Každý kdo si zakoupí v období od 1. do 20. listopadu stolní hokej na e-shopu: www. stigahokej.cz, se může zúčastnit slosování. „Chceme odměnit ty, kteří myslí dopředu a koupí si vánoční dárek už v listopadu. Oni získají možnost vyhrát hodnotný sběratelský dárek a nám to ušetří práci v hektickém prosincovém čase“, říká Jan Veselý ze Stigy.

Stiga hokej v Čechách

Stolní hokeje vyrábí Stiga již více než 60 let. Od prvních dřevěných modelů s plechovými figurkami se hra vyvinula do současné podoby, která nejlépe napodobuje skutečný lední hokej. Hráči s kovovými hokejkami mohou přesně nahrávat, bojovat o puk a kombinovat jako v normálním hokeji.

V Čechách na hraní Stiga hokeje vyrůstá již třetí generace kluků i holek. Dnešní tatínci znají Stiga hokej ze svého dětství, umí jej hrát, a rádi si jej znova zahrají se svými dětmi. Díky přímému  osobnímu kontaktu obou hráčů dokáže Stiga hokej stále konkurovat počítačovým hrám a zaujmout i dnešní děti. Hokejoví fanoušci si navíc přijdou na své, protože si mohou vybrat svůj oblíbený tým. K dispozici jsou totiž figurky všech týmů NHL, české extraligy a vybrané národní týmy.

Kdo si věří, že Stiga hokej umí už dobře hrát, může se zúčastňovat turnajů. V ČR se hraje každý měsíc Český pohár ve Stiga hokeji. Existuje i česká reprezentace, která jezdí na zahraniční turnaje.   

Stiga hokej můžete koupit rovnou na e-shopu: www.stigahokej.cz