13. kolo ELIOD Extraligy dorostu – 24. 10. 2019 ČEZ stadion, Kladno

Litvínov
2

PZ Kladno: Hykel (Liemann) – Rubáček, Stich, Deniger, Horn – Rynda, Pospíšil, Cihelka, Hanousek, Jechumtál, Trojna, Redlich, Kulich, Mikeska, Vosyka. Trenéři: Křepelka, Burger.
HC Litvínov: Ešler (28. Čermák) – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár, Hora, Hynek – Špaček, Postl, Skuhrovec, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Vopat, Dej, Brouček. Trenéři: Tvrzník, Nosek.

Branky a nahrávky: 17. Redlich (Kulich), 28. Kulich (Vosyka), 33. Vosyka (Cihelka, Rubáček) – 34. Kadár (Hora, Krocker), 57. Dej (Iljuk, Brouček). Třetiny: 1:0, 2:1, 0:1. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 18:45. Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Lauko. Diváci: 60.

Do vedení se Pézetka dostala přesnou střelou Sebastiana Redlicha na začátku sedmnácté minuty – 1:0. Ve druhé části navýšil vedení na rozdíl dvou branek Lukáš Kulich po přihrávce Tomáše Vosyky – 2:0. I přes nápor Litvínova se Pézetce podařilo získat tříbrankové vedení, o které se postaral přesnou střelou Tomáš Vosyka – 3:0. O necelé dvě minuty později se poprvé v utkání prosadili také hosté. Na střeleckou listinu se zapsal po zakončení Jakub Kadár – 3:1. Hosté se snažili utkání zdramatizovat, ale kontaktní branka z hole Daniela Deje padla v polovině padesáté sedmé minuty – 3:2. PZ Kladno těsné vedení nakonec uhlídalo a může se radovat z první výhry.