Poprvé na ledě!

Hokejová škola Rytířů trvala celých 14 dní a takhle začínala... 

"68" Jaromír Jágr a selfie fotky

Ani letos na Hokejové škole Rytířů nechyběl náš král Jaromír Jágr! Jarda opět přišel pozdravit naše hráče, rozdal spousty podpisů, vykouzlil u všech dětí úsměvy na tvářích a hlavně si s hráči udělal několik selfie fotek. :-) 

Soutěž 6 za 8! Kvízová show na naší hokejovce

Tohle byla prostě paráda! Vybraní hráči Hokejové školy měli vždy za úkol vyjmenovat alespoň 6 věcí na dané téma za 8 vteřin. Některým to dělalo pořádné problémy, jiní to zase zvládli na výbornou. :-)

Jiří Tlustý! Jak se vypořádal s otázkou zaměřenou na holky?

Útočník Jiří Tlustý si udělal čas a dorazil na naší hokejovku. Jak už u nás bývá zvykem, hráči mají možnost pokládat všem hostům Hokejové školy jakékoliv své otázky. A letos zazněl opravdu zajímavý dotaz! :-) Jirko, kolik máš holek?

Pod dohledem Pepy Zajíce nechyběl ani box

Jak už bývá u trenéra Pepy Zajíce zvykem, po každém tréninku na ledě nechybí pěstní souboje. Hráči mají možnost pod dohledem toho nejzkušenějšího si zkusit férovou bitku.

Narozeniny na Hokejové škole? To se musí oslavit!

Být účastníkem a mít narozeniny během našeho letního kempu? To si přeje každý! :-) Podívejte se jaké oslavy se dočkal jeden z našich hráčů.

Radek Smoleňák trénoval s hráči Hokejové školy

Na letošní kempy se přišel podívat i Radek Smoleňák! Radek dorazil opět se skvělou náladou, rozdal spousty hokejových rad, podpisů a nakonec obul brusle a šel s našima hráči i na led. 

Dron v akci! Trampolíny z ptačí perspektivy

Hráči Hokejové školy mají každý večer po náročných trénincích nějakou zábavu, ať už je to aquapark, minigolf nebo trampolíny. My jsme se právě na trampolínky zaletěli podívat a udělali záběry, které nikde jinde neuvidíte. No, podívejte se sami, jak to vypadá ze vzduchu. :-)

Výzva, odvaha, pusa a potlesk!

Jak už to bývá zvykem, trenér Petr Procházka a nejmladší účastnici naší Hokejové školy zažívají na kempech krom tvrdého makání také pořádnou porci zábavy. A ta nechyběla ani letos! Podívejte se na jednu z výzev, kterou náš trenér vymyslel. :-)

Speciální videjko pro Dana

Všechny videa a fotografie najdete na Facebooku Hokejové školy