Zápas nakonec gradoval parádním závěrem, jak jsi si ho užil?
Dnes to pro nás byl zápas, kdy jsme mohli jen překvapit. Takže jsme ho chtěli jak odmakat, tak si ho zároveň užít. Myslím si, že se nám to i povedlo. I když jsme hned z první přesilovky dostali gól, tak jsme si za tím stále šli a nakonec se to k nám přiklonilo.

Před zápasem nám nikdo prakticky žádné šance nedával, ale do utkání jsme nastoupili tak, že sám soupeř musel být dost překvapen?
Začátek byl dobrý, to nám docela pomohlo. Ukázali jsme si, že když budeme dělat to, co máme, tak se dá hrát i s Libercem. Za dnešní tři body jsme hodně rádi.

Vypadá to, že se zápas od zápasu zlepšujeme a například čím dál méně chybujeme?
Snažíme se na tom pracovat, příprava nás v tom hodně poučila. Nechci říkat, že už hrajeme bez chyb, ale snažíme se je co nejvíc odbourávat a snažíme se v tom trendu pokračovat.

V posledních sedmi minutách jsme rozhodli čtyřmi brankami, přitom po celý zápas nám koncovka docela vázla?
Přesně tak, měli jsme v zápase spoustu šancí a snad si pak štěstí na nás v závěru vzpomnělo.

Obrat jste nastartovali spolu s Brady Austinem, dvakrát jsi mu přesně nabil na ránu od modré...
Přišlo mi, že ho tam nechávali docela dost otevřeného a přitom on má parádní střelu. Takže jsem se ho snažil ho najít a vždy to parádně trefil.

Vypadá to, že v něm roste Rytířům slušná zbraň?
Bylo by to fajn. Někdy to takto sedne, tak doufám, že mu to bude střílet i dál.

"Vyrovnání na 3:3 pro nás byla škola."

Co říkáš tomu divokému závěru, kdy se vývoj utkání měnil téměř každou minutou?
Někdy to tak je, pro nás bylo to vyrovnání na 3:3 trochu škola. Liberec má ohromnou sílu v ofenzivě, takže do toho kopli a padnul jim tam gól. My se musíme příště více soustředit na to, podobné vedení udržet.

Martina Réwaye dnes ve Tvé lajně nahradil Antonín Melka a také byl docela vidět?
Ono se to dnes celé trochu proházelo, ale je asi jedno, kdo zrovna s kým je na ledě. Hlavně když hrajeme tak, jak máme.

Ve čtvrté řadě nemáte asi vyloženě ofenzivní úkoly, na přesilovky ale nastupuješ celkem pravidelně a dnes to přineslo body?
My se tam trochu točíme. Teď, když je Martin nemocný, tak tam s klukama nastupuju já. To je ale vesměs jedno, důležité je, když tam něco padne. Každý gól v přesilovce nám pomůže.

Máme za sebou herně i bodově velice úspěšné čtyři zápasy a zítra jedeme na led trápících se Pardubic. Zůstaneme nohama na zemi?
Přesně tak. Utkání vždy začíná od stavu 0:0 a my se musíme o každý bod porvat.