Na lidickém hřišti obsypaném fanoušky se sešla znovu hodně silná sestava. Z aktuálního kádru Rytířů se představili Daniel Kružík, Martin Kehar, Václav Veber, Josef Zajíc a Štěpán Bláha a z bývalých hráčů Kladna nechyběli Jan Eberle, Jan Dalecký, David Růžička nebo Michal Gutwald. Modrý dres pak oblékl také legendární útočník s více než tisícem startů v NHL Tomáš Plekanec, který předváděl svůj fotbalový um na křídle.

Stejně jako v minulém roce šlo ale více než o fotbal o dobrou věc. Všichni hráči i diváci se sešli u hřiště s cílem vybrat co největší finanční částku pro kamaráda Petra Křepelku, který se zotavuje ze zranění, které utrpěl při hokejovém zápase. Stejně jako v loňském roce ukončila celé klání proměněná penalta, o jejíž exekuci se postaral na vozíčku sám Křépa!

Jemu po horečném sčítání nakonec kamarádi předali neuvěřitelnou částku 139 856 korun! Konečná suma se skládala z dobrovolného vstupného, prodeje modrých triček s nápisem „Jsme v tom s tebou“ a jmenovkou Křépa na zádech, ale také z prodeje piva a z aukce, která se uskutečnila po skončení mače. Ve hře byly podepsané dresy největších kladenských hvězd uplynulé sezony – Tomáše Plekance a Jaromíra Jágra, který se na akci také zastavil a Křépovi vyjádřil podporu. Oba trikoty se nakonec vydražily shodně za 21 tisíc!

K mání byl ovšem ještě jeden hodně cenný artefakt – hokejka podepsaná celou kabinou Rytířů! O tu se však nehrálo v aukci, nýbrž v přestávkové soutěži pro děti. Ty se mezi sebou utkaly v penaltových kopech a vítěz si odnesl zmíněnou vzácnou trofej, kterou mu za celý tým předal útočník Daniel Kružík.

Tomu se společně s dalšími kamarády, kteří se podíleli na organizaci dobročinného zápasu, podařilo opět vytvořit zábavné odpoledne, které hlavně mělo úctyhodný cíl a smysl! Pro Křépu se znovu vybrala parádní částka a hráči už nyní přemýšlí nad organizací třetího ročníku. "Křépa kolem sebe má spoustu kamarádů, takže není tak těžké udělat takovouhle akci. Navíc je všude oblíbený, takže všichni rádi dorazí," vysvětluje bývalý obránce Rytířů František Matula. 


Petr Křepelka je odchovanec kladenského hokeje, který po konci v juniorské kategorii zamířil do páté nejvyšší německé soutěže. Na začátku druhé sezony u západních sousedů prožil nešťastný střet, když po kontaktu s brankářem narazil do mantinelu a utrpěl zlomeninu pátého obratle. S obrovskou bojovností a pozitivním přístupem bojuje s nepřízní osudu a absolvuje rehabilitace, které by měly po malých krůčcích zlepšit jeho stav. Právě na tyto rehabilitace budou použity finance z Kladenských hokejek na pažitu 2.