KDY? 

Start aukcí: pondělí 15. prosince (19:00 - 21:05)

Konec aukcí: čtvrtek 18. prosince (19:00 - 21:05)

KDE?

Dražit můžete na obchodním portálu Aukro.cz, který je partnerem projektu.

!AUKCE DRESŮ ZDE! 

JAK NA TO?

Pokud se chcete aukce zúčastnit, stačí se na obchodním portálu Aukro.cz jednoduše zaregistrovat a pustit se do boje o dres svého oblíbeného hráče. Vyvolávací cena každého dresu je pouze 1 Kč, poté se přihazuje! Do dražby klub věnuje pětadvacet dresů, o každý z nich máte pohodlnou šanci bojovat zvlášť. Přihazovat můžete tři dny, o výherci se ale zpravidla rozhoduje těsně před koncem.

Získej dres a udělej dobrý skutek!

Rytíři při dražbě dresů spolupracují s charitativní organizací Dobrý skutek, u jejíhož zrodu byl i Jaromír Jágr. A právě jeho netypické číslo 15 je specialitou aukce unikátní bavlněné sady dresů. Patnáctku totiž nosil v Kladně ještě před svou proslavenou osmašedesátkou. První a s předstihem vyrobený retro dres si šéf Rytířů alespoň symbolicky oblékl (na snímku) a opatřil jej svým podpisem.

"Od dětství mám v paměti slova svých rodičů, že udělat něco pro druhého a nic za to nežádat je výrazem dobra a postoje člověka k člověku... Ale až mnohem později jsem přišel na to, že to v jistém smyslu vnímám také jako svoji „povinnost", dělat v životě něco nejen pro sebe... A věřte mi, že příležitostí k dobrým skutkům je všude kolem stále dost a dost, jen se neumíme dívat. A proto mám DOBRÝ SKUTEK rád - je to příležitost vidět a konat." Jaromír JÁGR

Výtěžek pro sedmnáctiletého bojovníka Vojtu

FOTO: Jak šel u Vojty čas... Z postele a vozíku bojovností na vlastní nohy. 

Celý výtěžek aukce pomůže (prostřednictvím Dobrého skutku) sedmnáctiletému Vojtovi Kovalovi, který prokázal neuvěřitelnou bojovnost. S diagnózou dětské mozkové obrny byl na vozíku odmalička. Dokázal však usilovným cvičením svůj osud zvrátit, nyní chodí. Jenže...

Hladké chůze bez pomoci holí dosahuje nyní díky vypůjčenému neurostimulátoru Walk Aide (stimuluje nervy k dostatečnému zvedání špiček). Vojta nyní potřebuje neurostimulátory vlastní a časem zvládne chůzi i bez jejich pomoci. Podpořte ho koupí jedinečného dresu Poldi Kladno a pomozte mu získat prostředky. 

Každý dar se počítá, částka na obě nohy činí 224 829 Kč. Vojta přijede a všechny nás pozdraví před zahájením zápasu 22. prosince, kdy Rytíři přivítají na domácím ledě Kadaň.