Pavučiny, dýně, masky, balonky a temná atmosféra. Primárním cílem není hned po příjezdu vyděsit soupeře z Třince, ale pobavit diváky, a to speciálním halloweenským zápasem. „Mimo to, že vytvoříme skvělou strašidelnou kulisu, budeme poprvé hrát ve třetí sadě dresů. Rytíři tak budou poprvé v letošní sezoně hrát ve zlatém,“ prozradil tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

Dorazte v masce - čím více jich v hledišti bude, tím lépe. „Fanoušky bude jistě bavit i fotokoutek se zajímavým halloweenským pozadím, nebo soutěže o lístky do kina, které budete moci získat i soutěžením na našich sociálních sítích, tak je v následujících dnech bedlivě sledujte,“ zdůrazňuje Adam Soukup, produkční manažer Rytířů.

Halloween se samozřejmě promítne i na kostce nad ledovou plochou. „Je připravena speciální videosoupiska či tajemná halloweenská hudba. O zábavu rozhodně nebude nouze. Obecně však nesmíme zapomínat na samotný zápas. Přijede silný Třinec, a tak bude rozhodně o co stát,“ dodal Soukup.

Rytíři budou potřebovat podporu diváků i spoustu sil. „Tým čeká nabitý program. Jak už bylo zmíněno, v úterý přijede Brno s Tomášem Plekancem, pak půjdeme v pátek do souboje s Litvínovem, kdy se bude hrát o velmi důležité body a v neděli to zakončíme Halloweenem a bitvou s Třincem. Hráči se vám za skvělou atmosféru, kterou neustále ženete Rytíře dopředu, jistě odmění,“ vzkazuje na závěr všem kladenským příznivcům Lukáš Jůdl.

Harmonogram domácích zápasů v nadcházejícím týdnu:

Úterý 22. října od 17:30 Rytíři Kladno vs. HC Kometa Brno

Pátek 25. října od 18:00 Rytíři Kladno vs. HC VERVA Litvínov

Neděle 27. října od 18:00 Rytíři Kladno vs. HC Oceláři Třinec