, tak nám určitě dejte vědět.

3.12.2018 9:33:40 – dedek 15 » kdy konečně začne Kladno trénovat přesilovky?Leckdy jsme rádi že se ubráníme

Jindřich Lidický: My přesilovky trénujeme, zejména teď. Bohužel je zatím nehrajeme podle představ svých ani podle představ hráčů. Musíme na tom dál pracovat a věřit, že se to zlepší.

3.12.2018 11:01:15 – Miška » Dobrý den, jak to vypadá s Jardou? Přijde ještě nějaký útočník před play-off? Dekuji predem za odpověď a přeji hodně stesti!

David Čermák: Jarda je plně zapojený v tréninku. Teď jen čekáme na to, kdy on bude úplně připravený nastoupit do ostrého zápasu.

3.12.2018 11:04:33 – Eriqe » Dobrý den, zajímalo by mne jak moc Vám do koučování zasahuje JJ, musíte ho poslouchat vy nebo on musi poslechnout Vás jako trenéry?? Anebo to mate sladěné? Jak jste spokojeni s výkony mladých hráčů? Chystáte je nahradit od datumu, kdy nemusí soupiska splňovat podmínku mít v sestavě mladé (nevím teď ten datum), za zkušené hráče? Anebo budou hrát i play off? Tímto my i prozradite jesli ještě budeme útok posilovat jinak do obrany by se ten Wisniewski hodil, už jen proto, že když se zrání Nash nebo Říha nebo někdo jiný tak je to hned sakra znát....přeji Vám ať se daří a ať se Vám povede připravit Kladynko na play off a baráž, kde už se pak jede na krev,,tak jako vloni

David Čermák: Jarda si k tomu řekne svoje, ale konečné rozhodnutí je vždycky na nás.

Jan Kregl: Mladí kluci měli světlé momenty a určitě ukázali svoje předpoklady. Je jen otázkou jejich přístupu, jak se k tomu dál postaví, aby se zapracovali do A týmu. Určitě nás v mnoha věcech mile překvapili, ale pořád máme zároveň na čem pracovat.

David Čermák: Mladí dostali hodně šancí hlavně v době, kdy jsme měli velkou marodku. Rozhodli jsme se, že nebudeme přivádět nové hráče, ale že dáme šanci našim mladým kladenským. V play off pak budou hrát ti, kteří budou nejlepší. Pokud bude mladý lepší než starý, tak bude hrát.

Jaromír Jágr: Kdybychom se pořád koukali po posilách, tak by to znamenalo, že našemu týmu nevěříme. My ale týmu věříme stoprocentně. Mladí kluci se mi líbí. Oni měli štěstí v tom, že se nám zranili klíčoví hráči. My zastáváme názor, že když tady vychováváme mládež a investuje se do ní hodně peněz, tak by ti hráči měli dostat šanci. Nechceme sem brát posily z jiných mužstev na dva tři zápasy, i když by nám to krátkodobě možná pomohlo. Do budoucna nám to ale nepomůže vůbec. Mladým hráčům se musí dávat příležitosti, protože jakmile ji nedostanou, rodiče je dají jinam. Navíc věřím, že tu máme kvalitní trenéry mládeže.

3.12.2018 11:16:19 – Martin » Dobry den, chcem sa Vas spytat kedy je ocakavany navrat Jaromira Jagra, na ligovy sutazny zapas ? Radi by sme ho uz videli hrat. Dakujem

Jaromír Jágr: Až přijde ta správná chvíle. (úsměv)

Čermák: "Od 15. února bude hrát Tomáš Plekanec už pouze za nás."

3.12.2018 11:37:01 – Honza » Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár věcí.
1. jak to je s trénováním přesilovek? především někteří fanoušci už jsou z toho docela otrávení.. a o přesilovkách 5 na 3 ani nemluvim..
2. Docela by mě zajímalo co je pro každého z vás důležitější? Mít více bodů nebo předvedená hra?
3. Jak to vidíte se šancemi na baráž případně na extraligu? S Plekancem ty šance značně vzrostly, nicméně např. proti Budějovicím, Jihlavě nebo pak třeba proti Chomutovu se bojím aby to nebylo málo.
Děkuji za odpovědi.

Jindřich Lidický: Samozřejmě je ideální mít hodně bodů a hrát krásně. Mám-li si vybrat, tak chci mít víc bodů.

Jan Kregl: Na konci se určitě kouká spíš na tabulku. Proto bych si vybral asi body. Doufám, že to, že máme body, nám pomůže se herně uvolnit a přijde postupně i ten pěkný hokej.

David Čermák: Mám to stejně.

Jaromír Jágr: Důležité je, že hrajeme hokej, který věříme, že nás dostane do baráže a který v ní bude úspěšný. Nemůžeš to měnit podle soupeře. Musíš tomu věřit a hrát svůj hokej i proti týmům, které bys například jiným stylem porazil mnohem snadněji. Měnit to podle soupeře je nesmysl.

3.12.2018 11:39:26 – Lukáš » Otázka pro všechny tři trenéry - co považujete za svůj největší trenérský úspěch? Děkuji a přeji hodně zdaru.

Jindřich Lidický: Pro mě to asi je dvakrát vítězství mistrů republiky do 15 let a vítězství na Bauer Cupu 2013 v Chicagu. Samozřejmě sem patří i to, že můžu být u A týmu.

David Čermák: Jeden rok jsme byli u A mužstva a vyhráli jsme základní část. Jinak jsem působil u mládeže a tam, myslím, je důležitější vychovávat hráče než koukat na nějaké úspěchy.

Jan Kregl: Pro mě je to to, že jsem dostal šanci v áčku. Stejně tak je to to, že jsem mohl pomáhat dlouhodobě hráčům, kteří se potom třeba do áčka dostali. To, že jsem mohl být u jejich rozvíjející se kariéry.

3.12.2018 12:22:29 – Stepan » Tomáš Plekanec prohlásil v rozhovoru na iDnesu ohledně startů za Brno/Kladno: "Bude to rozložený tak, abych stihnul do 15. února odehrát deset zápasů v Kladně." Předpokládám správně, že za nás bude hrát v zápasech se soupeři ze špičky tabulky? Tedy Dukla, Motor, Vsetín, Prostějov...? Jiné řešení by mi totiž moc nedávalo moc smysl. Dík za odpověď.

David Čermák: Za nás by měl Tomáš nastupovat během pauz extraligy. Například příští týden je reprezentační přestávka. Lednové zápasy budeme řešit podle toho, jak se bude cítit. Za nás pak odehraje určitě zbylé zápasy v únoru. Od 15. února už bude hrát pouze za nás.

3.12.2018 12:32:57 – Robert » Dobrý den, krátce se zeptám na herní styl Rytířů. Velká část útočných akcí je vedena za bránu soupeře, kde dochází k zdlouhavému boji o puk u mantinelu a následnému neustálému nahazování puku za bránu. Je to úmyslná strategie? Proč nehrajeme útoky a puky před a na bránu ? Děkuji Robert

Jan Kregl: Není úplně jednoduché se pravidelně dostávat do předbrankového prostoru vzhledem ke kvalitám všech soupeřů, kteří tuhle ligu hrají. Rádi bychom hráli přímočarý hokej, ale občas je to opravdu o tom, co soupeř ve svém pásmu dovolí.

Jaromír Jágr: Místo za brankou je jediné místo na ledě, které můžeš využít a na chvíli se tam schovat. Všichni se stahují před branku, takže právě tam je to místo, kde získává ofenzivní tým výhodu.

3.12.2018 13:12:55 – Martin » Dobrý den pánové, chtěl bych se zeptat, proč je drtivá většina letošních zápasů nekoukatelná? Chápu že venku jde jen a pouze o body, ale doma přece musíte hrát trochu pro lidi. Opravdu mě to letos moc nebaví. Přemýšleli jste o rezignaci? Tohle přece musíte vidět taky, že je to spíš plácaná než hokej

Jaromír Jágr: Krása v hokeji určitě není všechno. Pokud chtějí lidi vidět krásu, měli by chodit spíš do galerie nebo na módní přehlídky a ne na zimní stadion. My se snažíme hrát to, čemu věříme, a za tím si stojíme.

Jágr: "Láďa Zikmund zvedne jakoukoliv lajnu, do které ho dáš."

3.12.2018 13:40:43 – kolacek321 » Dobrý den, chtěl bych se zeptat: Co je pro Vás vsechny prozatím největší trenérský úspěch? A druhá otázka: Kdo z hráčů se podle Vás nejvice zlepšil pod vasim vedením ? Dekuji za odpovědi a preji mnoho úspěchů nejen v hokeji.

Jindřich Lidický: Láďa Zikmund. Ten udělal oproti loňsku největší skok.

Jan Kregl: Není to tak, že bychom nevěřili v jeho schopnosti, ale to, jak vstoupil do sezony a jaký má momentálně bodový příspěvek, nás příjemně překvapuje.

3.12.2018 13:56:06 – kubyk » Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat, kdy očekáváte, že nastoupí Džegr? :)
A jak se Vám líbí dosavadní výkony brankářů?
Chtěl bych se Vás zeptat, proč neurčíte jedničku kdo bude chytat furt. A mohli byste postavit i Stahla, děkuji Vám za odpověď, hezký den přeji :)

Jindřich Lidický: Gólmani chytají velmi dobře, zatím jsme naprosto spokojení. Už několikrát nám pomohli k dobrým výsledkům.

David Čermák: Oba podávají vyrovnané výkony. V závěru sezony navíc chceme mít oba v zápřahu, proto je pravidelně střídáme.

Jaromír Jágr: Nechceme nic zakřiknout, zatím jsme s brankáři maximálně spokojení.

3.12.2018 14:08:56 – Fantomas » Ahoj, chtěl bych vám říct, že vám moc fandim a nechci tolik rejpat, jelikož nejsem odborník, ale stejně se zeptam. Proč nedostává Láďa Zikmund víc prostoru na přesilovce? A proč nerozložíte tu zátěž na 2 vyrovnaný pětky? Podle mě hraje letos Zikmund líp než třeba Kružík, kterej na ty přesilovky chodí. Když vezmu útočnou sílu Machač, Strnad, Plekanec, Zikmund, Vampola, Jágr, Kubík, Kaut, tak z toho se ty útoky na přesilovku poskládat dají a hráči se tam můžou alespoň v tý druhý formaci protočit.

David Čermák: Hráči se na přesilovkách točí. S přesilovkami nejsme spokojení, takže pořád hledáme nějaké optimální složení. Láďa Zikmund tam taky chvíli byl, ale bohužel nám to nesedělo. Pořád hledáme.

Jaromír Jágr: Všichni nemůžou hrát přesilovky. Láďa je navíc výborný v oslabení, takže takhle by musel na ledě trávit třicet minut za zápas. To nejde. Musíme využít i ostatní, jinak by tam byli zbyteční. Ubránit dobře oslabení a dát gól v přesilovce je ve výsledku úplně stejně důležité. Hráče z přesilovky nemůžeme zase použít na oslabení, protože nejsou tak dobří jako Zikmund. Někdy je to nevýhoda být dobrý. Kdyby tam trávil třicet minut za zápas, tak by nebyl tolik efektivní. Jeho neskutečná výhoda je navíc to, že zvedne jakoukoliv lajnu, do které ho dáš.

3.12.2018 14:49:57 – HONZA » Dobrý den, měl bych 2 otázky:
1. Když napíšu týmy Vsetín, Budějovice, Jihlava, Prostějov.. tak jaký z těch týmů byste nechtěli do play off (baráže)? kdybyste si mohli vybrat
2. otázka s tím víceméně souvisí.. jako hlavní cíl by měl být postup do extraligy, ale dal Jágr nějaký cíl na základní část? Nebo spíš by mě zajímalo jaké umístění budete považovat vy trenéři za úspěch po základní části? Podle mě je to rok od roku důležitější protože mimo minulé sezony kdy se nám podařilo vyřadit Budějovice, tak domácí prostředí docela rozhoduje..

David Čermák: Vůbec si nebudeme vybírat, porazit musíme všechny.

Jan Kregl: Určitě si chceme vytvořit co nejlepší pozici pro play off, abychom měli výhodu domácího prostředí a hráči aby měli potřebné sebevědomí.

Jindřich Lidický: Já bych chtěl skončit do čtvrtého místa.

David Čermák: Žádný cíl pro základní část ale jasně stanovený nemáme.

Jaromír Jágr: Naším jediným cílem je vyhrát poslední zápas v play off. A potom bojovat v baráži.

3.12.2018 16:57:33 – Maxik » Chtěl bych se Vás trenérů zeptat, kdy konečně začneme využívat výhody toho našeho užšího kluziště, nebo zda by nebylo lepší pro ty naše technické, subtilnější hráče širčí hřiště co tu bývávalo??

David Čermák: Venku hrajeme na širších hřištích a děláme méně bodů. Doma se nám zatím daří sbírat bodů dost. Myslím, že jsme na to zvyklí a výhoda to pro nás je.

Jirátko: "Určitě chceme, aby naši mladí brankáři v budoucnu chytali dospělý hokej."

3.12.2018 17:03:11 – Kdy nastoupí Jágr » Kdo myslíte že vyhraje titul extraligi

David Čermák: Třinec.

Jan Kregl: Já si taky myslím, že Třinec.

Jindřich Lidický: Brno.

3.12.2018 21:01:25 – kornman » Dobrý den, rád bych se zeptal na Váš názor na Tomáše Vildumetze. V době, kdy jsme měli mnoho zraněných, dostal více prostoru v prvních lajnách, a přišlo mi, že mu to sedlo. Umí vymyslet pěknou akci a bývá na něj mnoho faulů. Poslední dobou ale hraje ve čtvrté lajně, kde si zahraje jen pár minut za zápas, a přijde mi, že v této bránící lajně trochu utápíme jeho potenciál. Nebylo by vhodné ho využít např. v druhé lajně, když se třeba Kubíkovi vyloženě nedaří?
Předem děkuji.

David Čermák: Tomáš Vildumetz je velmi platný do ofenzivy, ale má problémy s defenzivní hrou. Na tom ještě musí zapracovat. Pokud se zlepší, tak dostane víc prostoru na ledě.

3.12.2018 23:29:22 – Payo48 » Zdravím Vás a držím palce, ať se nám to letos povede a hrajeme pěkný hokej. Chtěl bych se zeptat, proč si neohlídáme zbytečná vyloučení za 6 hráčů v poli a dále proč se naši beci bojí o přesilovky střílet a vymýšlí i ve výborné pozici nahrávku, při které pak většinou dojde ke ztrátě puku.

Jindřich Lidický: Tresty za příliš mnoho hráčů pramení hlavně z přemíry snahy. Na tom se samozřejmě dá a taky musí pracovat.

David Čermák: Soupeři dobře vědí, že Říha i Nash mají velmi dobrou střelu, takže je v přesilovkách dobře obsazují. Proto pak beci ani nemají čas a prostor na střelu.

3.12.2018 23:38:02 – milos » Dobrý den, rád bych znal názor trenérů na kladenské mládí, které dostává (nebo dostávalo) větší či menší šanci osahat si život v Áčku. Tedy jak tyto hráče vidíte aktuálně a spíše i třeba perspektivně? Tedy na beku Zich, Volráb, Veber a vepředu Ondra i Martin Bláhové, Filip, Patyk, Schildhabel? A i přes podle mě výraznou kvalitu v bráně i Jiroušek se Stahlem? Děkuji.

Jan Kregl: Určitě víme o potenciálu těchto hráčů. Každý z nich má něco, co je zajímavé, na druhou stranu každý má něco, co je potřeba odstranit nebo vylepšit. Jak už jsem říkal, je to jen o jejich dlouhodobém přístupu a ochotě na sobě pracovat. Dospělý hokej je veliký rozdíl, musí se s tím poprat.

Radek Jirátko: U brankářů víme o jejich přednostech. Pro nás je prioritou je vychovat pro dospělý hokej. Každý to má nastavené trochu jinak, někomu to třeba bude trvat déle. Určitě ale chceme, aby v budoucnu chytali dospělý hokej.

4.12.2018 8:14:48 – Romana » Dobrý den. Proč Láďa Zikmund dostává tak strašně málo prostoru na ledě? Děkuji za odpověď.

David Čermák: Láďa se posunul ze čtvrté řady až do první a myslíme si, že dostává slušnou porci času.

Jan Kregl: Oproti loňskému roku je vidět, že dostává daleko větší příležitost a podepisuje se to i na jeho statistikách. Svými výkony si o to sám řekl.

Jágr: "Kromě Adama Kubíka máme všechny hráče, které jsme chtěli, podepsané ještě alespoň na rok."

4.12.2018 8:48:14 – Jindra » Dobrý den. Konečně jsem se tedy dočkal a mohu položit dotaz trenérům. Začněme hned zostra. Přesilovky: Jsou slabinou, to si nebudeme zastírat. fNebudeme si ani zastírat to, že je to faktor, který mnohdy může rozhodnout vyrovnané zápasy a jindy z vyrovnaných udělat snadnější záležitost. Naše přesilovky jsou ale velmi žalostné. Jak je možné, že hráči nejsou schopni pochopit to, že jediná cesta jak zlepšit přesilovky není to, že se bude neustále někdo hledat přihrávkou, ale cesta je v tom, že se bude hodně střílet a někdo bude stále jezdit do toho bolestivého území přeed brankou a snažit se ten puk nějak do té branky dotlačit. Z rohů a od mantinelů už se bez dorážek dneska moc branky nedávají. Je dostupná třeba statistika, jaký je rozdíl ve využití přesilovek doma na úzkém kluzišti a venku na širším? nedělá našim hráčům doma to těsnější bránění na úzkém kluzišti problémy? Další: Je pochopitelně dobré, že dostávají příležitost mladí, ale je současný tým schopný zabojovat třeba o baráž? Ano v tabulce jsme vysoko, al uvědomme si naší bilanci s kluby, které o tu metu budou hrát. Jihlava jestli se nepletu jeden bod zatím. Budějovice nula, tu kontumaci nepočítám, ten jeden hráč nemohl ve výsledku hrát roli, takže to beru jako prohru. Slávie nestojí zrovna vysoko, ale naše bilance s ní také není hvězdná. Není už nejvyšší čas posílit? Ano, plekanec je skvělá věc, ale moc nevěřím tomu, že v případě že bude hrát kladno o mety a brno také, nám Tomáš zůstane plně k dizpozici. No a poslední věc. Je dobře že hrají hodně mladí hráči, ale pro případ, že se postup nepodaří, řeší se už nyní kádr na příští rok, aby se ti mladí nerozehrávali pro edxtraligu v jiných klubech a podobně, nebo se už pořizují třeba smlouvy na příští rok. Poslední dobou je totiž zvykem na kladně, že se ve velké míře vše řeší až během května a dále a to se mi nezdá být jako koncepční řešení. měl bych toho ještě více, ale to třeba jednou k majiteli. Držím vám ale moc palce, fandím kladnu již 50 let a to za uplně všech okolností a naprosto bez vyjímky a fandit vždy budu.

Jaromír Jágr: Kromě Adama Kubíka máme všechny hráče, které jsme chtěli, podepsané po této sezoně ještě alespoň na rok. Některé i na dva. Četl jsem, že nás lidi kritizovali, že jsme pustili hrát hráče extraligu. To jsou ale kluci, kteří jsou stejně podepsaní. Pro nás je jedině dobře, že si to vyzkouší.

4.12.2018 8:57:18 – Staňulka » Dobrý den,měl bych tři dotazy
1.jestli se druhý den po zápase dělají rozbory přesilových her
2. je při těchto rozborech používáno video
3.je někdo z trenérů konkrétně zodpovědný za nácvik a následný průběh přesilových her. Děkuji za odpovědi.

David Čermák: Rozbory se dělají a používá se samozřejmě i video. Přesilovky máme na starosti všichni.

4.12.2018 10:08:35 – Vašek D » Dobrý den,jak pracujete na správné týmové psychice a pohodě nebo soudržnosti ? Jestli občas zajděte na společnou večeři nebo úplně něco jiného ? V suché přípravě určitě byli jiné prvky než jen hokej. Mě ale zajímá, jak je to během běžné sezóny. Díky za odpověď

Jan Kregl: Hráči spolu během herních přestávek chodí na společné večeře. Je to ale hlavně tmelení mezi hráči, my trenéři s nimi nechodíme.

4.12.2018 11:32:55 – Petr » Dobrý den kdyby jste si mohli vybrat jakéhokoli obránce jako posilu kdo by to byl a proč ? diky za odpověd Petr

Radek Jiráko: Marek Židlický, protože je to výborný obránce jak v defenzivě, tak v ofenzivě. Určitě by nám pomohl na přesilovce.

4.12.2018 13:39:17 – glum » Dobrý den, chtěl bych se zeptat na soupisku.. Jakmile je na soupisce Plekanec a Jágr, tak to hned vypadá super, nicméně už byly docela velké problémy s marodkou a všichni jsme viděli co to znamenalo.. málo bodů, hraní na 3 lajny a věkový průměr týmu tak 22,23 let..
Takže se ptám: Nemyslíte si, že by to chtělo více hráčů na soupisku? (nemyslím tím další juniory). Vím řeší se Wisniewski např. ale podle mě potřebujeme i hráče do útoku.. v zákl. části je to sice jedno, ale je docela dost pravděpodobné, že v závěru sezony v play off nebo baráži se určitě někdo zraní a tam si myslím bude potřeba lepší náhrada, než to zalepit dalším juniorem. A myslím si, že se nemusí vyplatit čekat s rozšířením soupisky až na Únor.
Děkuji za odpověď.

Jaromír Jágr: Kdyby tu bylo více hráčů, vznikly by v kabině situace, které by udělaly špatný kolektiv. Hráči by se hádali, stěžovali by si, že mají malý prostor, a byla by špatná parta. To je to poslední, co tady chceme. Důležité je, aby všichni byli spokojení a aby cítili, že jsou součástí týmu. Na jednu stranu je to dobré, když se někteří hráči zraní, na druhou stranu, co budeš dělat s šesti pětkami? Sám vím, jaký bordel dokáží hráči udělat v kabině, když nehrají.

Kregl: "Hráči mají různé role a podle toho je stavíme. Když se někomu daří, snažíme se mu icetime přidávat."

4.12.2018 17:05:19 – Adyy » Co je podle vás nejdůležitější v hokeji?

Jindřich Lidický: Talent a vůle.

4.12.2018 20:48:54 – Roman Svojanovský » Dobrý den páni trenéři,chci se zeptat,jak nejraději relaxujete když nemyslíte na hokej,proč se nevešel do A-týmu P.Patyk,který v juniorech tvořil vynikající dvojici s T.Vildumetzem,kteří dominovali celé juniorské soutěži a proč jste nepodepsali J.Kloze,který táhl Kladno v milulé sezóně a teď táhne Litoměřice.On sám zájem měl pokračovat v Kladně,podle rozhovoru,který jsem s ním četl.Přitom všichni naříkáte,(myslím všichni trenéři v Česku)že na trhu nejsou kvalitní hráči.To jsem vážně nepochopil.Přeji mnoho zdaru k návratu mezi elitu a ať Vám všem slouží zdraví.

Radek Jirátko: Já nejčastěji relaxuju u sportu.

David Čermák: Já na gauči u televize.

Jan Kregl: Na rybách nebo u sportu.

Jindřich Lidický: Já taky na gauči u sportu. Petr Patyk dostal šanci v přípravě, ale bohužel se neprosadil kvůli bruslení. Hokejově je na tom velmi dobře, ale zatím nemá dostatečně dobré bruslení, aby se do týmu propracoval. Bylo mu řečeno, že na tom musí pracovat, a my ho sledujeme. Zatím tam ale žádný posun nebyl.

4.12.2018 21:06:36 – Řechty » Plánujete furt točit brankáře nebo už máte v plánu stanovenou jedničku? Děkuji moc

Radek Jirátko: Jestli se otázka týká play off, tak to je ještě daleko. Teď to mám hlavě tak, že bych chtěl mít do play off obehrané oba gólmany. David Stahl je k dispozici, kdyby se něco stalo. Proto je vytížený v Řisutech. Jedničkou v tuto chvíli není ani jeden.

5.12.2018 7:09:45 – Michal » Chtěl jsem se zeptat, proč většinu zápasů taháte na jednu lajnu kolem Vampoly? Proč to nehrajete na všechny lajny rovnoměrně jako předchozí trenéři? Chcete, aby to dopadlo jako při Vašem posledním angažmá u A týmu, kdy jste během sezony utavili Stacha s Bílkem a vylítli jsme se slabým Ústím v prvním kole? Díky za odpovědi

David Čermák: Snažíme se dávat prostor mladým hráčům, kterých jsme letos protočili asi šest nebo sedm. Je celkem pochopitelné, že v rozhodující fázi zápasu dostávají největší prostor ti zkušení.

Jan Kregl: Hráči mají různé role a podle toho je stavíme. Když se někomu daří, tak se mu snažíme icetime přidávat.

Jaromír Jágr: Každý hráč má jiné přednosti. Tím stylem, jakým hraje čtvrtá lajna, se nevydrží hrát patnáct minut. Na to, abys dával góly, si občas musíš odpočinout a ne jen létat nahoru dolů. Stylem čtvrté lajny prostě nejde hrát dlouhodobě. To je stejné jako bys běhal maraton od začátku sprintem. To se nedá vydržet.

5.12.2018 9:03:54 – Jan Šušor » Zdravím.. předně bych rád pozdravil Honzu "Eddieho" Krégla, že jsem rád, jak má nastartovanou trenérskou kariéru a popřál bych mu, ať se mu dále daří ať už u kladenského týmu či v budoucnu třeba i u nároďáku :-P
Pak bych rád trenérům poděkoval za to, jaký dávají prostor mladým hráčům, byť to my, fanoušci, ne vždy dokážeme ocenit. Je dobře, že tu dostávají dost prostoru na rozehrání v dospělém hokeji. Doufám, že se ale letos v první lize rozehrávají naposledy a příští rok se konečně vrátíme do extraligy. Zápasů s Kadaní bylo už dost :-D

Jan Kregl: Moc děkujeme!

Jaromír Jágr: Děkujeme. Jsme rádi, že si někdo všímá toho, že dáváme prostor naším kladenským hráčům. Kdyby tu hráli jen Kladeňáci, tak by to přitáhlo i více lidí na zimák. A je to i veliká motivace pro mládež.

6.12.2018 13:39:53 – Harry » Není vás na té lavičce nějak moc? Minule jsem napočítal 8 kusů v černým .Muzete mi tedy říci co dělají ty čtyři ? Protože Lidickyho,Čermáka, Kregla i Jardu poznám

Jaromír Jágr: S námi tam je ještě trenér brankářů Radek Jirátko, dva kustodi a doktor. Na střídačce musí být taky vedoucí mužstva, kterého dělá Václav Blažek.