Začít v Kladně s hokejem? Stačí mít chuť! Také v letošní sezoně pokračuje náborová akce „Staň se Rytířem!“ určená pro děti začínající s hokejem narozené v ročnících 2011 a mladší. Zkušení trenéři jsou připraveni pomoci všem zájemcům udělat první hokejové krůčky na stejném ledě, kde se naučily hokej takové hvězdy jako Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Jakub Voráček, Michael Frolík, Marek Židlický, Pavel Patera a mnoho dalších.


Dát své dítě na hokej je u nás jednodušší, než si myslíte! Na všechny otázky nerozhodnutým rodičům odpoví kladenští trenéři v Restauraci Na Zimáku v sobotu 16.2. od 11:15.

Zároveň Vám nabídnou možnost vstoupit do osvědčených sportovních tříd při 12 ZŠ Brjanská. (Zápis do prvních tříd zde proběhne 12. a 13. dubna)


SEZONA 2018-2019

Pro koho? 

Nábor je určen všem začínajícím hokejistům narozeným v ročnících 2011 a mladším.

Kdy a Kde?

Vždy v sobotu (8:30 nebo 10:00) a pondělí (17:15 mimo zápasové dny Chance ligy) na první ploše ČEZ stadionu Kladno.

Sledujte aktuálně → Rozpis ledových ploch "Škola bruslení"

Potřebuji vybavení?

Potřebné vybavení po domluvě rádi zapůjčíme, pro začínající hokejisty máme připraveny brusle a helmy. Doporučujeme vzít si teplé rukavice a jakékoliv chrániče na holeně a kolena.

Kontakt:

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit e-mailem na adresu petra.kvasilova@rytirikladno.cz

Nenechte si ujít skvělou možnost naučit se hokej v klubu, který ve výchově talentů patří k těm vůbec nejúspěšnějším a jenž dal českému hokeji obrovské množství zářivých hvězd. Hokejové Kladno je světový pojem, buďte jeho součástí!