Otázky fanoušků jsou časově řazeny a ponechány v původním znění bez korektur. Opakující se dotazy nejsou uvedeny. 

6.2.2017 11:18:34 – Erik » Ahoj, přeji Ti hodně úspěchů a gólů :) mám jednu otázku, je nějaký tým, kterého si do play off vyloženě nepřejete?

Hned první otázka mě zaskočila. Já osobně si nepřeju žádný z týmů z Moravy.

6.2.2017 11:29:53 – Pipik68 » CAU LADO CHTEL BY SI VYZKOUŠET NHL A JAKEMU KLUBU V NHL FANDIS.

Samozřejmě, kdo by si nechtěl vyzkoušet NHL. Můj nejoblíbenější klub je odmalička Colorado. To je moje srdcovka. Letos se sice nedaří, ale takové sezony prostě jsou, to se neovlivní.

6.2.2017 11:59:58 – Wasser » Ahoj Láďo, chci se zeptat, co by Ladislav Zikmund dělal, kdyby nezačal hrát hokej, nebo kdyby s ním musel z nějakého důvodu praštit? Napadá tě, nebo je třeba rodinou dané nějaké konkrétní zaměstnání? Díky za odpověď a hlavně děkuji za skvělý přínos pro Kladýnko.

Kdybych nehrál hokej, tak bych chtěl být, a možná bych se i stal, zubařem. Vždycky to byl můj sen, protože můj strejda je zubař. Kvůli hokeji to ale šlo stranou.

6.2.2017 12:32:27 – Milos K. » Láďo jak cítíš sílu týmu pro play off.Jsi spokojený se svou pozicí v týmu?Já s tebou jako fanda určiťe a přeji mnoho úspěchů v play off Děkuji za odpověď

Síla našeho týmu by se teprve teď v play off měla ukázat. S pozicí v týmu jsem určitě spokojený. Vůbec jsem nečekal, že budu tolik hrát a že budu dostávat tolik prostoru. Pro mě je to super první sezona ve WSM lize.

6.2.2017 12:34:16 – Láďův fanda13 » Chtěl sem se tě zeptat jak tě berou spoluhráči v kabině, jestli nejsi terčem častých šprýmů. ( Víš jak to myslím) Jinak ať se Ti stale daří Laďův fanda13

Terčem šprýmů jsme v kabině úplně všichni. Je to ale jen sranda a všichni to tak bereme. Ten řekne něco tomu, on mu to zase vrátí a pořád dokola. Největší vtipálek se nám teď vrátil – Matěj Pekr. To je vždycky v kabině ticho a on pak zaskočí úplně všechny :-).

„Pro každého musí být čest tady hrát.“

6.2.2017 13:23:29 – Kamarád odnaproti » Ahoj, podáváš výborné výkony a zaslouženě jsi se stal hráčem měsíce... :-) Máš nějaký vzor?

Můj vzor je asi Crosby. Už když jsem byl mladší, tak byl legenda. Jeho a Ovečkina nikdo nedožene. Třeba v české lize jsem si asi žádného hráče neoblíbil tak, že bych chtěl být jako on.

6.2.2017 14:21:19 – Clouseau » Ahoj, gratuluju k ocenění Hráč měsíce. Jak moc nebo málo se o tomhle ocenění v kabině bavíte? Hecujete se, sledujete to?

Doteď se o tom vůbec nemluvilo, ale potom, co jsem vyhrál tenhle měsíc já, tak jsem si to od kluků trochu vyslechl :-). Určitě to bylo ale jen ze srandy.

6.2.2017 14:33:36 – Hroch » Jak si se dostal k lednímu hokeji?

Hokej hraju odmalička, od tří let. Dostal mě k němu táta, který ale sám hrál fotbal. Trochu se divím, že ze mě nechtěl malého fotbalistu. Snad ale udělal dobře. Podle mě to bylo dané tím, že se vyhrálo v Naganu a všichni v té době chtěli mít doma hokejistu.

6.2.2017 15:08:05 – Karel P. » Mohl by si trosku obšírněji zavzpomínat na sve hokejove zacatky a prubeh sve dosavadni hokejove kariery? Diky a at se dal dari nejen Tobe,ale hlavne celému tymu při ceste nazpět do extraligy!!!!!!

Ve třech letech jsem začínal s hokejem v Sokolově, kde jsem byl do páté nebo šesté třídy. Pak jsem šel do Varů, kde jsem byl úspěšně až do staršího dorostu. Potom jsem odešel na rok do Ameriky. Po návratu jsem dostal angažmá na dva roky v Košicích a poslední rok jsem strávil v karlovarské juniorce.

6.2.2017 15:59:21 – ¨Lukyášek » Zdravim,gratuluju k vítězství. Jednoznačně sis ho zasloužil,teď ale k otázce. Jak se vůbec upekl tvůj přestup/zapůjčení z Karlových Varů ? A jsi v kontaktu s bývalým spoluhráčem Kverkou který nastupuje za Slavii ? Díky za odpověď a snad ti to takhle pujde dál !

Dostala se ke mně nabídka z Kladna a já si byl stoprocentně jistý, že sem chci jít. Je tady známý klub a obrovsky hokejové město a pro každého musí být čest tady hrát. S Kvérou se známe, bohužel jsme spolu ale nikdy nehráli. On je asi o dva roky starší, takže jsme se v kategorii vždy minuli. Známe se, vím o něm, ale to je všechno.

6.2.2017 16:01:40 – Michal » Ahoj, gratuluji že jsi hráč měsíce. A hodně štěstí v play-off a pokud budete mít Ústí tak jim vše musíte vrátit i s úroky :D

Díky, budeme se snažit.

6.2.2017 16:09:19 – Kája » Ahoj Láďo,gratuluji ti ke spoustě pěkných akcí ,které v poslední době předvádíš na ledě. Jelikož tu budou zase samé otázky o hokeji, budu jako vždy lehce originální. Má otázka zní - dáš přednost rychlé sprše nebo dlouhé vaně plnè bublinek a proč? :) Hodně štěstí a gólů přeje fanynka Kája,s kterou ses v sobotu vyfotil. :)

Určitě dávám přednost vaně, ale sám nevím proč. Asi proto, že to je pohodlnější.

6.2.2017 16:17:01 – Tom » Komu budeš fandit v rozhodujícím utkání baráže, ve kterém bude hrát Kladno a Karlovy Vary?

Určitě budu fandit Kladnu. I když z Varů pocházím, letos jsem Kladeňák a udělám všechno pro Kladno.

6.2.2017 17:38:48 – MatyLandys » Čau Ziki, kdo je tvůj nejoblíbenější hráč v NHL kromě Čechů? A hraješ nějaké videohry?

Videohry zatím nehraju, ale plánuju si koupit XBOX.

6.2.2017 18:44:01 – Tereza » Ahoj chci se zeptat, kdo je tvůj největší kamarád a zda bydlíš v Kladně nebo ne? Děkuji za odpověď. Přeji ti ať se ti daří pořád tak skvěle a mnoho sil do play off. Budu vám držet palce a snad to vyjde.

To se asi dotknu hodně kluků :-). Hodně času ale trávím s Jirkou Cetkovským. Na to, kolik mu je let, nechci říkat, že je starý :-), si dost rozumíme. Není tam vidět ten věkový rozdíl. Ano, bydlím tady na Kladně.

„Na Kladně jsem spokojený. Nic mi tu nechybí.“

6.2.2017 20:09:31 – Pory » Čau Láďo :-) V první řadě ti chci pogratulovat k hráči měsíce, opravdu si to zasloužíš.
V prvé řadě jsem na začátku sezony vůbec nedoufal, že ti to takhle půjde. Je v tobě určitě talent.
Oceňuji tvůj přístup ke hře, nasazení a myšlení při ní. Často se objevuješ mezi 3 a 4 lajnou, je jasné že je v útoku přetlak a někdo tam musí být, ale podle mě si tam správně, vyvažuješ všechny 4 lajny a makáš. Co říkáš na současný kádr ? Je jasný, že se myslí jenom na extraligu, ale někdy mi ty výkony přijdou jako na houpačce. Přijede silná Jihlava a vy si jí namažete div né na chleba a pak přijede Frýdek po 6 ti hodinové cestě autobusem a jste celkem mimo. Platí tedy, že umíte na težšího soupeře líp ? Jestli jo, tak je to paráda a doufám že to předvedete v play off. Všichni věří že se to už letos povede !!!
A teď dvě otázky: K tvému číslu 13 ? Má to nějakou spojitost s něčím ? A koho máš nejraději v NHL ?
Díky za odpovědi a přeji mnoho štěstí do play off a do případné baráže !
A koukejte každej zápas odmakat a né odjezdit !!
:-)

Kádr máme podle mě hodně dobrý. Je to ale tak, že každý, kdo přijede do Kladna, tak v podstatě nemá co ztratit. Je tam pro ně obrovská motivace. To, že bychom na někoho nehráli naplno, se může někomu maximálně zdát. Moje číslo nemá s nikým spojitost. Říká se ale, že je to nešťastné číslo, tak jsem se rozhodl, že bych si z něho mohl udělat šťastné číslo já. Tak to vzniklo a zatím to drží. Začínal jsem s dvaadvacítkou, kterou jsem měl hodně dlouho, když jsem přišel do Varů, tak jsem přesedlal na čtrnáctku. V Americe to potom byla třiadvacítka a v Košicích to byla snad devítka. Od minulé sezony už nosím třináctku.

6.2.2017 20:18:57 – David 75 » Ahoj gratuluji k hráči měsíce podle mě správná volba. Chtěl bych se zeptat. Jak se těšíš na play off a koho si přeješ a koho ne do prvního kola. dík a ať ti to tam v play off padá

Těším se hodně. V play off to jsou úplně jiné zápasy, nedá se to se základní částí vůbec srovnat. Do play off bych chtěl z hecu Ústí, abychom mu to mohli vrátit. Uvidíme, jak to dopadne.

6.2.2017 20:26:57 – Tereza » Ahoj máš nějaké sourozence? Děkuji ať se daří

Mám starší sestru.

6.2.2017 20:32:58 – Tereza » Ahoj chci se zeptat jaké je tvoje oblíbené jídlo a co děláš ve svém volném čase, když zrovna nehraješ hokej? Děkuji. (Jsem ráda, že jsi v létě přišel k nám, jsi skvělý hráč. Doufám, že zůstaneš i po sezoně.)

Nejoblíbenější jídlo je asi klasická slovenská kapustnice. Ve volném čase si užívám města a trávím čas s přítelkyní.

6.2.2017 20:33:23 – Lala » Máš Holku? :D

Ano, mám.

„Cecek je tu hlavně proto, aby odváděl špinavou práci.“

6.2.2017 20:51:08 – Fandím Rytířům ♥ » Ahoj. Nejprve gratuluji k ocenění. Zajímalo by mě však, proč sis vybral právě tohle číslo dresu? A když se o tobě říká, že jsi lamač dívčích srdcí, kolik fanynek tě už oslovilo o společnou fotku? Díky za odpověď a přeji tobě i celému týmu hodně štěstí!

Tady na Kladně jich bylo jen málo. V Americe to byl v tomhle ohledu úplný blázinec. Lidi tam berou hokej úplně jinak. Tady na Kladně jich mohlo být tak deset. Stalo se mi to ale třeba už i na venkovním zápase.

6.2.2017 20:56:34 – Kapa01 » Ahoj Láďo gratuluju za vítězství hráče měsíce určitě jsi si to zasloužil. Chci se zeptat jak se ti líbí na Kladně a jak to vidíš s cílem Kladna v této sezoně. Ať se ti forma vydrží co nejdéle.

Začíná play off, takže je ještě všechno před námi. Můžeme doufat a musíme do toho dát úplně všechno, aby se to letos konečně povedlo. Na Kladně se mi líbí a jsem tu spokojený. Nic mi tu nechybí.

6.2.2017 23:08:18 – FandaTrotl » Dobrý den Ladislave, jak se vám hraje s perníkovou legendou Ceckem? Myslíte, že se v této sezoně popere nebo se bude se soupeři jen objímat jako dosud? Jak byste ohodnotil jeho schopnosti v oblasti kulinářství?

S Ceckem se mi hraje dobře. Rozumíme si jak mimo led, tak i na ledě. On dokáže podržet puk a rozehrát akci, dokáže clonit gólmanovi, abychom my jenom sbírali dorážky. Takže já jsem s ním spokojený. Ono nejde tak úplně o to, aby se popral, ale on prostě budí respekt. Když si stoupne před bránu, tak do něj málokterý obránce jde. To je jeho hlavní zbraň. Nevím, jestli ho sem angažovali za tím účelem, aby dostal dvacet trestných minut za zápas, ale podle mě je tu hlavně proto, aby odváděl špinavou práci. V oblasti kulinářství je na tom hodně dobře. Dokáže z ničeho udělat něco, ale jeho úchylka je, že všechno musí hrozně pálit. Jelikož si pěstuje domácí chilli papričky, tak všemu dodává grády.

7.2.2017 6:10:23 – Nikola » Čau Láďo, je to asi ještě daleko, ale umožňuje ti tvá smlouva nastoupit i v baráži proti "svým" Varům? :-) A jak by ses v takovém případě cítil, spíš by ses proti nim chtěl vytáhnout, nebo bys je šetřil? :-) Přeju hodně štěstí, líbí se mi tvoje hra ;-)

Myslím si, že by neměl být problém, ale abych se přiznal, tak sám nevím. Uvidíme. Hrát bych ale chtěl a určitě bych je nešetřil. Byla by to pro mě veliká motivace.

7.2.2017 10:49:04 – jindra » Dobrý den přeji Ladislave. Především gratuluji, jsem rád, že i já patřím mezi ty, kteří se trefili se svým hlasem. No a jako vždy mé dotazy lehce rýpavé. Po porážce v domácím zápase s motorem jsem četl rozhovor s jedním z našich trenérů a tam sem se dočetl, že tým svazovala velká návštěva diváků a díky tomu příliš velký pocit odpovědnosti. V posledním rozhovoru s trenérem jsem se zase dočetl, že by rytíři potřebovali větší diváckou kulisu. Jsem zmaten: Co tedy vlastně rytířům vyhovuje hodně diváků, nebo málo? No a ještě jeden dotaz. Neustále se těšíme, jak náš tým ladí na vyřazovací boje, jak se teď bude hrát ten pravý hokej, ono ale až na občasné vyjímky stále nic moc nového. I v této fázi soutěže se pak dovídáme, že náš výkon byl vlažný, že jsme po soupeři málo šli a podobně. Kdy nastane ta fáze, že i rytíři budou opravdu v každém zápase chtít do toho jít třeba po hlavě? Jinak pochopitelně přeju, aby se ve vyřazovacích bojích dařilo lépe než minulé roky, přál bych sobě i vám i povedenou baráž, ale jistě víte stejně jako já, že to letos bude moc a moc těžké. Držím palce.

Nevím jak pro kluky, ale pro mě nehraje návštěva v zápase až takovou roli. Určitě je pěkné, když přijde hodně lidí, ale já to nějak nevnímám. Když vlezu na led, tak neřeším nic okolo. Teď začne play off, takže už nemáme víc možností, kdy do toho jít po hlavě.

„Atmosféra v kabině je dobrá, připravujeme se a blížící se play off už tam začíná být znát.“

7.2.2017 19:05:34 – Kuba » Čau,jak se ti líbí na Kladně?
chtěl bys zůstat příští rok tady?
jaká je atmosféra v kabině před blížícím se play off? Koho by sis přál do play off?
Jaký máte vztahy třeba spolu s Růžičkou,Repem a Redlichem? :)

Klidně bych tu zůstal i příští rok, líbí se mi tady. Atmosféra v kabině je dobrá, připravujeme se a blížící se play off už tam začíná být znát. Vyjmenovaní jsou super kluci. Nejvíc se z nich bavím asi s Repíkem, protože sedí hned u mě. Všichni to jsou ale dobří kluci.

9.2.2017 18:45:21 – Veronika » Ahoj stále hrajete "Prostřeno"? Děkuji za odpověď

Stále hrajeme, poslední dva kluci se do vaření nějak neženou. Asi mají strach. Tak uvidíme, jak to dopadne, snad to stihneme. S tím nápadem přišel zničehonic Peky a jednoho dne nás svolal, že si uděláme Prostřeno a že nám navaří. Pak jsem se toho hned ujal já, řekl jsem, že příští týden u mě. Tak to začalo. Účastní se toho Peky, Addy Kubík, Frenk Matula, Cecek, Kehy, Repík, já, Růža a komise je Víťa Heral. Zatím ještě nevařili Kehy a Repík.

10.2.2017 19:35:31 – Tereza » Ahoj chci se zeptat s kým sedíš v autobuse při cestě na venkovní zápas? Děkuju za odpověď

Většinou to vychází tak, že každý sedíme sám. Spolu vždycky sedí jenom jedna dvojice mladších hráčů. Stalo se mi jednou, že jsem musel s někým sedět. To jsme jeli do Mostu a bylo to s Addym Kubíkem. Naštěstí je to do Mostu blízko, takže to bylo v pohodě, kdybychom jeli na Moravu, tak by to bylo horší.

11.2.2017 20:26:24 – Josef » Zdravim a gratuluji k vítězství v anketě.Je fakt,že jste v posledních zápasech,v kterých jste hrál,jako jediný vyčníval a trochu jste mi připomínal Stacha.Ale...,poslední zápasy,doma Přerov - výkon,nasazení,um,výsledek hrozné.Nyní Prostějov,koukal jsem jen v PC,téměř totéž.Vy si vážně myslíte,že tento tým má na baráž a posléze na postup do extraligy?Dle mého ani náhodou.To nikdo nevidí?Jediný kvalitní zápas v sezoně,doma s Jihlavou.To mi přijde trochu málo.Je Kladno vážně tak slabé?Nebo je vše odfláknuté schválně?No,to se brzo dozvíme,že...Jen dodám,hrál jsem za Kladno v 80.letech fotbal - dorosteneckou ligu.První rok sestup,druhý postup.Chci tím jen říct,že přístup byl v druhém roce úplně jiný,než nyní u Vás.Proč maká vždy jen někdo a další se vezou?Myslíte si,že nejen mě přesvědčíte o opaku?Přeji Vám úspěšný zbytek sezony ...

Všichni věříme v postup. Je to ale jen na nás a na tom, jak se k tomu postavíme. My doufáme, že to vyjde. Tým se na to celou sezonu připravoval, abychom v této části byli nejsilnější a aby se to povedlo. Play off teprve začne, takže nikdo nemůže říct, jak to bude vypadat.