Vloni se dresy s motivy tradičních českých Vánoc setkaly s velkým úspěchem a pozitivní ohlasy od fanoušků korunovala povedená aukce. Bleděmodré trikoty tentokrát vystřídá pro Kladno neobvyklá červená barva a namísto svatozáře ozdobí znak Rytíře santovská čepice. Návrh pochází opět z dílny Baron graphics. „Rádi bychom z vánočních utkání udělali tradici. Návrhům dresů po léta věnujeme maximální péči a věříme, že se fanouškům zalíbí i tyto,“ říká manažer marketingu Rytířů Jiří Kalla.

Není to poprvé, kdy Kladno na jeden zápas opouští své tradiční modrobílé barvy. V minulosti Rytíři nastoupili ve zlatých a k příležitosti Movemberu dokonce v růžových sadách. V obou případech Kladýnku přinesly štěstí. „Červená barva k Vánocům neodmyslitelně patří, ale úplnou novinkou přece nebude ani u nás. Vždyť tolik ceněná Poldinka na hrudi našich hokejistů byla zobrazena právě na červeném poli,“ připomíná tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

Podrobnosti o aukci zápasových originálů s pozvánkou na předvánoční setkání s fanoušky zveřejníme v příštích dnech. 


Vánoční dresy v e-shopu

Vánoční dresy si můžete už teď objednat v našem e-shopu, nebo během ligových utkání ve Fanshopu na ochozu.

U objednaných dresů je možné zvolit vlastní číslo a jmenovku. Dresy pro fanoušky budou v provedení FANS, tedy bez šňůrek u krku a ze slabšího materiálu oproti těm, ve kterých nastoupí hráči. Ale pozor! Pouze u objednávek, které budou uhrazeny do 30.11. jsme schopni garantovat dodání právě do 19.12. (vyzvednutí Fanshop na ochozu), případně do Vánoc 24.12. (doručení na adresu). Během speciálního vánočního utkání bude také ve Fanshopu na ochozu k dispozici celkem 30ks těchto dresů s číslem 68 a jmenovkou Jágr.


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Představujeme Vám speciální vánoční 🎄🎉🎁🎀 dresy, ve kterých odehrají @rytirikladno mistrovské utkání 19.12. proti Přerovu. Vy si je můžete už teď objednat v našem e-shopu zde: https://bit.ly/2P41Qxn Nebo případně během ligových utkání ve Fanshopu na ochozu. U objednaných dresů je možné zvolit vlastní číslo a jmenovku. Dresy pro fanoušky budou v provedení FANS, tedy bez šňůrek u krku a ze slabšího materiálu oproti těm, ve kterých nastoupí hráči. Ale pozor❗ Pouze u objednávek, které budou uhrazeny do 30.11. jsme schopni garantovat dodání právě do 19.12. (vyzvednutí Fanshop na ochozu), případně do Vánoc 24.12. (doručení na adresu). Během speciálního vánočního utkání bude také ve Fanshopu na ochozu k dispozici celkem 30ks těchto dresů s číslem 68 a jmenovkou Jágr ve velikostech XL, L a M (od každé velikosti 10ks). #stastnerytirske #vanocnispecial #vanocnidresy #kladno #kladynko #rytirikladno #fanshoprytiri #jaromirjagr #jagr #jj68 #merrychristmas @chanceligacz @jj68jaromirjagr

Příspěvek sdílený Fanshop Rytíři Kladno (@fanshoprytiri),