Natáčení čtyřminutového videa zabralo šest natáčecích dní na kladenském ČEZ stadionu, hlavní roli si v něm společně s Jaromírem Jágrem zahráli dvojčata Vojtěch a Jakub Aschenbrennerovi, šestá třída PZ Kladno a samozřejmě kladenské áčko. „Parádní byli velcí a mladí Rytíři, když došlo na záběr, kdy měli najíždět na kapelu a sypat na nás led. Já jsem tam klečel a měl plnou hubu ledovýho štěstí,“ vypráví zpěvák Aleš Petržela. „Jediné moje přání je, aby klip splnil poselství, které má. Jaké to je, to si musí každý najít sám,“ doplnil trochu tajemně hudebník, který je zároveň autorem textu. Jeho část "Tvůj sen se s jarem nerozpustí...máme víru!" je ale více než výmluvná, stejně jako společné záběry malého chlapce s Jaromírem Jágrem nebo mládežnického s dospělým týmem Kladna. 

Své si užili při večerním natáčení také hráči áčka, kteří se na ledě střetli s šesťáky pézetky. „Samotné natáčení bylo trochu únavné, byli jsme dlouho na ledě, ale výsledek stojí za to. Video mě nadchlo, fakt je hodně pěkný,“ pochvaloval si útočník Tomáš Redlich. „Při natáčení bylo skvělé pozorovat a cítit spojení mezi dětmi a dospělými hokejisty. Myslím, že v klipu je to hodně dobře vidět a přeji si, aby se našim fanouškům video líbilo. I když to zní hodně otřepaně, nemůžu si pomoct - všichni do něj dali srdíčko,“ prohlásil tiskový mluvčí klubu Vít Heral.

Za výrobou klipu stojí společnost lifeREPORT.TV, s produkcí pomohl partner klubu NC OAZA Kladno. „Dlouhodobě podporujeme kladenský hokejový klub a jsme rádi, že jsme mohli napřímo podpořit i vznik tohoto skvělého videa. Moc bychom si přáli, aby se brzy hrálo na kladenském stadionu před extraligovými zápasy. Rytířům moc přejeme, aby se vrátili do nejvyšší soutěže,“ uvedl zástupce NC OAZA Kladno Ondřej Valenta.