Informační servis

Rytíři Kladno přejí vše nejlepší do nového roku 2016!
Zubr po těžkém souboji uloven trefou Rudovského
Rytíři vyrážejí hájit první příčku do Přerova
Lukáš Mensator je zdravotně v pořádku, pochválil šumperského gólmana a už se těší do Přerova
Byli jsme zodpovědní dozadu a nedělali chyby, těší Jakuba Strnada
Rytíři deklasovali Šumperk šesti góly
Město převezme energie zimního stadionu
Neexistuje, abychom dostávali tolik gólů, velí Repe
Rytíři chtějí zpět na vítěznou vlnu. Doma hostí Šumperk
Rytířský Ježíšek LAST MINUTE DNES!
Rytíři ztratili slibné vedení a z Ústí odjíždějí bez bodů
Rytíře čeká předvánoční zastávka v Ústí
Juniorům vyrovnaný zápas se Zlínem body nepřinesl
Starší dorost potvrdil formu a zvítězil nad Havířovem
Juniorka si v odvetě s Olomoucí vedla na výbornou
Položky 115 z celkového počtu 472
Chance liga
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Jihlava 30 18 3 7 2 106:65 62
2 Rytíři Kladno 30 16 4 7 3 99:66 59
3 Prostějov 30 17 2 9 2 115:96 57
4 Č.Budějovice 30 16 3 9 2 94:74 56
5 Vsetín 29 14 4 9 2 106:83 52
6 Havířov 30 15 3 12 0 90:76 51
7 Litoměřice 30 14 3 11 2 93:80 50
8 Přerov 31 15 1 13 2 85:81 49
9 Třebíč 29 10 6 13 0 82:76 42
10 Slavia 29 12 0 11 6 83:97 42
11 Poruba 30 11 3 15 1 97:104 40
12 Frýdek-Místek 30 12 0 16 2 102:109 38
13 Benátky 30 6 2 17 5 72:112 27
14 Kadaň 30 7 1 20 2 66:141 25
15 Ústí n.L. 30 6 0 20 4 78:108 22
Extraliga juniorů
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Chomutov 24 10 2 12 0 71:66 50
2 Zlín 24 11 2 11 0 65:70 49
3 K.Vary 24 8 6 8 2 73:63 47
4 Ml.Boleslav 24 10 3 10 1 67:75 47
5 Hradec 24 9 3 10 2 81:63 45
6 Olomouc 24 9 3 10 2 62:74 41
7 Havířov 24 8 1 14 1 58:68 38
8 Rytíři Kladno 24 7 1 10 6 59:81 36
9 Jihlava 24 7 0 17 0 51:83 35
10 Přerov 24 7 1 15 1 56:76 31
11 Žďár nad Sázavou 24 7 1 14 2 73:89 30
12 Havlíčkův Brod 24 4 3 17 0 56:105 26
Liga juniorů
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 PZ Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Letňany 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Beroun 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Hvězda Praha 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Zbraslav 0 0 0 0 0 0:0 0
6 Kralupy n. Vlt. 0 0 0 0 0 0:0 0
Extraliga dorostu - část A
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Hradec Králové 5
2 Kladno 4
3 Slavia 3
4 Litvínov 2
5 Plzeň 2
6 Liberec 1
Extraliga dorostu - část C
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Chomutov 42
2 Sparta 42
3 Třemošná 31
4 Karlovy Vary 26
5 Kobra Praha 16
6 PZ Kladno 8