15. kolo ELIOD ELD – 2. část – skupina C – 12. 3. 2019 Sport Aréna, Třemošná

10

2

HC Meteor Třemošná: Ženíšek – Trachta, Bulka, Dolhý, Balák – Hruška, Beníšek, Martinec, Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Reiser, Lajoš, Kaiser, Albrecht. Trenéři: Barčák, Bednář.
PZ Kladno: Danda (45. Liemann) – Melichna, Burger, Malý, Hvězda – Rejna, Hurta, Cihelka, Hanousek, Šugár, Kulich, Frýda, Vimmer, Redlich, Mikeska, Vosyka. Trenéři: Křepelka, Burger.

Branky a nahrávky: 10. Kozlík (Kaiser), 15. Kaiser (Kozlík, Dolhý), 18. Bulka (Steinbrücker), 20. Schindler (Streinbrücker), 23. Beníšek (Sieger), 37. Borák (Beníšek, Sieger), 40. Reiser (Kozlík, Hruška), 43. Lajoš (Albrecht), 45. Borák (Kozlík, Kaiser), 48. Sieger (Hruška, Beníšek), 65. Kozlík – 19. Vimmer (Hvězda, Kulich), 41. Kulich (Rejna, Vimmer). Třetiny: 4:1, 3:0, 3:1 – N 1:0. Vyloučení: 5:5 + Vosyka a Malý (oba PZK) 10 min.. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 42:32. Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Sedláček. Diváci: 22.

Divokou kánonádu odstartovala Třemošná až v desáté minutě, kdy otevřel stav utkání domácí Patrik Kozlík – 1:0. Ve vlastním oslabení zaskočil celek Pézetka zakončující Daniel Kaiser – 2:0. Ve hře pět na pět navýšil vedení Meteoru Kryštof Bulka – 3:0. Snížení se dočkalo Kladno tři vteřiny před náběhem do poslední minuty úvodní třetiny. Štěpán Vimmer po přihrávce Adama Hvězdy snížil – 3:1. O pouhých sedm vteřin později ale vrátil tříbrankové vedení na domácí stranu Nicolas Schindler – 4:1.

Druhá třetina patřila střelecky pouze Třemošné. Druhou branku ve vlastním oslabení obsataral tentokrát Jiří Beníšek – 5:1. V druhé polovině třetiny skóroval Matyáš Borák – 6:1 a devatenáct vteřin před sirénou také Jiří Reiser – 7:1.

Čtyřicet šest vteřin stačilo kladenskému Lukášu Kulichovi na snížení – 7:2. Střeleckou roli poté převzali už jen domácí, Lukáš Lajoš přesnou střelou přinesl stav – 8:2. Na desítku zadělal ve čtyřicáté páté minutě Matyáš Borák – 9:2, jehož dílo dokonal pro domácí pohledným zaokrouhlením Jakub Sieger – 10:2.

V nadstavbě byli rovněž úspěšní domácí, když se v poslední minutě prodloužení prosadil z přesilové hry Patrik Kozlík.